lutfen cevapp

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve hcrt tarafından 16 Mart 2010 başlatılmıştır.

16 Mart 2010
    Konu Sahibi : hcrt
  1. hcrt

hcrt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende 3 yıllık evlıyım ve bebısım olmuyor.her ay adetım duzenlı olurdu daha hıc sasmadı ve 7gun olurum.gecen ay yanı subat 27 sınde oldum 29 bıttı..ve sora ara ara sadece kahverengı lekeler geldı..aceba dedım uzerınemı oldu?dun test yaptım ama negetıff..sızce hala umıtlenmelımıyım :KK43:

2. 16 Mart 2010
  3. zukaka

zukaka Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    güzelim düzenli adet görüyorsan bence endişelenme. doktora gittin mi hiç? eger üç yıldır isteyip de olmuyorsa bi doktora görün. ayrıca eşinden de kaynaklı bişey olabilir. o da görünsün bence. ama panik yapma adetini düzenli gören her kadın hamile kalır.

4. 16 Mart 2010
  5. hcrt

hcrt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    doktora gıttık ıkımızde ama ıkımızdede bısey cıkmadı..benden rahım fılmı ıstedı o konudada yazılanları okudum ama kortum .kac aydır ertelıyorum..bu ay adedımde degısılık olunca belkı dedım hamıle olmusumdur gerek kalmaz ama yıne olmadı sanırım

6. 16 Mart 2010
  7. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Biraz daha bekleyip kan testini yenileyin bence üstüne görmede olabilir Allah gönlüne göre versin işallah
    ayrıca konuda yanlış yerde gebelik bölümüne taşınır birazdan bilgin olsun canım :1hug:

8. 16 Mart 2010
  9. hcrt

hcrt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    acemılık..yardımcı oldugunuz ıcın tesekkurler..daha dun uye oldum..henuz nereye nasıl yazıcam bılmıyorum..

10. 16 Mart 2010
  11. zukaka

zukaka Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    rahim filmini çektir korkma. kanallarından biri tıkalı olabilir. her ihtimali düşün canım ve vakit kaybetme.

12. 16 Mart 2010
  13. esrasofo

esrasofo psixi mou Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    biz de 1.5 sene korunmasiz birlikte olduk ben de hamile kalamamistim 1.5 senenin sonunda adet bitiminden hemen sonra senin dedigin gibi belirtiler oldu.umitlendirmek icin soylemiyorum sadece olabilirligini anlatmak istedim.insallah hamilesindir.bi de kan testi yaptir.o zaman kesin anlasilir.insallah hamilesindir.

14. 16 Mart 2010
  15. hcrt

hcrt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Cevaplar ıcın cok tesekkur derım.bıde kan testı yaptırım bakalım..ınsallah allahım bu kez olur