Lütfen cevap verin

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve Gideriz_nurlu_yolu tarafından 13 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : Gideriz_nurlu_yolu
  1. Gideriz_nurlu_yolu

Gideriz_nurlu_yolu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    6 ay önce düşük yaptım.Mrb 5 haftalık gebeyim. Fakat kasıklarımda ağrı göğüslarimde hassasiyet ve bel ağrılarım var.. Ru halimde pek iyi değil. Sanki bu gün yarın hastalanacakmış gibi bir halim var.. 2 gün sonra doktoruma gidecem. Çok merak ediyorum Tekrar düşük yapmaktan korkuyorum.:bbo::bbo:

2. 13 Ağustos 2008
  3. derman

derman Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin. Üye

Beğenildi:
    1.558
    Ödül Puanları:
    163
    Acil şifalar beklemden gitseniz daha iyi olmaz mi ?zaman kaybi.

4. 13 Ağustos 2008
  5. inşallah düşmez...aklına öyle negatif düşünceleri alma ki herşey yolunda gitsin
    ruh halinide düzelt bebişini kucağına aldığını onu kokladığını hayal et belkide bebeklerini
    güzel düşün güzel olsun...

6. 13 Ağustos 2008
  7. 8tugce8

8tugce8 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    73
    normal zaten hamilelik belirtileri böyle oluyor korkunu anlıyorum canım ama hayırlısını iste bu bölümde hamilelik belirtileri diye konu var senin yazdıklarınla aynı belirtileri yaşıyor herkes bir bak istersen daha çok için rahatlar.

8. 13 Ağustos 2008
  9. kucukkedicik

kucukkedicik Guest

canım ağrılarına kanama eşlik etmiyorsa korkma bence. ama yine de çok ağrın olduğunda ayaklarını biraz yüksekte tutarak uzan dinlen. kendini yorma.

ilk zamanlar biraz sıkıntılı geçebilir. ama durumunu yine de doktoruna anlat.

10. 13 Ağustos 2008
  11. xsxeker pembe

xsxeker pembe kzımı sen koru rabbim... Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    canım ben bişi sorabilirmiyim nasıl gebe kaldın bu kadar kısa sürede tedavimi yoksa kendiliğindenmi ve kafandan tam anlamıyla atmışmıydın bana yardımcı olurmusun lütfen ayrıca pozitif düşün lütfen