lütfen haklımıyım haksızmıyım söyleyin.

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve buket82 tarafından 13 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

13 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : buket82
  1. buket82

buket82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhabalar. Benim eşim akşamları her zaman değil bazen dışarıya çıkıyor. Kahveye veya pastaneye gidiyor. Ya da arkadaşlarıyla dışarıda geziyor. Benim burada gidecek bir yakınım yok. Beni ya evde ya da kendi ailesinin yanına bırakıyor. Birde çocuğumuz var. Belli bir saatten sonra çocuk durmuyor. Uykusu geliyor. Mızmızlanıyor. Bende gel diye eşimi aradığımda 10 dakika sonra diye diye bu gelmesi bir saati buluyor. Çoğunlukla da birkaç sefer aradığımda telefonunu kapatıyor. Bu kabul edilebilir birşeymi. Bu yüzden çok tartışıyoruz.
    Birde internet sitelerinde birkaç sefer bayanlarla sohbet ettiğini gördüm. Dün yine gördüm mesajlarını. Merhaba nasılsınız niye cevap vermiyorsunuz gibilerinden iki bayana mesaj yazmış. Biriside evli çocuklu. Sorduğumda benim okul arkadaşlarım diyor. Bu çok normal sen iyi değilsin diyor birde üstüne üstlük. Hem üzül sinirlen hem de deli muamelesi gör. Ben haksız mıyım ya lütfen söyleyin.

2. 13 Temmuz 2010
  3. txuxlinxsxahin

txuxlinxsxahin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kesinlikle haklısın.valla bana kalırsa kocanı al krşına tatlı tatlı konuş ben deli meliyim kabul edemiyorum bunları ortak yaşadığımız bu hayatta benimde düşüncelerime değer veriyorsan bunu göster de.bakalım ne olacak...

4. 13 Temmuz 2010
  5. samantha

samantha bkz: kara mizah Pro Üye

Beğenildi:
    2.559
    Ödül Puanları:
    163
    Hayır bunlar kabul edilebilir şeyler değil. Telefonu kapayıp dışarı çıkmak da ne oluyor ya. Kaldi ki zaten alenen sanal da olsa aldatıyor. Valla acayip gerildim. Tatlı tatlıyı bırak konuşmaya bile gerek yok bu insanla. Offff daha neler ya

6. 13 Temmuz 2010
  7. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Sizi ve çocuğunu neden gezmeye götürmüyor?Tuhaf...bilmiyorumkismile Takılın peşine,adam karısını anasına bırakacak,kendi fink atacak ve de siz buna izin vereceksiniz!..bilmiyorumkismile

8. 13 Temmuz 2010
  9. reneta80

reneta80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    haklısınız sonuna kadar. işin içerisine çocuk ve başka kadınlara atılan mesajlar girmiş. üstelik nedense en çok sizi ailesine bırakıp gezmesine sinirlendim. tabii mesajlar apayrı

10. 13 Temmuz 2010
  11. yercekimlikaranfil

yercekimlikaranfil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    Haklısınız. Eşler arada tek başlarına da plan yapabilir ama sizinki hem sürekli hal almış hem de tuhaf biçimde telefon filan kapanıyor.
    Tam olarak adlandıramadığım garip bir başınabuyrukluk durumu var.
    Ya bir de insan okul arkadşaına öyle mesaj atmaz ki, adıyla hitap eder, kendini tanıtır "ben şuradan arkadaşınım." filan diye.
    Ya çok çok özür dilerim ama eşiniz sizi biraz hafife alıyor galiba, anlamayacağınızı pervasız davranıyor.

12. 13 Temmuz 2010
  13. buket82

buket82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Gerçekten çok bunaldım. Sürekli aynı problemler. Dönüp dönüp geliyoruz en başa. Bir türlü çözemiyoruz. Hiç kendinden taviz vermiyor. Çok umursamaz. Yaşadığımız yer küçük bir yer. Gezecek yeri yok. Ama yinede benimle birlikte vakit geçirmekten hoşlanmasını çok isterdim. Bir türlü buna alıştıramadım. 3 yıldır evliyiz. Evde vakit geçirmekten hoşlanmıyor. Evde olduğunda da televizyonun karşısında. Keyif alması için illa kahve olacak ya da arkadaşlarıyla dışarıda gezecek. Ben anlamıyorum. Ve çok yoruldum. Dediğiniz gibi çok hafife alıyor. Takmıyor. Ne yapabilirim?

14. 13 Temmuz 2010
  15. NIKITA

NIKITA istedigin yere git, AH'IM her yerde bulur seni :D Üye

Beğenildi:
    1.955
    Ödül Puanları:
    163
    one be? hem mesaj atiyor, hemde sana hakaret ediyor,,,,
    :umursamaz:
    olmaz.
    ayip valla, fakat esindir ...ona duzgun yaklastiysan, ve yinede sana karsi saygisizlik yapiyorsa, kesin bir tavir koymalisin bence....oyle herzaman tatli dil guler yuz gordukce , kendine gelemiyorsa, sende biraz annenlere git ( bunu diyorum ama, gidebilirmisin?? yakinmi sana? ) az dinlen , kendine gel.

16. 13 Temmuz 2010
  17. buket82

buket82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    dediğiniz gibi eşimdir dedim. karşıma alıp tatlılıkla konuştum. ama dediği sen iyi değilsin. psikoloğa gitmen lazım. malesef kimsem yok gidecek. zaten olsada gidemem çalışıyorum. ayrılamam burdan. ne kadar çok isterdim gidebilmeyi. bir ailem olmasını.

18. 13 Temmuz 2010
  19. eceezgi

eceezgi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4.069
    Ödül Puanları:
    163
    Ben de aynı sıkıntıyı yasadım cnm ,benım eski eşim de evde vakıt gecırmekten hoslanmazdı,bazı zamanlar yanlız olmak ısterdı dısarda itabı arada arkadaslarıyla cıksın ama benden cok onlarla olmak ısterdı senınkı yıne 10 dakıka snr deyıp 1 saat snr gelıomus benımkı tamam gelıyorum dedıkten en az 3 saat snr gelırdı.4 senem onu camın onunde beklemekle gectı.haftasonları daha kahvaltıdan kalkmadan dısarı cıkma hayalı kurardı ev batardı adama.bazen arayıp gelırken ekmek al şunu al bunu al deek ısterdeım teli meşgule alırdı 15*20 dak snr arardı.neymıs efendım oyun oynuyormus en heyecanlı yerıymıs bılmemne.gercekten de oyun oynardı kendı gbi arkadaslarıyla.ya acil bişi olsa onemlı bişi.sen haklısın.bende bu ve bunun gbi sorunları asamadım ve 4 sene snr bosandık.
    her maçı dısarda ızlemek ısterdı deli olurdum tv kanalı verdiği halde adam hep dısardaydı mac 7 de baslayacak 5 de evbden cıkrdı ,maç 9 da mı bıtecek 10 dan asağı evde olmazdı:)))