Lütfen okuyun ve yardım edin :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve CansuD tarafından 6 Kasım 2009 başlatılmıştır.

6 Kasım 2009
    Konu Sahibi : CansuD
  1. CansuD

CansuD Şenşakrak:D Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar ben liseye gidiyorum ve çok kötü bir şekilde aşık oldum ondn başka hiç kimseyi düşünemiyorum.
    Sürekli ona bakmak ve her adımını takip etmek istiyorum. Onunla ilgili hayaller kuruyorum.
    Ne yaparsam ilgisini çekerim lütfen yardım edin.
    O kadar yakışıklıki bütün kızlar peşinde koşuyor. Dün okul çıkışı arkdaşımla yürürken bir kız geldi arkamızdan ve bizi durdurdu. Bekleyin bende gelicem dedi kızı daha ilk defa görüyorum. Adı Cansu benim adımla aynı :KK43: Konu açıldı falan onunla ilgili meğersem benim sevdiğim çocuğu yani R'yi seviyormuş. Ben şok oldum tabi. Kızda çok güzel. R ile tanışıyorlarmış hatta Cansunun kendisini sevdiğini biliyormuş ama yüz vermiyormuş arkadaşça davranıyormuş. Benim arkadaşımla kol kola yürüyorlrdı bende yanlarında dinliyordum. Arkadaşım bunlrın sınıfında o sen bence onun koluna gir dedi ve benim koluma girdi aaaaa hadi ya diyerek. iki cansu yolda kol kola yürüyoruz. Her neyse R'yi anlatıyor kız ben dinliyorum. R, Rüya diye bir kıza çıkma teklifi etmiş ama kız kbul etmemiş. Kız zaten haftada iki kere sevgili değiştirmiş uçuk bir kız heralde hiç görmedim tanımıyorum. Cansu bana bunları anlatıyor yolda yürürken. Evlerimizde çok yakın koskoca yol boyunca bana R'yi anlattı.ıkimizde aynı kişiyi seviyoruz. Kendimi çok kötü hissettim. Kimse benimde onu sevdiğimi bilmiyor. Bana, sürekli sizin sınıfa gelirim artık diyor. Çok gücüme gitti onla kol kola yüürümek
    Cansu bir ara R'ye mesaj atmış. R' de mesaj atmış ve onu terslemiş. oda niye beni tersliyorsun diye mesaj atmış. Çocukta ben sana olması gerektiği gibi dvranıyorum demiş. Mesajlarını bana gösterdi hep.

Herkes bu çocuğa aşık olmuş nerdeyse. Herkes onu tanıyor. Sürekli birileriyle tokalaşıyor. OKul çıkışı takip edeyim diyorum. Arkadaşlarıyla tokalaşmaktan eve gidemiyor. Bende takip etmiyorum. Bizim evin oralarada gelmiş. Resmini gördüm. mafoldumbenmafoldumben
    Ama ben ne olursa olsun sevmekten vazgeçmiycem.
    Ona kendimi nasıl farkettirebilirim bilmiyorum. Hiç konuşmuşluğum yok adımı bile bilmiyor. Ben dış kapının dış mandalıyım hiç şansım yok. Bir ara kalemi düşmüştü onu verdim. Teşekkür etti ondan başka bişi yok. mafoldumbenmafoldumben
    Ne yapacağım kendimi farkettirmek için?? Çokta utangacımdır sesimde çıkmz. lütfen yardım R'yi çok seviyorum... mafoldumben

Son düzenleme: 12 Kasım 2009
  2. 6 Kasım 2009
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    sen ona kendini farkettirmek için çabalarsan diğer cansu gibi küçük düşersin

o yüzden bu yönde bir çabaya girme derim

onun gözünde küçük düşmek hoş olur mu? bence olmaz

uzak dur derslerine yoğunlaş emin ol senin için daha iyi olur

br erkeğe gitmektense erkeğin sana adım atması daha doğru olur

4. 6 Kasım 2009
  5. chatLaq.

chatLaq. Ne biliiim insanı Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Bence hicc umursamıyormus gibi yap.cünkü kacan kovalanır diye bir söz vardır.burdada aynı mantık.umursama onu.hic ilgilenme onla.o zaman bu kız farklı diycek eminim.ise yarıyor hakkaten

6. 6 Kasım 2009
  7. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bence bışeyler yapmazsan farkına bıle varmaz senın. diğerleri gibi peşınde olma ama aynı sınıftaysanız sınıf ortamında konuşmaya çalış. nereden bu çocuk okuldan mı dersaneden mi?

bıraz fazla popüler galıba, öyle olunca şımarık oluyorlar.
    senınle adaş olan kıza da yüz verme.

ben de böyle bışey yaşamıştım. önce çocuğun yanında oturmaya başladım, sonra msn den arkadaşça konuştum, sonra gıttığı ortamlara ben de gırdım, en sonunda da söyledım. Ama tabıkı sonuç ıyı olmadı : ))
    ben çok aşık olduğumu sanıyordum da değılmış. şımdı iğrenç gelıyor : ))

8. 6 Kasım 2009
  9. CiLeKLi...

CiLeKLi... Sana emanetiz... Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    evet sakın kendini kuçuk dusurme.. sakın pesınden kosma, koşma kı farklı ol... farkına varır mı varmaz mı bilmiyorum.. arada bir bakabilirsin tabiii :)))) ama dikkatini cekicek kadar baska hicbir adım atma derim ben de !! lisede ozellikle bu konular hava atma konusudur sakız olma eglence olma kimsenin diline. sevgiler..

10. 6 Kasım 2009
  11. busra58

busra58 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya bu lisede aşk meşk..bende yasadım ama simdi geriye bakıyorum hepsi boş bomboş hikayeler...çok ağladık ama keşke şimdide öyle boş seylere ağlasam...takma kafanı bu çocuga bence..kendini düşün ondan uzaklaşmaya bak...çok klasik gelir simdi sana ama okula okumak için gidiyosun tamam erkek arkadaşın olabilir ama bu dereceye getirme sakın derslerini çok kotu etkiler... inşallah iş işten geçmeden aklını kalbinden başına alabilirsin :) Allah yardımcın olsun canım opuyorumnanaktan

12. 6 Kasım 2009
  13. nadya83

nadya83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çocuktan hoslandıgı bırı cocuga soylesın en yakın arkadasına soyle cocugun R den hoslanıyorum de.

14. 6 Kasım 2009
  15. CansuD

CansuD Şenşakrak:D Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Dersaneden değil okuldan arkadaşım.
    Hiç şımarık değil normal biri, hatta o kızda çok iyi bir çocuktur falan diyede anlatmıştı.
    Nasıl iletişim kurucam onunla bilmiyorum. Facesi var ordan eklesem sonra mesaj atıp sınıftan Cansu desem mi ? Okulda yüzüne bakamam ama ya çok utanırım :KK43:
    Off bilmiyorum:KK43:

16. 6 Kasım 2009
  17. SreCa

SreCa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sen onun üstüne düşersen ve bunu hissetirirsen asla elde edemessin asla hemde bak rüya nasıl cekmiş kendine umursamamıs ve kabulde etmemiş öle davrann ilgisini cek kacc ama onsuz olamam falan deme hayat yolu öle uzunki kimsenin üzerine kurma hayatını hakedenin üzerine kurr lise askalrı güseldir ama cok azı güsel sonla biter bitmeyenleride ileride tebessümle güsel anılar olarak hatırlanır emin oll :))

18. 6 Kasım 2009
  19. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ahh ahh bende kendi lise aşkımı hatırladım
    her tenefüs sınıfının olduğu kata giderdim
    tabi o benm farkımda dildi neyse ben lise yıllarımı ona aşkımla kapatıverdim tabi onun hiç haberi olmadı
    iyikide olmamış
    o zaman çok dua ediodum o da beni sevsin die
    ama gerçek aşkı şmdi buldum:asigim:
    allahtan farkıma varmamış yoksa ben daha onun peşinde çookk dönerdim