Lütfen okuyun ..!.Sabredemiyorum..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve _mRve_ tarafından 27 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

27 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : _mRve_
  1. _mRve_

_mRve_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    76
    okulumda 3 yıldır çok yakın oldugum yedigimiz içtigimiz ayrı gitmeyen bi arkadaşım vardı o kadar yakındıkki kardeş gibi bu arkadaşımın annesi babası yok var ama onu bebekken anneannesine bırakmışlar oda orda büyümüş gitmiş anneannesi bakıyo ona neyse biz bu arkadaşımla sürekli birbirimize gidip gelir herşeyimizi paylaşırdık okuldayken sürekli yanyanaydık ewe gelioduk akşama kadar msjlaşıyoduk birbirimize doyamıyoduk resmen ben çok deger veriodum ona ben (onunda bana verdigini zannediodum) bide benim annem babam çalışıyo ben ewde yanlız kalıodum onların boşlugunu arkadaşımla dolduruyodum ama aralıktan beri konuşmuyoruz bi ara çok aglamaya fln başlamıştı anlat diodum anlatmıodu sürekli cnm sıkılıyo falan diodu soruorum sölemiyo yardımcı olamıyorum o yüzden........ sonra yavaş yavaş benden uzaklaştı konuşmuyo anlatmıyo hergün ewe gider gitmez msj çeken arayan bize damlayan kız gitti yerine bambaşka biri geldi bide ben normalde servisle gidiodum sırf onunn için o istedi diye otobüsle gitmeye başladım ama o beni hep yanlız bırakıyodu benle gidip gelmiodu aynı otobüsteyiz yanıma bile gelmiodu kaç defa knuştum niye böle yapıosun die ailevi sorunlarım var dedi geçiştirdi ......... sonra yine bigün sömestır tatiline gircez son gnlerimiz herkes okulu asıyo bu arkadaşımda sabah baktım siwil kıyafetleriyle hayırdır dedim arkadaşlarla gezmeye dedi bensiz hiçbiyere gitmeyen kız en yakın arkadaşına haber vermeden diger kızlarla qezmeye qidio çok aqırıma qtti tabi snra ben bi ara bunalıma girdim sürekli aqlıorm nldu die sordu bnde senin yüzünden dedim nie ble yapıosn fln dedim nie eskisi gibi degil nldu naptm sna faln dedim bana sorun sende degil ben böyle istiorm artık sana ihtiyaç duymuyorum gibisine konuştu bende ona diqer arkadaşların benim yerimi aldı galiba dedim ewet sana ihtiyacım yok dedi bana ben o kadar kötü oldumki her gün aglıorm bunalıma girdim resmen gece uyuyamıorum sabah uyancagım saatten çok erken kalkıyorum en sonunda ailem beni psikologa götürdü konuştuk faln psikolog depresyon dedi arkadaşına çok güvenmişsin yaptıklarını hazmedememişsin dedi yaklaşık 2 aydır depresyon hapı kullanıyorum ama o zmn bnimle bi çift laf etmesi için 9 takla atan ben şimdi ondan nefret ediorum okulda sürekli beni taklit edio nerdeyse arkadaşlarım arkasndan bakınca ben diye çagırcak ne giyersem onu giyiyo saçlarıma nası yaparsam bakıorm okulda öyle yapıo kendimi o kdr zor tutuorumki ona saldırmamak için içimde ona öle bi nefret varki ynımdan geçerken ona bi tane patlatasım geliyo napcm blmiorm kendime nasıl hakim olcam daha 2 senem var okulda aynı sınıfta olcaz onun hareketlerini sürekli görmeyi hazmedemiorm bna daha neler neler yaptı yenir yutulur seyler degil napcm blmiorm _*senağlama

2. 27 Mayıs 2009
  3. _mRve_

_mRve_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    76
    Kımse benımle ılgılenmıyomu_?

4. 27 Mayıs 2009
  5. Nadas

Nadas Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    yapcak birşey yok
    gençlik heyecanı işte..
    ne güzel insanları tanıyorsun işte bunların hepsi sana birer ders olsun
    kazık yiye yiye öğrenceksin hayatı,insanları
    ve gün gelicek şuan üzüldüğün şeylere gülceksin
    gülüp geçiceksin..

6. 27 Mayıs 2009
  7. newlife

newlife Guest

Canım bir arkadaşa bu denli bağlılık normal değil gerçekten..Hayatının merkezine onu koymuşsun..dünya onun etrafında dönmüş..KArdeşten bile öte bir yere oturtmuşsun kalbinde.Yol ayrımında da büyük bi çöküş yaşadığın belli..demekki arkadaşının yeni ortamı,seninleyken olan ortamından çok daha fazla cazip gelmiş ona..anladığım kadarıyla uçlardaki yaşam tarzının büyüsüne kapılmış ve sen ona yetmemeye başlamışsın..Kendi bi tercih yapmış ve sana da sonunda söylemiş..evet büyük bi vefasızlık yaptığı,insan allak bullak olur böyle bi durumda..nankörlük diye içlenebilirsin ama unutma kimse vazgeçilmez değildir..hayatın o kadar başındasın ki,bu yaşadığın şey,yaşayacaklarına ancak prova olur..Kimseye bu kadar aşırı derecede bağlanma,her zman kötü sonlara kendini hazırla..hep istediğin gibi olmaz herşey..psikolojik tedavi görücek kadar kendini ona adamış olman çok şaşırtıcı..hayatla nasıl mücadele ediceksin bu şekilde? arkadaşının diğerlerini tercih etmesi,fırtınıdaki bir kum kadar ufak bi ayrıntı..sürekli onu düşünürek,nefretini büyütürek kendine yazık etme..bırak herkes seçimini yaşasın..seninde yeni dostlukların mutlaka olucak..derslerine yoğunlaş..

8. 27 Mayıs 2009
  9. bursefa

bursefa Mutlu olmak istiyor..... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hayatta nelerle karşılaşıyor insan.. daha hayatı yeni tanımaya başlıyorsun.. ekmek elden su gölden yaşıyorsunuz daha.. derslerden başka sorumluluğunuz olmadığı için arkadaşlarınızla kapışıyorsunuz... hayat o kadar acımasızki zamala öğreneceksin... kimseyi tanımadan fazla özelini anlatma... yarın başkalarından duyarsın sonra.. seneler geçse bile bazen sırtından bıçaklıyorlar insanı.. hakkını yiyip seni çiğneyip kendini haklı çıkarırcasına davranıyorlar... arkadaşının çocukluğuna ve aile psikolojisine ver... belkide senin ailen olduğun için hazmedemiyordur... bende 17 yaşında babamı kaybettiim... çok zor arkadaşımın babasıyla telefonda bile konuşmasını kıskanıyor insan.... o yüzdende uzaklaşmış acımasızca davranmış olailir.. kendi haline bırak.. hatasını anlarsa affedersin ( affetmek büyüklüktür) yoksa bırak gitsin kimse ona yardım edemez...

10. 27 Mayıs 2009
  11. NaZaR_BoNCuGu

NaZaR_BoNCuGu Güneş topla benim için! Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    uzulme canim benim
    belliki sizinle yasadigi sure icinde seni aileni kiskanmis yada kendinin yasayamadigi seyi sende gorunce uzulmusdur oyle rahat davranmaya calisiyodur uzaklasmasinin sebebi o olabilir
    birak herkesede birdaha bu kadar deger verme hic takma onu ne kadar onemsedigini bilirse o kadar giciklik yapar o yuzden ilgilenme onemsemiyormus gibi yap...

onemli olan senin sagligin ve hayatin onlara onem ver sen
    pisman olur ileride....

12. 27 Mayıs 2009
  13. Gulay

Gulay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Boşwer merwecim sabırlı ol we ne olursa olsun kimseye kin gütme bir gün yaptığı hatanın farkına waracak we senden özür dileyecek göreceksin ne demişler iyilik yap denize at balık bilmezse halik bilir yerimseniben

14. 27 Mayıs 2009
  15. busejik

busejik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaş da olsa bir insana bu kadar bağlanmak niye arkadaşlık bu başladığı gibide bitebilir tabi.. küçüksün daha ne dertler olaylar olacak hepsinde depresyona girersen yandın.. biraz daha güçlü olmalısın..

16. 27 Mayıs 2009
  17. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    canım bu ne böyle onu sanki hayatının merkezi yapmışsın...
    sende insanları böyle gör artık kimseye güvenilmeyeceğinide bil...
    niye üzülüp depresyona giriyorsun ki...
    o hiç yokmuş gibi davran...

18. 27 Mayıs 2009
  19. kate_34

kate_34 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    891
    Ödül Puanları:
    238
    Mervecim inan bir kaç yıl sonra niye ben bu kadar üzülmüşüm bu kız için diyeceksin kendi kendine.Bırak sana değer vermeyene sen hiç verme.Dünya o kadar çok güzellikle dolu ki böyle seni üzen şeyleri düşünerek zamanını boşa harcama derim.Benim bu dediklerimide arkadaşlarını düşünme anlamındada düşünme sakın tabiki sağlam dostlukların olacak ama arada böyle çürüklerde olabiliyor işte dünya bu yani kötüler olmasa iyilerin değeri nasıl bilinecek? a.s.