lutfen ruyamı yorumlar mısınız arkadaslar?

Konusu 'Rüya Yorumları' forumundadır ve eftelya24 tarafından 30 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

30 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : eftelya24
  1. eftelya24

eftelya24 Sen benim en kıymetlimsin Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar esımın halası benı ruyasında gormus sızlerede anlatıp yorumlarınız almak ıstıyorum cunku cok heyecanlıyım,ruyasında elımde beyaz bır cıvcıv varmıs bak hala bu benım cıvcıvım dıyormusum aynı anda esımın ölen babasını ve dedesını gormus ve onların uzerlerınde ay ve yıldız varmıs. sımdı halam bana sen yakında hamıle kalacaksın dedı sızın yorumlarınız nedır ve bırde boyle ruyalardan ne kadar s8ure sonra hamıle kalınır yanı bı kac ayda olabılır mı! ayrıca sunuda belırteyım halamızın bugune dek gordugu ruyaların hepsı cıkmıs....:CüvCüv:

2. 30 Ağustos 2008
  3. eftelya24

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar lutfen ama duygularım cok karmakarısık bana bıseyler yazın lutfeennn

4. 30 Ağustos 2008
  5. zeynep215

zeynep215 edep ya Hu!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canımsın rüyada beyaz görmek hayra yorulur ama civciv ne demek bilmiyorum inşallah halanın dediği gibi olur hamileliğine işrettir ama sen yine de fazla odaklanma
    Allah gönlüne göre versin arkadaşım tez zamanda hamile kalırsın inşallah ne diyeyim dediğim gibi beyaz görmek hayırdıra.s.

6. 30 Ağustos 2008
  7. birebira

birebira Herşey güzel olacak.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Güzelim heyecanını çok iyi anlıyorum, herkesin rüya yorumlarını yazdığı bir başlık var, birde oraya yaz belki yorumlayan olur. Bu arada netten arattım Civciv i senin için, çok hayırlı bir anlamı var:KK66:

CİVCİV
    Rüyada yumurtadan civciv çıktığı görülürse yaşamınıza renk katacak değişimlere hazırlanıyorsunuz demektir. Kümeste veya bahçede görülürse berekete ve kısmete işarettir.

8. 30 Ağustos 2008
  9. eftelya24

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tsk ederım arkadaslar cıddıye alıp cvp yazdıgınız ıcın sızlere,oysa ben burda sevıncler paylasılır sanıyordum ama sızden baska kımse yok sanırım paylasacak yada cıddıye alacak ben cok ısterdım heyecanıma ortak olunsun ama sanırım bıcok kısı banane dedı :KK43:

10. 30 Ağustos 2008
  11. Elis

Elis Guest

canim iyisallah yakinda hamile kalirsin,,,,,,,,ama ruyalara kafa yorupda stres yapma kendine...............bazi ruyalar gelecek habercisidir ama ,kismet diyip bekliyceksin Allahin istedigi vakti..............tum bebis istiyenlerede Allahim biran once versinde,sizinde burda cok uykum var ama bebegimuyutmuyo deliriceeeeeeeeem mesajlarinizi okuyalim-tatlicadiarzu-

12. 30 Ağustos 2008
  13. minos

minos Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    insallah seninde en kisa zamanda bebisin olur halanin gordugu ruya hayirlara vesile olsun canim ama sunuda soyliyim ruyaya takilipta kendini germe ben ne ruyalar gordum ama hala tik yok rabbim butun isteyenlere nasip etsin insallah

14. 30 Ağustos 2008
  15. ZeHrAcIk

ZeHrAcIk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canim halanin tabirleri tutuyorsa daha neden endiselisinki insallah hamile kalirsin en kisa zamanda eminim simdi benim herzaman baktigim rüya tabirlerine baktim ama civciv yok bende anlamadim keske birileride benim icin öyle rüyalar görse hayira yor RÜYAYI NEYE YORARSAN ONA CIKARMIS bunu unutma a.s.

16. 30 Ağustos 2008
  17. eftelya24

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ınsallah arkadaslar allah cumlemıze nasıp etsın ınsallah

18. 30 Ağustos 2008
  19. duygu2008

duygu2008 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canımm benimm inşallah halanın rüyası çıkar kısmet...allah büyük... inşalah bu mübarek günlerde allah herkeze hayırlı sağlıklı bir evlat vermeyi nasip eder...heyecanını çok iy ianlıyorum....çünkü bende aynı heyacanı yaşadımm...berat kandilinden bi gün sonra çok yakın arkadaşım aradı....ve kandil gecesi seni rüyamda gördümm..(bende 2 yıldır istiyorum da).. kucağında bi kız çocugu vardı dedi......çok güzel bi bebekti dedi.....bebeğin kollarındaydı dedi.....çok hayırlı bi gecede gördüm.inşalah nasip olur dedi hatta...sizce arkadaşlar benimkini de yorumlarsanız sevirim.canım allah inşallah bize de nasip etsin..inşallah sevdiğimiz insanlara malum olmuştur..allah hayırlısı versin...aminnnnnnnnnnn...........