Lütfen okuyun..Hamileliği kaldıramıyorum..Çok kötüyüm:(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve figan tarafından 11 Şubat 2010 başlatılmıştır.

11 Şubat 2010
    Konu Sahibi : figan
  1. figan

figan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkdaşlar ben 6 haftalık hamileyim ve çok ağır bir panik bozukluk hastasıyım..onun haricindede geçmişte yaşamış olduğum sıkıntılardan dolayı sanırım şu an hormonlarımında alt üst olmasından dolayı aşırı derecede kötüyüm..bulantılarım arttıkça ölüyorum,kafamda bir şeyler yanıyor sanki,kaldıramıyorum,intihar etmek istiyorum..normalde çocuk sahibi olmak isterken şimdiler içimdeki bebek bana zulüm geliyor,istemiyorum ve onu nasıl büyüteceğimi düşünüyorum.bilmiyorum gerçekten bunu başramaycağımdan mı yoksa hamileliğin kötü hissettirmesinden mi..ben gibi olan varmı ki bilmiyorum..tek bildiğim kötü olduğum..eşim bebeği aldırmama izin vermeyceği için yola devam etmek zorunda kalıyorım..ama ben içten içe bitiyorum.Kİmse bana kzımasın çünkü bu benimelimde olan bir şey değil.gerçekten değil.çünkü ben bir çocuğa gözüm gibi bakmak isterken bu halde buldum kendimi..allahım ben nasıl çıkıcam bu işin içinden..ne olur bana bir şeyler söyleyin,gerçekten dayanamıyorum..çıldırmak üzereyim...senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

2. 11 Şubat 2010
  3. MLS_

MLS_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben hamile olmadım hiç ama insan kendini nasıl iyi hissediyorsa onu yapsın diyenlerdenim bu durum sana kalmış bana göre

4. 11 Şubat 2010
  5. lütfen bi psikiyatra görün. hamilelik hormonları seni patlamaya hazır bir bomba haline getiriyo. emin ol bunlar geçicek. tedavini olursan hamileliğinden haz almaya başlıcaksın. ihmal etme. sanada bebeğinede yazık..

6. 11 Şubat 2010
  7. eylul_pinar

eylul_pinar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım senin bu durumun bebeğine çok zararlı....onu kucağına aldığın andada tüm dertlerin son bulacak bundan emin ol.bence bir psikoloğa gitmelisin...bebeğin içinde kendin içinde en iyisi bu..

8. 11 Şubat 2010
  9. figan

figan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    olmadı işte olmuyor..

ne yapayım olmuyor..senağlama

bir cana kıymayalım derken başka bir can yani ben elden gidiyorum..kimse anlamıyor bilmiyor..istemiyorum..gerçekten istemiyorum..tek bildiğim bu ,çünkü gerçekten kötüyüm..dayanamıyorumsenağlama

10. 11 Şubat 2010
  11. HanimKelesimiGetir

HanimKelesimiGetir TEK DİL TEK VATAN Pro Üye

Beğenildi:
    33.111
    Ödül Puanları:
    563
    Önce sakin olun lütfen hamileliğin anneye getirdiği sıkıntıları yaşıyorsunuz şu anda hormaonlar çalışıyor tabi kolay olmuyor bunu yaşamak.

Ama bebeğinizi kucağınıza aldığınız an bu yaşadıklarınızı unutacaksınız inanın onu koklayıp heleki emzirdiğiniz anı unutamazsınız.

Hem kendinize hemde bebeğinize zarar verirsiniz böyle davranırsanız sakın umutsuzluğa kapılmayın hep iyiyi düşünmeye çalışın..

Olmazsa bir doktordan yardım alın ki bu dönemi sıkıntısız atlatabilirsiniz önce kendinize iyi davranın sonra devamı gelir nasılsa. dayanamıyorum demeyin lütfen annelik çok kutsaldır çünkü bunu sizde göreceksiniz.

12. 11 Şubat 2010
  13. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    figancım geçmiş olsun. panik bozukluğu hastalığının adı nedir? tedavi oluyor musun bunun için?

14. 11 Şubat 2010
  15. figan

figan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    şu ruh halimden dolayı bebeğide istemiyorum ki..mantıklı düşünecek halde değilim,gerçekten değilim..şu an herkesten herşeyden nefret ediyorum..sevmediğim insanları öldürüveresim geliyor,o kadar nefret duuyuyorum..yaşadığım evden,kendimden..herşeyden ama herşeyden nefret duyuyorum..ve bu dünyada bulunmaktan dolayı memnuniyeti bırakın,isyan boyutuna geliyorum..bence hiç normal şeyler değil bunlar...senağlamasenağlama

16. 11 Şubat 2010
  17. figan

figan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    panik atak canım...yıllardır bu illetle başetmeye çalışırken yakamı çok fena tuttu hamililkten dolayı..allah kimseleri bu illetle tanıştırmasın..tedavi olmuyorum..çünkü ilaçlarda kar etmedi ki..gene nüksediyor allahın cezası

18. 11 Şubat 2010
  19. mavera04

mavera04 Güneşin doğduğu yerdeyim:) Üye

Beğenildi:
    304
    Ödül Puanları:
    153
    hamileliğin daha çok başındasın canım bu kadar sıkma kendini
    3. ayından sonra daha sakinlersin bu durumlar geçer ....
    bence pozitif düşünmeye bak güzel düşün bebeğinin doğduğunu düşün
    onu kucağında düşün ... o melek yüzüne doyadoya baktığını düşün
    o mis kokusunun sana vereceği huzuru düşün ....
    evet gerçekten başta zorlukları oluyo biraz ama inan sonra iyiki yapmışım diyosun ...
    4 aylık bi bebeği olan anne tavsiyesiyerimseniben