lütfen fikirlerinize ihtiyacım var

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve zephyrr_ tarafından 23 Eylül 2008 başlatılmıştır.

23 Eylül 2008
    Konu Sahibi : zephyrr_
  1. zephyrr_

zephyrr_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaslar ınternette bilgi ararken bu sıteye rastladım ve üye oldum
    benim sormak istediğim şey ilk defa boyle bırsey yasıyorum..
    hazıran regl tarıhım 16.06
    temmuz 16.07
    agustos 15.08
    eylul ayının 23 u oldu halen regl olmadım
    gecen hafta 2 gun ustuste test yaptım negatıf
    fakat ilk defa goguslerımde hıc bır agrı yok bu ay
    yalnız yumurtalıklarımda hafıf batma olmaya basladı dün
    hastalanıcam gıbı geldi fakat henuz yok ve inanılmaz gergınım sankı 40 tane ınsanla kavga etmıs gıbı bır stres durumu işde duramıyorum resmen..
    aksamları ve sabah ılk uyandıgımda mide bulantısı cok fazla..
    bacaklarım ayak tabanlarım bıle agrıyo baldırlarım tuhaf hıc bır sey anlamadım
    boyle bır durum yasıyan varmı aranızda ? gebe olabılırmıyım acaba
    testı tekrar etsemmı etmesemmı anlıyamadım fakat düşündüğüm zamanda gebelik olusma riskide yok evet bu ay korunmadık fakat okudugum kadarıyla erkeklerden gelen zevk suyuylada gebe kalma ihtimali olabılıyomus acaba boyle bırseymı oldu dıye dusunuyorum bılemedım fıkırlerınız ıcın sımdıden tesekkur ederım..

2. 23 Eylül 2008
  3. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    bence 1 kere daha sabah aç karnına test yap.kesin sonucu alırsın gibime geliyor.ben geneliğimde regli belirtilerim dışında bi fark yaşamadım.sanki regli olucakmışım gibiydi hep.allah inşallah gönlüne göre verir canım....

4. 23 Eylül 2008
  5. zephyrr_

zephyrr_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    tamam cnm tekrar bır test yapım ,hıc bı ay boyle olmadım regl olmadan once goguslerımde cok fazla agrı olur yuzustu bıle yatamıyorum ama bu ay o yok boyle agrılar akıntı,gergınlık bulantı tuhaf seyler anlıyamadım yrn tekrar bır test alım sabahtan yapım bakalım.. tskler cnm

6. 23 Eylül 2008
  7. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    bencede canım bir test yap rahatla bizlerle paylaşmayı da unutma...

inşallah hamilesinidir...

8. 23 Eylül 2008
  9. nergis55

nergis55 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    İnşallah hamilesindir canım.Ama bazen adet düzensizliğide olabiliyor.Benim bir kere öyle olmuştu14 gün geçikmişti.Sonuç hüsran tabii. Eniyisi kan testi yaptır, o zaman belli olur.

10. 23 Eylül 2008
  11. zephyrr_

zephyrr_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    çatlıcam mrktan aslında bebek gıbı bır planımız yoktu henuz ..ama tabı bır gebelık olduysa cokta sevınırım:) yrn sabah bır test yapım baktım hala yok snrda kan testi
    eşim günde 50 defa arayıp oldumu dıye soruyo :) benden daha panik bi de bebek var bebek dıyo devamlı bana :) o daha rahat ama uyudu 2 saat oldu ben hala ınternette arastırıyorum :)

12. 23 Eylül 2008
  13. birebira

birebira Herşey güzel olacak.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Allah gönlünüze göre versin güzelim:)) Test yapınca bize de haber ver, merak ettim bende:)

14. 23 Eylül 2008
  15. zeynep215

zeynep215 edep ya Hu!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba arkadaşım öncelikle hoşgeldin
    reglinin bu kadar gecikmesi normal değil yarın ilk idrarınla bi test yap bakalım ne çıkacak strese bağlı olan bi gecikme değilse muhtemelen hamilesindir
    hakkına hayırlı olan ne ise o olsun güzelim istiyosan inşallah hamilesindir
    yap bi testi bakalım ne olacak eee bize de yaz tabi sonucu olur mua.s.

16. 23 Eylül 2008
  17. ikra_

ikra_ Guest

canım döllenmeye bağlı olarak döllenmeden 3 hafta sonra tam sonuç belli oluyormuş kanda ve idrarda çıkmayan gebelikler doktor muayanesinde belli oluormuş ... bence hemen bir doktora git . bende kanda ve idrarda test yaptım ama ikiside negatif çıktı ve 4 gün geciktim adet olmadım . ve hala hiçbir belirtimde yokve gögüslerim resmen 1 beden büyüdü . en iyisi sende bir jinekologa görün . zaten muayane koltuğuna oturduğun anda doktor anlıyormuş ... dilerim tüm isteyenler hakkında hayırlısı olsun Rabbim hepimize hayırlı sağlıklı güzel evlatlat nasib etsin bu mübarek günlerde ...

18. 23 Eylül 2008
  19. ayxsxegxuxl34

ayxsxegxuxl34 kuzucuklarım:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    canım eğer pozitif çıkarsa üzülme böyle durumlarda rahim kendini bebeğe hazırlarmış yani bu ay olmassa önümüzdeki ay hamile kalabilirsin, bende yeni hamileyim adet sancım çok oldu heran patlıycak gibiydi:) inş hamilesindir.