Lütfen okuyun...Sevmese idi?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve pink_dream tarafından 17 Eylül 2008 başlatılmıştır.

17 Eylül 2008
    Konu Sahibi : pink_dream
  1. pink_dream

pink_dream Guest

:sm_confused:Size danışmak istiyorum kızlar bir konu hakkında.Çeşitli özel sebeplerden dolayı severek ayrıldığınız nişanlınız ile bir telefon görüşmesi söz konusu oldu ve görüşmek istedi sizinle yüzyüze geldiniz ama ilişkiniz hakkında pek konuşamadan görüşmeniz bitti sonrasında ise yine görüşme kararı aldınız ama kafama takılan konu şu erkek sevmese yine de görüşmek ister mi ?yani hissiyatlı bir hareket mi bu yoksa gerçekten sevdiği için mi?Bunu şu an tasavvur edemiyorum ben ama ben böyle bir durumun içindeyim tekrar bir araya gelip görüşcez ama konumuz nasıl acılır ve ben ne söylerim gerçekten bilemiyorum tek bildiğim onu sevdiğim ....Ama bazen sadece sevgi de yetmiyor ki...Fikirleriniz benim için değerli ne olur yorum yapın arkadaşlar...

2. 17 Eylül 2008
  3. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.070
    Ödül Puanları:
    488
    çeşitli o özel sebebleri merak ettim dogrusu:kahve:

4. 17 Eylül 2008
  5. pink_dream

pink_dream Guest

6. 17 Eylül 2008
  7. aylin01

aylin01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    yani tür değişen hayat şartları zaten sevgi saygı varsa nişanlılığı etkilemez bile düşünüyorum

8. 17 Eylül 2008
  9. edi

edi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım aynı olay başıma gelmişti. Tek farkı nişanlım değildi. Severek ayrılmıştık ve buluşuyorduk konu bize hiç gelmiyordu. Her buluşmada belki acaba bu sefer konuşur muyuz diye düşünerek gidiyordum ama olmuyordu. Zaman geçtikten sonra yanlış yaptığımı düşündüm ben çok seviyordum o da bunu bilyordu. Amacı neydi bilmiyorum acı çektirmek mi yoksa emin olmak mıydı anlayamıyordum. Sonuç ikimizde iki yabancı gibi olduk yaşadıklarımdan yaşattıklarından. Arkadaşın belki tekrar bi umut istiyor, belki onu gerçekten sevip sevmediğini görmek istiyor, belki de kendisini sorguluyor acaba birşeyler bitti mi diye, belki de hiçbiri değil bilemeyeceğim. Ama sana bu durum acı veriyorsa ve bir çıkar yol yoksa bence buluşma :1no2:

10. 17 Eylül 2008
  11. pink_dream

pink_dream Guest

Demek böyle bir olayı yaşayan tek ben değil mişim .Canım aslında beni en iyi sen anlarsın beni sevdiğini değer verdiğini çok iyi biliyorum ama yine de kafamda soru işaretleri var yani bir ilişki ya vardır ya yoktur bence tabi.Şimdi eğer yollar tekrar birleşecekse ne yapılmalı da daha az sancısız olsun yada bitmesi gerektiğini nasıl anlayacagım tavırları cunku sevdıgının kanıtı oof ya kafam karmakarısık oldu yardımcı olmak ısteyene hayır demıycem kızlar:Saruboceq::sm_confused:

12. 17 Eylül 2008
  13. pink_dream

pink_dream Guest

Sonra ne oldu peki ayrıldınız mı canım?Merak ettim doğrusu ?_Bizde şu an iki yabancı gibiyiz kanıma dokunmuyor değil senağlama

14. 17 Eylül 2008
  15. edi

edi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    İtiraf etmeliyim ben biraz fazla duygusaldım aşkta aklıma geleni yapıyordum çok cesaretliydim. Bilmiyorum yaşımın cahilliğimi yoksa ilk aşk acemiliğimi ama yeri geliyordu ben buluşmak istiyordum konuyu açmaya çalışıyordum cesaretimi toplayıp konuşuyordum ümitlerle erteleniyordum sonra sonra hatamı görüp vazgeçmiştim.
    Karşındaki insan nasıl birisi olgun mantıklı bir insansa buluşmalarında önemli niyetler vardır. Hem seviyorum diyorsun onunda gözlerinde gördüğünü söylüyorsun o zaman sen aç konuyu hayatın size verdiği engelleri aşın birlikte. Bilmiyorum cesaretli bir insan mısın gerçi bunu dedim diye bana kızan da olur ama bence sevdikten sonra kız erkek farketmez birinden biri eğer sonsuza kadar devam etmek istiyorsa gerçekleri görmek için adım atmalı... Tabi ayırlık sebebi çok önemli affedilmeyen sebepler varsa bilemeyeceğim.... mirmirmirmir

16. 17 Eylül 2008
  17. EU1

EU1 Guest

bnm de oldu , görüşüyorduk konusuyorduk ama konuyu konusamıyorduk hıc d e konusamadık acıldıgında da konu kapanıyordu... bı iş cıkmadı sevıyor manaya gelmıyordu..

18. 17 Eylül 2008
  19. dicerr

dicerr Guest

arkadasım bence ılk adımı sen atma su durumda kız erkek farketmez dıoruz ama erkekler ıcın farkedıor acıkcası sımartmamak gerekıor agır tas olmayı dene zaten olacagı varsa olur bi sure kafanızı toplayın benım fıkrım ..hayırlısı olsun