lütfen fikir verin bana

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve asdfgh789 tarafından 11 Ocak 2009 başlatılmıştır.

11 Ocak 2009
    Konu Sahibi : asdfgh789
  1. asdfgh789

asdfgh789 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    konu acmıstım belki biliyorsunuzdur ama gene anlatıyım adetim 4 -5 gün gecikti ve birkez korunmadan beraber olmustuk bugün test yaptım ve pozitif cıktı cok sasırdım daha 6 aylık evliyim kayınvalidemlerle birlikte kalıyorum yazın kiraya tasınmayı planlıyorduk yani kendi düzenimiz olsun daha sonra bebek diye ama böyle olunca kafam karıstı ne yapmalıym akıl varin bana lütfensenağlama

2. 11 Ocak 2009
  3. asdfgh789

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    neden kimse yoırum yazmıyor :KK43:((((((((

4. 11 Ocak 2009
  5. esen55

esen55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence düşünecek bişey yok tatlım. Tabiki çocuğunu doğurmalısın :)

6. 11 Ocak 2009
  7. aydirik

aydirik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım bence öncelikle rahat ol.. bir arkadaşım vardı istemeden hamile kaldı ve eltisinin evinde kalıyordu üstelik o evde mutsuzlardı. ama o asla bebeğini doğurmaktan vazgeçmedi şimdi kızı 13 yaşında:) belki biraz sıkıntı yaşarsın ama bence güçlü ol ve en kısa sürede doktora git.Allah verdiyse bu mucizeyi sana inşallah evini yuvanı kurmanada yardımcı olur..

8. 11 Ocak 2009
  9. gurcan06

gurcan06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım hayırlı olsun bebeğin ünitsizliğe kapılma cok güzel bi haber bu inan :)hiçbişey bebeğinden daha önemli deil

10. 11 Ocak 2009
  11. hs050505

hs050505 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    canim benim hamileligim de hic beklemedigim bir anda geldi. ögrenciyim ve esim turkiyede ben yurtdisindayim.doguma yakin donecegim ve esim sadece ilk 8 haftasina sahitlik edebildi.karnimin sis halini gormedi bile. tabiki zor oluyor ama tekmelerini hissettikce herseyi unutuyorum:)
    eger kayinvaliden anlayisli ve hos bir hanimsa ilk aylarinda ayni yerde kalmaniz senin icin daha iyi bile olabilir. umarim yasamazsin ama bulantilar vs zor oluyor tek basina. iyi yonden bak. doguma yakin da kendi evinize gecersiniz bebeginiz orada dunyaya gelir. sonucta daha eylule cok var:))

12. 11 Ocak 2009
  13. burcuuu

burcuuu O 62 kg geri gelecek :) Üye

Beğenildi:
    56
    Ödül Puanları:
    153
    Tabiiki doğur tatlım,neden çekindiğini anlayamadım...

:nazar:

14. 11 Ocak 2009
  15. sevtapduzyol

sevtapduzyol Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım sana sadece kendimi anlatıcam ondan sonra kararını sen ver ben 10 senelik evliyim ilk başlarda bizde 10 ay kadar korunduk sonra korunmayı bıraktık baktıkki bebeğimiz olmuyor tetkikler tahliller sonradan dr bize eşim neden kesinlikle bebeğimizin olmayacağını söyledi biz bu uğurda çok paralar döktük psikolojik çöküntüleri yazmıyorum buraya zaten ve en son bu sene 2. kez tüp bebek denememizde hamile kaldım çok şükür 3 aylık hamileyim Allah nasip ederse kucağıma 11. yılımda alıcam bence bu güzel olayı sakın erteleme her bebek nasibiyle gelir bence kayınvalidenle hamileyken kal ben çok bulantı yaşamadım ama arkadaşlarımda çok kusan var aksine işine bile yarar birlikte oturmanız çünkü ilk 3 ay uykudan kalkamıyorsun bile zaten bebeğin doğmasına yakında kendi evine geçersin hem bak önünde kocamannn bi 8 ay var neler olur kimbilir bence iyi düşün

16. 11 Ocak 2009
  17. canım birde bu tarafından bak olaya sen ayrı eve geçtikten sonra çocuk yapsaydın bakması daha zor olcaktı senin için hele ilk doğumlar daha çok bakım istiyor benimkiler yanımda olmasına rağmen acaba bana kim bakacak korkusu doğuyo içime.evin ayrı olsa her dakika yanında bulunamazlar tabi bebişinin banyosu onu nasıl emzireceğin falan fistan uzayıp gidiyo hele bide ilk zamanlar çok ağlıyolar.neyse ben fazla uzattım galiba canım Allah sağlıkla kucağına versin inşllh........

18. 11 Ocak 2009
  19. asdfgh789

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yorumlarınız için cok sagolun arkadaslar benim sorunum hem okul olması ayrıca 6 aylık evliyim ne kayınvalidemlerle beraber kaldıgıma cok pişman oldum birde bebek yapıp kendimi cıkmaza atmak istemiyorum ne bileyim kendi düzenim olsun biseyleri rayına oturtup öyle bebeğim olsun istiyorum