lütfen okuyun bilen varsa yardımcı olsun

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve setu tarafından 23 Mart 2009 başlatılmıştır.

23 Mart 2009
    Konu Sahibi : setu
  1. setu

setu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar yaklaşık iki hafta önce idrar testi ile hamile olduğumu öğrendim daha sonra kan testi yaptırdım pozitif çıktı. doktorumdan randevu aldım ama ultrasonda hemen gözükmez diye iki hafta sonraya falan aldım. bu cumartesi doktoruma ilk kontrol için gittim doktor son adet tarihimi sordu. son kanamamın başladığı gün 27 Ocaktı. buna göre yedi haftalık hamilesin dedi ve ultrasonda kalp atışlarını da duyabiliriz dedi. ultrasona girdim ama doktorun yüzünde garip bir ifade vardı bir anormallik olduğunu düşündüm ama sormadım sabırla bekledim. sonra doktor son adet tarihin kesin 27 ocakmı diye sordu evet dedim ama ultrasonda gebelik altı haftalık olarak gözüküyor dedi. adetlerin düzenli mi diye sordu bende hayır dedim genelde her ay ileri atarak gider hiç düzenli adet görmem. o zaman böyle olması normal dedi adetleri düzenli olmayan kadınlarda böyle şeyler yaşanırmış ama haftaya belli olur dedi. eğer haftaya bebek yedi haftalık içine girmezse gelişmediğini düşük riski olduğunu anlarız dedi ama ben o ihtimali düşünmüyorum çünkü adeti düzenli olmayan kadınlarda rastlıyorum bu duruma dedi. kafam çok karıştı haftaya belli olacak hiç böyle bir şey başına gelen varmı?

2. 23 Mart 2009
  3. brcsrkn

brcsrkn annesinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    canım merak etme öle geç yumurtlama yada geç döllenme oluyo sen rahat tut içini benimde öle şuan 1 hafta geriden gelio bhcg artışlarını takip et artış güzelse sorun yoktur.

4. 23 Mart 2009
  5. setu

setu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    canım beta hcg artışlarım düzenli bir sorun yok doktor beta hcg değerlerin çok iyi dedi aslında içimde kötü bir his yok doktor da zaten ben o ihtimali düşünmüyorum dedi.

6. 23 Mart 2009
  7. cancer

cancer Maşallah Barekallah:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    evet canım kesinlikle doktorun haklı adetleri düzenli olanlarda genelde sorun oluyor ..hiçcanını sıkma canım..

8. 23 Mart 2009
  9. karafilik

karafilik Guest

benim adet günlerim düzenli olmasına rağmen 6 haftalık hamile olmam gerekirken 4 hafta 4 günlüktü bücürük kalp atışlarını duyduysan sorun yokkkkk merak etme ...

10. 23 Mart 2009
  11. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım korkacak birşey yok geç döllenme olabilir benimde bebeğim gebeliğin olması gerekenden 2 hafta küçük

12. 23 Mart 2009
  13. sema3455

sema3455 yoğun yorgun uykusuz... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım geç döllenmedir benim de öle oldu 8 eylül sat ama 21 eylül görünüyo oğlumun gelişimine göre allah tamamına erdirsin kuzum görürsün hiç korkmaaaa üstelik benim bhcg çok da düzenli değil ve üstelik kanlı akıntımda vardıııııı allahım ol derse olur hiç üzülme annesi meleğin seninle allahın izniyleee

14. 23 Mart 2009
  15. setu

setu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar çok sağolun içimi rahatlattınız

16. 23 Mart 2009
  17. nisa3

nisa3 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım yeni gebeliklerde bazen bebek ve kese görünmeyebiliyo sabret ve moralini bozma olumlu düşün testide tekrarla öncekinden yüksekmi düşmüşmü kontrol altında tut hayırısı

18. 23 Mart 2009
  19. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    geç döllenme olmuştur cnm,zaten adetlerinde düzensizmiş bak
    sorun etme kendine
    tebrik ederim cnm hayırlı olsun,sağlıklı bir hamilelik geçirmen dileğiyle