Lütfen Hepimiz Karnimizdakinin Kiymetini Bilelim Ve Olmayanlar Için Dua Edelim

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ogyy tarafından 29 Kasım 2007 başlatılmıştır.

29 Kasım 2007
    Konu Sahibi : ogyy
  1. ogyy

ogyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Aşagıdaki yazıya bir sitede rastladım içim acıdı Allaha dua ettim ve şükürettim
    eski bir PKO hastası olarak bu yazıyı yazan bayanı çok iyi anlıyorum

Gözümün Nuru
    Umudumu kesmiyorum bebeğim. Çünkü,Allah'tan umut kesmek daha yorar, daha çıkmazlara salar beni. Hem işinin ehli doktor amcalar teyzeler senin için "gelecek" diyorlar. Sana ne battaniyeler, ne kazaklar ördüm. Bilmem, belki de dereyi görmeden paçaları sıvamak benimkisi, gülme ne olur. Hani diyorum bir yerlerden beni izliyorsan, heveslenir beğenir de gelirsin. Belki Tanrı, "Hadi kalk, toparlan annen baban seni bekliyor." der de, tutar kolundan getirir diye tam 10 yıldır gözlerim yollarda... Bazen öyle oluyor ki odalardan birinde oynuyorsun ve çıkıp gelivereceksin yanıma. Yok, ama yoksun... Biliyorum bir gün bizim evimizi de yuva yapacak, ocağımızı şenlendireceksin... Bak bugün bir hırka daha başladım sana. Öyle hoş ki renkleri... Gel artık, ne olur üzme beni daha fazla...

HEKESE VE BEBİŞİNE SAGLIKLI HAYATLAR DİLİYORUM

2. 29 Kasım 2007
  3. BEYAZ MELEK

BEYAZ MELEK Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    senağlamaSÜPER ALLAHIM HEPİMİZE İSTEDİĞİMİZ ZAMAN EVLAT VER.KİMSEYİ EVLAT HASRETİYLE SINAMA.senağlama

4. 29 Kasım 2007
  5. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    ne kadar güzel yazmış rabbim önce ona versin ben kendimden geçtim valla dile kolay 10 yıl az önce bende haber aldım eltimin 13 yıldır olmuyor son olarak eşi yine ameliyata girdi ve yine olmadı ben herkes için çok üzülüyorum

hamile bayanlar ;

dularınızı bizlerden esirgemeyin

6. 29 Kasım 2007
  7. ogyy

ogyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eylülcüm eşi varikosel ameliyatına girdiyse eger

ki degilse bile benim tanıdığım bir Üroloğ var profosör arkadaşımın eşi onda ameliyat oldu Cerrah Paşa Tıp fakültesinde
    ve çok emmnun kaldılar D.R Türkiyedeki en iyi doktorlardan biri lazım olursa isimde verebilirim

8. 29 Kasım 2007
  9. SEVCAN_84

SEVCAN_84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    çok zor çookk...inan okurken tüylerim diken diken oldu ve Allahıma bi kere daha şükrettim :))

10. 29 Kasım 2007
  11. tiviti

tiviti GELDİN DÜNYAMIZ OLDUN... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ayyy gözlerim dolduya...
    bende bebek isteyen biri olarak çok etkilendim
    ama sabrediyorum Allah bizede o günleri gösterecek inşallah...

12. 29 Kasım 2007
  13. SERNANAZ

SERNANAZ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benimde okurken gözlerim doldu nekadar zor 10 yıl olmuş canım yaaa bende pko luyum 2.5 yıl sonra buldum oğluşumu ama hep dua ederim allahım kimsenin kucağını boş bırakma diye.evlat özlemi farklı bi olay rabbim üzmez inşallah evlat isteyen kullarını.allahım sen vekilsin herşeye merhametinden esirgeme bizlerii

14. 30 Kasım 2007
  15. sermus

sermus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bebek sahibi omayı 4 gözle bekleyen biri olarak,bu yazıyı gözlerim dolarak okudum...rabbim kimseyi evlat acısı ve hasretiyle sınamasın...

16. 30 Kasım 2007
  17. ECETUNA

ECETUNA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ne kadar iyi olmuş burda bunun yazılması. hem anne adyları şükür etsinler hem de bizim için dua etsinler. ben daha 1 yıldır istiyorum ama bazen dayanamıyorum . uzun süredir olmayanlara da en kısa zamanda göndersin rabbim.

18. 3 Aralık 2007
  19. nurcanogretmen

nurcanogretmen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    Allahımmmm... olmayan arkadaşlarımada nasip et yarabbim. gözlerim kızardı yaa ağlamaktan .. bebek isteyen herkesin dualarını kabul et yarabbim...