Lütfen cevap......

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve dygtan tarafından 11 Haziran 2008 başlatılmıştır.

11 Haziran 2008
    Konu Sahibi : dygtan
  1. dygtan

dygtan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar merhaba, ben uzun zamandır sizlerin birbirinizle paylaşımlarınızı okuyorum ve bilgileniyorum. Aranıza yeni katıldım. Bende 38+6 günlük hamişim. Bir problemim var ve sizlerden yardım istiyorum.

Benim alt çatı bölgemde özellikle 2 gündür çok ağrı var, oturup kalkarken, yatarken hatta artık yürürken bile ağrı oluyor. Bu normal mi, aranızda bu durumu yaşayan oldu mu? Dün doktorumla görüştüm, bana bebeğin baskı yaptığını, normal olduğunu, kanama yada sancı yoksa bekleyeceğimizi söyledi. Lütfen bu durumla ilgili bilgisi olan varsa cevap versin. Şimdiden teşekkürler. :enbuyukkk:

2. 11 Haziran 2008
  3. avebru

avebru Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Canım doktorun ne dediyse doğrudur..

Benim sürekli ağrım oluyordu zaten..Özellikle yatarken bir taraftan diğer tarafa dönmeye çalıştığımda çok sıkıntı çekiyordum..Ama doğum sancım hiç olmadı epidural sezeryan oldum..Eğer kafanda soru işareti olursa NST'ye girebilirsin..

4. 11 Haziran 2008
  5. sevgiyle

sevgiyle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım bebeğin baskısından kaynaklanıyordur o sancı son haftalarda olabiliyo

6. 11 Haziran 2008
  7. adabasar

adabasar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canim benim bebegin baskisindan oluyordur ah ah bilirim o agriyi ben 7 hafta cektim. Sana saglikli dogumlar insallah en hayirli zamanda bebegini kucagina alirsin.

8. 11 Haziran 2008
  9. Mev*Can

Mev*Can Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    canım o sancı bende de oluyordu..özellikle günün yaklaştıkça bebek çıkmak istiyor gibi ittirip duruyordu..doktora sorduğumda gayet normal bi durum demişti...

10. 11 Haziran 2008
  11. ecemim2001

ecemim2001 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım doğumun artık iyice yakınlaşmış bu gayet normal

12. 11 Haziran 2008
  13. talu

talu bal böceği :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benım de oluyordu bebek artık baskı yapıyor ondan endıselenme bence,doktoruna guven normal bu yasadıgın,Allah saglıkla bebegıne kavusmayı nasıp etsın

14. 11 Haziran 2008
  15. dygtan

dygtan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar çok teşekkür ederim, içimi rahatlattınız. İnşallah en kısa zamanda oğluşumu kucağıma alırım.:teytey:

16. 11 Haziran 2008
  17. ozzytoygar

ozzytoygar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bebeğinin başı artık iyice pelvisine yerleştiği için ki genelde son hafta ve 3-4 günde yerleşir bahsettiğin ağrı olur aşağiya baskı yapar cıkacak gibi ağrıda normal iiçin rahat olsun bebeginin hareketlerine bu son günlerinde daha bir kulak ver azalma oldugu gibi dr una git ve nst ye gir son günlerde suların azalması bebeğin oksijensiz kalması gibi olasılıklar olur allah korusun cok dikkat et gece ve gündüz azaldıgını yada uzun bi süre hareketsiz kaldıgında şüphe edersen hemen dr a.hayırlı olsun şimdiden

18. 11 Haziran 2008
  19. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım cok normall artık son gunlerıne gelmıssın beebgın senı zorluyor ben sezeryan oldum ama normal dogum yapıcakken oldum cok zor ama sabret canım suyun patlar kanaman olur yada dayanamıycan sekılde agrın olursa dra gıt zaman kaybetmeden kolay dogumlar nasıp etsın rabbım tum hamıslere