Lütfen fikir verin..

Konusu 'Çeyizimiz için biz neler aldık ?' forumundadır ve nanolina tarafından 29 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

29 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : nanolina
  1. nanolina

nanolina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar bu konu buraya uygun değilse cok özür diliyorum ama çeyizkonusunda yardımınızı istiyorum. 2 ay içinde evlenicem. Annem sayesinde coooooooooook ani bi karar oldu. :KK43:((( ve inanın benim çeyiz adına ne bir örgü ne bir tas tarağım var. Nişanlımla biriktirdiğim parayla ancak kaba esyaları alabildik. Simdi banyo mutfak, oturma odası ve yatak odası na gerekli esyalara bakıcam söyle sık da olsun diyorum. cünkü bilirsiniz böle zamanlar ve anlar biz kızlar için özeldir. içime sinsin istiyorum. bana önerilerinizi bekliyorum. Şöyle ekonomik ama güzel çözümler. Diğer arkadaşların paylaşımlarına baktım. Allah herkese mutlu günlerde kullanmayı nasip etsin...

2. 29 Ağustos 2010
  3. Honest

Honest Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım tam olarak ne istediğini öğrenebilirmiyim.yardımcı olmayı çok isterim sana.

4. 29 Ağustos 2010
  5. sebnem42

sebnem42 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    o kadar küçük eşya oluyor ki mutfak eşyalarından başlamanı tavsiye ederim

6. 3 Eylül 2010
  7. assiya

assiya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    sevgili arkadaşım, ceyizciler.com adresinde evin için istediğin ürünlere renk,çeşit ve uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilirsin.Aklına takılan olursa yardımcı olurum.

8. 3 Eylül 2010
  9. Sinoplu57

Sinoplu57 varsa SEN yoksa SEN... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    mutfaktan başlamanı öneririm bende.. yemek takımından vs.. en önemliler onlar .