lütfen mesleki açık öğretim liseleriyle ilgili bilgi verin.

Konusu 'Lise' forumundadır ve zeynepasu tarafından 14 Şubat 2009 başlatılmıştır.

14 Şubat 2009
    Konu Sahibi : zeynepasu
  1. zeynepasu

zeynepasu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar mesleki açık öğretimden çocuk gelişimi diplomasını almak için ilk nereye başvuruyoruz.halkeğitimi aradığımda haziran gibi bu liselerle ilgili kılavuz çıkacak ona göre alım yapılacak dediler sizlerde böylemi biliyorsunuz.bir de arkadaşlar biliyosunuz mesleki açık öğretim lisesinden çocuk gelişimi diploması alabilmenin cinsiyet farkı yapılmıyor.benim erkek bir yakınım okulöncesinde okumak istiyor ama ikinci bir liseden çocuk gelişimi diploması alması lazım içinizde bu okullara giden erkek yada yakınınız varmı,hangi okullar erkek alıyor çünkü bazıları kabuletmiyor halbuki yönetmelikler alabilir diyor.bende çocuk gelimi öğretmeniyim ancak ben üniversitede örgün eğitimde okudum.bu prosea.s.a.s.dürleri bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

2. 16 Şubat 2009
  3. zeynepasu

zeynepasu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar pes doğrusu bilgisi olan hiç mi kimse yok aranızda:-(((((((((((((((((((

4. 20 Haziran 2009
  5. nexsxelikxixz

nexsxelikxixz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ................................

Son düzenleme: 26 Şubat 2010
  6. 21 Haziran 2009
  7. irras_

irras_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    walla ben birinci maddeyle ilgili bir şey söylüyebilirim 10 ağustosda yeni kayıtlar başlıyor kayıt olman gerek ..
    sonra yüzyüze eğitim alacagın okulda dosya açırman gerek .. ama gerekli bilgiyi açık öğretim sitesinden çagrı merkezine mail atarak alabilirsin .. hemen cevaplıyorlar sorunu