Lütfen Bu Ankete Katılın Hızlı Trenin Adını Atatürk Koyalım

Konusu 'Mustafa Kemal Atatürk' forumundadır ve Barcman tarafından 28 Şubat 2009 başlatılmıştır.

28 Şubat 2009
    Konu Sahibi : Barcman
  1. Barcman

Barcman PR UZMANI Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    198
    Hızlı Tren in adını vatandaşa bırakan Devlet Demir yolları anket yaptı. ankete gore halkın en cok istedigi isim olacak hızlı trenin adı. Ben Trenin adının ATATÜRK olmasının taraftarıyım ve hadi hep Ankete ATATÜRK yazarak Trenimizin adını ATATÜRK olarak ölümsüzleştirelim.
    TCDD-TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLET DEMİRYOLLARI bu adresten giriş yapıp ankete katılabilirsinizSadece ATATÜRK yazmanız yeterli.

ne yazıkki anketi kapatmışlar çok üzgünüm bu durumda konu sorumlusu arkadaş bu konuyu kaldırabilir ben Atatürk yazmıştım umarım hızlı trenin adı ATATÜRK olur

Son düzenleme: 28 Şubat 2009
  2. 28 Şubat 2009
  3. EU1

EU1 Guest

katıldım canım ankete teşekkürlerrr

4. 3 Mart 2009
  5. flexi

flexi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    maalesef geç kaldım kapatılmış,YÜCE ATATÜRK YAPTIĞIN HİÇBİRŞEY UNUTULMAYACAK,UNUTTURULMAYACAK TÜRKİYE CUMHURİYETİ SENİNLE VARDI HEP SENİNLE KALACAK,SENİ ..İLKELERİNİ..DEVRİMLERİNİ ..YIKMAK İSTEYENLER KARŞILARINDA BİZLERİ(ATATÜRK ÇOCUKLARINI)BULACAK.....RUHUN ŞAD,TOPRAĞIN BOL OLSUN,RAHAT UYU ATAMMMMMMMMM İZİNDEYİZZZZZZZZ.

6. 13 Mart 2009
  7. daylight

daylight Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    evet ben de yetişememmişim sonuçlar ne oldu sevgili barçman Atatürk oldu mu trenin adı ?