lütfen cevap yazın

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve hanunum tarafından 20 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    20 Kasım 2008
    Konu Sahibi : hanunum
  1. hanunum

hanunum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar morelım cok kotu.esımlecok tartısıyoruz hep sesını yukseltmeye basladı.dun kayınvalıdemlerde bana herkesın ıcınde sesını yukselttı.bende tartıstım sımdı kusus.ona ceza vermek ıstıyorum.normalde esım benı herseyın üzerınde tutar cok deger verır ve cok sevıyor bılıyorum.am noluyosa cabuk tepkı verıyor.ayrı yattık dun.napıcam ya .....benım ıcın kardesını karsısına almıstı haakkımda konusuyo dıye.yanı kımsede doldurusa getıremez .bı turlu mutlu olamıyorum sureklı dıdısıyoruz napıyım ya bence hıc konusmıymsenağlama

2. 20 Kasım 2008
  3. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    yaa neden birileri varken hep tartışılır anlamıyorum.benimde ilk zamanlr öleydi.sonra eşimle konuşa konuşa aştık bu durumu.sende eşinle konuşmayı dene.baktın olmuyor toplum içinde çok fazla eşinle konuşmamaya bak belki o zaman anlar.fazla muhatap olma eşinle.sen ona ne kadar cevap verirsen o kadar uzar gider tartışmalarınız.

4. 20 Kasım 2008
  5. hayal23

hayal23 Guest

ona ceza vermek düşüncen çok saçma geldi .senin için bir takım şeyleri göze almış adamı bir olay oldu die cezalandırmaman gerekir die düşünüyorum yuvayı dişi kuş yapar die bir laf var
    bence eşine elinden geldiği kadar iyi davran hiç birşey olmamaış gibi
    konuşmaya çalış eminim oda konuşacaktır.yüksek sesle değil sakin olmak şartı
    önceliğiniz olsun.en güzel davranışın eşine karşı bu olur die düşünüyorum...her evlilikte olur ayrıca ses yükselmeleri .koyvermemek önemli olan...

6. 20 Kasım 2008
  7. CitlembiK

CitlembiK Bir kalbe girmek nasip, kalmak marifet... Üye

Beğenildi:
    1.172
    Ödül Puanları:
    188
    sizi başkalarının yanında rencide ettiği için kırgınlığınızı belli edin, bir süre konuşmayın fakat yatak ayırmayın kesinlikle...
    Birden nedne sesini yükseltiyor yani durup duruken bağırmıyordur herhalde bir başlangıcı olmalı..

8. 20 Kasım 2008
  9. beren2008

beren2008 2013 benim yılım olacak:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    a.s. canım bence bu kadar üzme kendini bak kendin diyorsun hiç böyle yapmazdı diye belki bazı sorunları falan vardır son zamanlarda strese girmiştim bence akşamlayin onu karşına al ve güzelcene sakin sakin konuş sorunun ne olduğunu öğrenmeye çalış evlilik bu herşey oluyor bende sabahleyin eşimle bir hiç uğruna tartıştım ve bizde dargınız ben azsonra arayıp konuşmayı düşünüyorum ama bence öncelikle bizler sakin olmalıyız vede sorunu çözmeliyiz çünkü erkeklere kalsa onlar suçluda olsalar hep haklılardır(yani benim eşim öğle) canım sakın yalnış anlama sen altta kal demiyorum ama bir taraftan bir tarafın sakin olması gerekir diye düşünüyorum bence eşine son zamanlarda neden böyle sesini fazlasıyla yükselttiğini sor vede seni ne kadar kırdığını anlat ona bence oda üzgündür herşey eskisinden güzel olur inşallah canım :nazar:

10. 20 Kasım 2008
  11. bricardi

bricardi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    vardır canını sıkan birşey bir olay arada sırada böyle bu gibi zamanlar oluyor bence sabırlı olmalısınz tamam deyip geçin sıkıntısı geçince anlar zaten haksızlık yaptığını malesef her zaman istediğimiz gibi gitmiyor hayat inişlerimiz ve çıkışlarımız var önemli olan sabırlı olup mücadele edebilmek galiba başkada yapacak birseyimiz yok..........

12. 20 Kasım 2008
  13. hanunum

hanunum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sımdı konusıym desem ben haklıyım der her zamankı gıbı.ya ortada buyuk bısey yok ama tartısıyoruz ıste.oyle hayt huyt dıye bagırmıyo.ama sakın deyıl.sessız konus dıyorum ben bagırmıyorum dıyo.kendısı sınırlı bı adam mıs bıde bunu ogren mıs.ben senın kocanım deyıp duruyo.tabı bende az degılım

14. 20 Kasım 2008
  15. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    Bir Derdim Var bölümüne taşıyorum konunuzu...
    oradan devam edelim lütfen...
    sevgiler...

16. 20 Kasım 2008
  17. neden hayatı birbirinize kolaylaştıracağınıza zorlaştırmaya çalışıyorsunuz ki?

18. 20 Kasım 2008
  19. okyanus84

okyanus84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hanunum üzülme bence her evlilikte zaman zaman oluyo eşini karşına al konuş seninle daha sakin konuşmasını iste bak ne güsel yazmışın bende az diilim diye :dance:biz kadınlarda bazen büyütmeye bayılırıs böle şeyleri hiç kafana takma düselir benim eşimde bişey olduu zaman ben haklıyım der bende he oldu der geçerim yani erkeklerin geneli öle sanırım:roflol:ama herşeye rağmen onlar bizim biricik eşlerimiz yinede kıyamayıs onlara bak eşinde ne güsel senin arkandaymış gönlünü al benceyerimseniben

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.