Lütfen okurmusunuz???

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve xeno tarafından 5 Kasım 2008 başlatılmıştır.

5 Kasım 2008
    Konu Sahibi : xeno
  1. xeno

xeno Carpe Diem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Arkadaşlar ben bu aralar bebeğimin yanında laptop kullanmak zorunda kalıyorum ama içim hiç rahat değil.. Sizler bebeklerinizin yanında bilgisayarlarınızı kullanıyormusunuz?? Sevgiler..

2. 5 Kasım 2008
  3. gulce2008

gulce2008 zeynep Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende bebegımın yanında laptop kullanıyorum ıyıkı acmıssınız bu topıgı merak edıyordum ama hem cep telefonlarıda zararlı malum sadece gecelerı odadan cıkarıyorum ama onun dısında gunduzlerı yanında olduguda oluyor bazen nasıl koruyacagız bu bebıslerı

4. 5 Kasım 2008
  5. xeno

xeno Carpe Diem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Ben bu haftaya kadar en azından evde koruyordum bebeğimi ( vaka ne kadar koruyabilirsem komşulara modemlerinizi kapatın deme gibi bir lüksüm yok ) en azından laptop kullanmıyor, cep telefonunu kapatıyordum. Şuan ücretsiz izindeyim işten birşeyler soruyorlar mecburen açtım. Kullanmadığım fişleri çekmeye özen gösteriyorum ama bunlar ruh sağlığımıda bozmaya başladı. Ben nasıl koruyacağımı bilemiyorum oğlumu ??

6. 5 Kasım 2008
  7. dimple2

dimple2 3aslanannesiyimben Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    evet kullanıyorum o kadar çok zararlı şey varkiii .....televizyon bile

8. 5 Kasım 2008
  9. rhodora

rhodora Noldu Hiçbişey Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    zararlı olabilir kızlar ama yapacak bişi yok, cep telleri, evde wireless internet, mağazalarda sokaklarda heryer wireless artık o nedenle Allah'a emanet demek durumundayız, çünkü dediğim gibi evdekini kapatsanız dışarıda var, ona tamamen steril radyasyonsuz bi dünya yaratmamız imkansız, ben oğlumun yanında kullanıyorum hatta msnden anneannesine gösteriyorum uzak olduğu için, içiniz rahat olsun doktorada danışmıştım zaten, yalnız cep telleri mümkün olduğunca uzak tutun en tehlikelisi o, özellike çalarken, yanında konuşmayın sakın ben konuşmuyorum asla

Sevgiler

10. 5 Kasım 2008
  11. xeno

xeno Carpe Diem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Arkadaşlar öncelikle ilgilerinize çok teşekkür ederim. Peki televizyonun ne kadar uzağında tutuyorsunuz bebeklerinizi

12. 5 Kasım 2008
  13. crescentmoon

crescentmoon ¢яєѕ¢єηт Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    internet modemi kablosuzsa kabloluya çevirin. hamilelere ve 1 yaş altı çocuklara kablosuz modemler zarar veriryormuş. bizimki kablosuzdu ve haberi görünce hamileyken kabloluya çevirdik. laptopada kablo uzatabilirsiniz. kablolu modemin pek zararı yokmuş.

14. 5 Kasım 2008
  15. __sariseker__

__sariseker__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mümkün olduğunca ewde kullanmayın bence. illaki bi şekilde radyasyona maruz kalıcaklar teknoloji çağındayız sonuçta ama en azından ewde mümkün olduğunca uzak tutmaya çalışın, daha çok küçükler. radyasyona maruz kaldığı için ölen biçok insan duyuyoruz yada duyuyorum.... radyasyon fiziği dersi almıştım ne kdr zararlı olduğunu az çok biliorm o yüzden.

16. 6 Kasım 2008
  17. Viola

Viola Yiğitim bitanem.. Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Kablosuz ağların zarar verdiğini biliyorum.ben kablolu kullanıyorum,bazen bebişimde laptopumun tuşlarına basıyor:))

18. 6 Kasım 2008
  19. truf

truf Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bizde kablosuzdan kabloluya geçiş yaptık
    mümkün olduğunca yanında cep tel bulundurmamaya gayret ediyorum.
    cep tel eğer illaki odasında olacaksa odanıza küçük kaktüs alabilirsiniz. radyasyonu üzerine çeken bir bitki