Lütfen okuyun

Konusu 'Ocak Anneleri' forumundadır ve caldion78 tarafından 4 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

4 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : caldion78
  1. caldion78

caldion78 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    2009 kasım annesiyim ben bebeğim daha 6 aylık dün hamilelik testi yaptım ve hamileyim 1 ocak ra doğacak aldırtmayı düşünemem nasıl kıyarım .....çok üzülüyorum ne yapacagımı sasırdım benimle aynı durumu yaşayan oldu mu hiç

die yukarıdakitarihte konu açmıştım .. kızımda dünyaya geldi hatta 1 yaşını bile gecti ... buraya tekrar yazmamın sebebi 2 bebek ve ben tek başıma çok güzel hiç zorlanmadan bu zamana kadar geldik ... bebeği küçük tekrar hamile kalmış arkadaşlar sakın mı sakın aldırtmayı düşümnmeyin .. birine bakabiliyorsanız hiç desteksiz ikincisinede bakabilirsiniz ...allah hepimizin çocuklarına sağlık sıhat uzun ömürler nasip eder inş..

Son düzenleme: 5 Nisan 2012
  2. 4 Mayıs 2010
  3. ecrin1001

ecrin1001 BIR KIZI BIR OGLU VaRMIS ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    senin için zor olur bakımı ama beraber büyürler ikiz gibi.2.dogumdan sonra kesin bir korunma yöntemi seçersin...saglıkla kucagına alırısn inş.

4. 5 Mayıs 2010
  5. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    geçmiş olsun da denmez, ne denir ki budurumda bilmiyorum.
    hayırlı olsun mu demeli
    ben de erken doğumla kasımda dünyaya getirdim bebeğimi.
    emzirmediğim halde 3,5 aydır adet olmadım.
    eğer sonuç pozitif olsaydı sizin kadar cesur olamazdım ben..

arada yaş farkı bile olmayan çok yakın iki kardeş büyüteceksiniz

6. 5 Mayıs 2010
  7. tutku2012

tutku2012 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    allah yardımcın olsun canım..bu saatten sonra yapacak bişey yok..bu ay bende kendimden bi sürpriz bekliyorum eyvahedigeldismile

8. 5 Mayıs 2010
  9. ceyce

ceyce YENİ YIL HEDİYESİ 65 KG Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    biz iki kardeşiz abimle aramızda 13 ay var ben kaza kurşunuyla olmuşum çok düşünmüşler beni aldırmayı ama annem istememiş.şuanda annem iyiki seni aldırmamışız diyor ikiz gibi büyüdük biz abimle çook iyi kardeş ve arkadaşız hala ayrılamayız birbirimizden tabi büyütürken zorluk çekeceksin ama bunu siz planlamasınızda veren rabbim vardır bir kararlaştırdığı bişey bence üzülme tadını çıkarmaya çalış ve bundan sonra kesin bir korunma yöntemini kullanırsınız.

10. 5 Mayıs 2010
  11. erenefe

erenefe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    135
    Ödül Puanları:
    113
    Biraz yıpranırsın ama byüdüklerinde ne kadar güzel olur onu düşün.Ama bundan sonra kesin bir yöntemle korun.Sakın aldırmayı falan da düşünme.

12. 5 Mayıs 2010
  13. _sinemis_

_sinemis_ KaNaTSıZ MeLeĞiM :) Pro Üye

Beğenildi:
    126
    Ödül Puanları:
    153
    ne diyeceğimi şaşırdım aldırsan nasıl aldırcaksın nasıl kıycaksın o yavruya aldırmasan arası çok yakın ne yapcaksın beraber büyüyecekler başka çaresi yok gb gözüküyor allah yardım etsin . bende korkuyorum bugün bi test almalıyım seni duyduktan sonra daha bi korktum ben

14. 5 Mayıs 2010
  15. mechul_mim

mechul_mim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Ay ne var canım bu kadar düşünecek ne güzel işte beraber büyürler bence çok güzel olur üzme kendini aldırmakta ne demek bence aklına bile getirme...

16. 5 Mayıs 2010
  17. selinsel83

selinsel83 Guest

Allah hayırlısını nasip etsin. zorlukları olsa da bi arada büyürler arkadai gibi. ben de yaşları yakın olsun istiyorum ama yakın derken yine 1.5-2 yaş olsa iyi olur.

bi sürpriz de ben bekliyorum... hayırlısı olsun...

18. 5 Mayıs 2010
  19. Chileck

Chileck Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım hayırlısı neyse o olsun eğer kendini hazır hissediyosan yani yapabileceğine inanıyosan asla aldırmayı düşünme tabi başta zorlukları olacaktır ama ilerisi için güzel olacaktır

ocak anneleri maşallah size ne çok süpriz bekleyen var:)dikkat edin kızım ya allah allah