Lütfen okuyun cevap için lütfen

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve Fatos81 tarafından 8 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

8 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : Fatos81
  1. Fatos81

Fatos81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tedavisi sürüpte rapor çıkartamayan varmı ben hem özel hemde devletten yararlanacağım böyle tedavi olan varmı nekadar ödeyeceksniz özel kuruma bana 22 temmuzda özel tüp bebek kurumlarının devletle olan anlaşmasının belli belirsiz oluğu yani sadece özelleşebilecelerinide söylediler
    açıkcası tuhaf bir güvensizlik oluştu maddi olarak ne biliyorsanız hakkımız olan neyse beni bilgilendirebilirmisiniz

2. 8 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : Fatos81
  3. _emogirl_

_emogirl_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya valla okadarını bılkmıyorum ama bıldgım sey tedavıde devlet karsılıyo rapor cıkartınca ve devlet hastnalerınden raporu cıkartıyosun ama ynı bı kanun cıktıysa bılmıyorum bız tedavıye ara verelı 2 ay felan oldu suan durum ne bılmıyorm ama degıstgını sanmıyorum sen yınede devlet hastanelirne bıdaha sor rapor hakknda detaylı bılgı verceklerdır canım hakknda hayırlıısı olsun alah yardmcın olsun ozel kurmlarda bıle devletle anlaşması oldugndan tedavını tam oarak bılmıyorum ama yarı yarıya karsılıyo ssanırm