lütfen cevap beklıyorum

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve karalxixm tarafından 7 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    7 Ocak 2009
    Konu Sahibi : karalxixm
  1. karalxixm

karalxixm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm benım ablam her tedavıyı denedı ama hala sonuç alamadıyumurtalıkları oluşmuyormus buna bır care yokmu bu yumurtalık oluşmamasını neye baglıyorsunuz acaba bırde kanı yuksek cıkıyormus madem kanı yuksek nıye baslıyorlar kı tedavıye madem dusursunler sonra baslasınlar anlayamadıgım bu durumda magdur olanları lutfen basından uyarın herseyı yapınkı mutlu sonuç alınsın demı tedavıye baslıyorlar sonra kanın yuksek cevap vemıyor dıyorlarlar bu ne demek yanı basından baksalar ya benı bu konuda aydınlatırsanız cok sevınırım

2. 7 Ocak 2009
  3. mayatupbebek

mayatupbebek Guest

Merhaba,

Problem menopoza gidişi gösteriyor olabilir. Öncelikli olarak ablanızın diğer tahlillerini görmekte fayda var.
    Sağlıklı günler diliyorum.

4. 7 Ocak 2009
  5. karalxixm

karalxixm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu durumda yapacak bısey yok mu ablam uzakta oturuyor adapazarında malum kalacak yerlerıde yok benı daha acık aydınlatırsanız sevınırım sımdıden tesekkurler ya menepoza gırerse ne olur acaba merak ettım

6. 8 Ocak 2009
  7. mayatupbebek

mayatupbebek Guest

Tekrar Merhaba,

Ablanızın menopozda olup olmadığını anlayabilmek için bulunduğu yerdeki jinekoloğa gitmesi gerekmektedir. Eğer menopozdaysa, tüp bebek tedavisi açısından yapılacak bir şey yoktur. En fazla başka birinden yumurta bağışı alınabilir. Ancak bu ülkemizde yasal olmadığı için yurtdışına gidilebilir.

Sağlıklı günler diliyorum,

8. 8 Ocak 2009
  9. karalxixm

karalxixm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    peki bu yumurta bagısıgı turkıyeye gelecek dıye duyumlar aldım bu dogrumu gelme olasılıgı var mı yurt dısı na gıtmesı cok zor? menepoza gırmesı bu kullandıgı ılaclardan olabılırmı acaba cunkı en son tedevıde baya bır yuksek doz kullandılar hatta doktor konturelım altında olun arada gelın muayene edeyım demış şimdiden cok tesekkurler cevap verdıgınız için iyiki bu konuyu açtınız

10. 8 Ocak 2009
  11. RENO

RENO Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    iyi akşamlar bende yumurtlama problemi var ilk bebeğim tedviyle oldu ama iki aylık düşük yaptım yine tedviye başladım beş aydır ama olmuyo süt hormonlarım yükseldi iki aydır doktorum buay aşılama yapacak aşılamayla hamile kalabilirmiyim

12. 8 Ocak 2009
  13. meryemtaze

meryemtaze ömer ve betül vee hasanmertin annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhabalar bi arkadaşım daha önce dogum yaptı fakat bebeği 4gün yaşadı dogumda pis su yutmuş dediler 3yıl geçti fakat her türlü tedaviyi uyguladıgı halde halen hamile kalamıyo doktorlar eşindede sendede sorun yok demişler bunun sebebi ne olabilir ne tavsiye edersiniz

14. 9 Ocak 2009
  15. mayatupbebek

mayatupbebek Guest

Merhaba Reno,

Eşinizin Kuruger yöntemlerine göre analiz edilmiş sperm tahlillerini ve sizin hormon tahlilerinizi görmemiz gerekiyor. Ancak bu durumda net bir cevap verebilirim.
    Sağlıklı günler.

16. 9 Ocak 2009
  17. mayatupbebek

mayatupbebek Guest

Merhaba Meryem,

Bu hastanın mutlaka detaylı olarak incelenmesi gerekiyor. Gönderebiliyorsa merkezimize tahlil sonuçlarını iletebilir.
    Ya da başarılı bir tüp bebek merkezine başvurmasını öneriyorum.
    Saygılarımla,

18. 9 Ocak 2009
  19. RENO

RENO Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    iyi akşamlar eşimde bi sorun yok sorun bende doktor bey yumurtalarım tembelmiş ilk hamileliğimde klomen ve çatlatma iğnesi kullanmış ovettirel diye bi iğneydi galiba şimdi tekrar aynı tedaviyi görüyorum olmuyo cevap yazdığınız teşşekkür ederim

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.