lütfen öneri :(

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve ruyaeylul tarafından 27 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

27 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : ruyaeylul
  1. ruyaeylul

ruyaeylul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim göğüslerim 85 beden ben 75 istiyorum boyum 1.54 kilom 58 doğumdan sonra göğüslerim süt dolup boşaldığından galiba sarkıyo gibi hissediyorum e birde şiddetli boyun ağrılarım var düzleşme var diyor doktor göğüs küçültmeyi çok istiyorum ama ya iz kalırsa ya kötü olursa diye çok korkuyorum göğüs küçültme olan arkadaşlar sizden akıl istiyorum birde fiyatları bilen varmı değişiyo diye biliyorum ama neye göre değişiyor?

2. 27 Temmuz 2010
  3. TepkiseLmi

TepkiseLmi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    annemin bir tanıdığı yaptırmıştı göğüs küçültme kadının hala büyük göğüsleri maşallahları var anne küçültsün biraz demiştim o küçülttü zaten kızım demişti iz falan olacağını çok sanmıyorum işinin ehli birini bulursan istediğin ölçüde küçültüp dolgunlaştırmak için silikon bile taktırabilirsin doktorlarla görüşmeni tavsiye ediyorumm umarım istediğin ölçülere kavuşursun :))

4. 27 Temmuz 2010
  5. ruyaeylul

ruyaeylul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    umarım gerçekten büyük göğüs sorun yaratıyor askılı giyemiyorum boyun ağrısı yapıyor elbise yakışmıyor off

6. 28 Temmuz 2010
  7. TepkiseLmi

TepkiseLmi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben büyütmeye çalışıyorum sen küçültmeye eheh hakkımızda hayırlısı valla :)))

8. 29 Temmuz 2010
  9. ruyaeylul

ruyaeylul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    insanoğlu portakal verirsin mandalin ister mandalin verirsin portakal olsaydı der

10. 30 Temmuz 2010
  11. Yipee

Yipee Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kadinlarkulubu(.)com(/)gogus-estetigi/17327-gogus-kucultme-ameliyati-ilgili-tecrubelerimizi-paylasalim.html

Mesaj sayım tutmadığı için . ve / parantez içine aldım..
    Çok fazla tecrübeler var buraya bak istersen.. Hemde sorununu orda da yazarsan mutlaka cevaplayan çıkacaktır..

:enbuyukkk: