lütfen ! doğum dan sonra eşimle cinsellikte problemim var eşim soğudumu benden ?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ecsudi tarafından 17 Şubat 2009 başlatılmıştır.

17 Şubat 2009
    Konu Sahibi : ecsudi
  1. ecsudi

ecsudi ecrin sudemim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    [/SIZE](3 yıllık evliyim 3 aylık bi kızım var )Doğumdan öncede çok sık ilişkiye giren bi çift diğildik ne oldu bize bilmiyorum evlenmeden önce daha farklıydı her şey neler yapıyorduk ama şimdi hele doğum yaptım hiç kalmadı eşim benden soğumuş hiç istek yok aylarca yapmasın aklına zar zor gelirim yani anlayamıyorum eskiden daha farklıydı ama ne oluyor ne yapa bilirim yardım bende ona karşı aynıyım gerçi yardım edin arkadarşlar kafamçokkarıştı

2. 17 Şubat 2009
  3. my_baby

my_baby masumdum..artık ürkeğim:( Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım senin isteksiz olman normal doğumdan sonra 12 hafta kadar hiç cinsel istek duyamıyorsun..hormonlarından dolayı..hele emziriyorsan östrojen hormonu azaldığı için cinsel istek azalıyor, prolaktin hormonu(süt hormonu) arttığı için de cinsel istek baskılanabiliyo..gitgide daha düzelse de 1- 2 yıldan önce tam anlamıyla eski haline gelmesini bekleme..
    Şeniz

normal doğum yaptıysan bu da etki edebilir..şutarafagitti

eşinin durumuna gelince bir çok kişiden duyuyorum böyle bişeyi..eşin de karmaşık duygular yaşıyor olabilir..seni kadından çok bir anne gibi görmesi buna sebep olabilir..baba olma psikolojisini kaldıramamış olabilir..:KK46:

umarım zamanla düzelir ama sana tavsiyem şu ara bu konuya odaklanıp fazla düşünme rahat olmaya çalış..herşeyin yoluna gireceğini bunu bir süreç olarak kabul et ve kendini üzmea.s.

4. 17 Şubat 2009
  5. EU2

EU2 Guest

ilk yorum benden olsun canım benim anlamadığım yani srun doğumdan deil sanırım çünkü doğum öncede böyleydi demişsin sanırım sorun evlendikten sonra başladı bende böyleyim demişsin ama bence evliliğin için yani evliliğinbu durumdan kurtarmak için çabala belki bebişin olunca ilgin azalmıştır farketmeden aşinle daha çok ilgilen evliliğinizi renklendirmek için uğraş şaşırt onu tabi söylemesi kolay diceksin ama eşini tanıyan sensin küçük değişiklerle bu durumu düzeltebilirsin bnce=))))))))

6. 17 Şubat 2009
  7. zemus

zemus şöfeer Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    canım bazı bayanlarda bu sorun olabiliyor ama sen öncedende pek istek yok diyorsun.. eşinle konuş ona kendini icee anlatki oda sana yardımcı olsun tek başına aşamassın yoksa..

8. 17 Şubat 2009
  9. EU2

EU2 Guest

ama eşinde isteksizmiş belki senin isteksizliğindende kaynaklanır evlenmeden önce olan farkı çözmeye çalış konuş yada eşinlee=)

10. 17 Şubat 2009
  11. ecsudi

ecsudi ecrin sudemim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    öncelikle hepinize teşekkürler arkadaşlar deniyorum bu dediklerinizi ama evlenmeden önce gizli kacamak buluşmalar vardı şimdi ama farklı hep bi aradayız açıkca zaten onun isteklerine cvpp veremiyorum geceleri 1,65 boyunda doğumdan önce 68 kiloydum ama yinede kendimi rahat hissedemiyordum şim di doğum yaptım 77 kiloyum hiç hissedemiyorum o değişikliklerden hoşlanıyor ben ise moloton bilmiyorum biz bu hale nasıl geldik

12. 18 Şubat 2009
  13. EU2

EU2 Guest

canım aslında çözümü kendin yazmışsın eşin değişiklten hoşlanıyormuş onun için kendinde biraz değişiklikkler yapsan ufak sürprzler hazırla yani ne bilim çok bezmiş gibisin bence eşin için evliliğinde braz uğraşsan herşey düzelcek gibi gözküyor:uhm:CADIARZU

14. 18 Şubat 2009
  15. EU2

EU2 Guest

Sonuçta yeni doğum yapmış bir kadın erkeğe çekici gelmeyebilir veya onun henüz çocuğuna ait olduğunu düşünüyor olabilir bence bu davranışlarda art niyet aramamak gerek. Zamanı gelince erkek yeniden eşine eski ilgisini duymaya başlayacaktır.(tabi bunda kadının da desteği ve teşviki şart) bir kadın olarak eşinize sevgi ve şevkatle yanaşın. kendinizi ona hazırlayın. sofra kuruşunuzdan ,sabah uğurlayışınızdan, akşam karşılayıp kapıyı açışınız ve hoş geldin kocaciğim, diyip yanağına bir öpücük kondurmanız. yatağına pijama ile değil,seksi elbiselerle yanına yatıp kadınlığını hissetirmelisin (madem değişikliklerden hoşlanıyor eşin, ozaman ilk hareketi hep eşinden bekleme unutma sen oun eşisin) ...
    Eşin seni dogum öncesi kadar cok seviyor belkide daha cok cunku sen ona bir evlat verdin. Belki cocugu birine birakarak beraber biseyler yapabilirsiniz bu sanada onada iyi gelebilir. Kendine iyi bak hersey yoluna girecektir uzulme.a.s.

16. 18 Şubat 2009
  17. ecsudi

ecsudi ecrin sudemim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkürler bayanlarrr ilginize dedikleriniz aklımda arkadaşlar sağolun

18. 18 Şubat 2009
  19. EU2

EU2 Guest

kendinede zaman ayırmalısın seninde dediğin gibi eşin değişikliklerden hoşlanıyormuş,,bence biran önce harekete geçmelisin erkekler böledir..ilk önce eski kilona kavuşmaya gayret etmelisin daha sonrasında her zaman bakımlı bi kadın olmalısın seni arzulamasını sağlamalısın kardeşim benden sana tavsiye