lütfen tecrübelerinizi paylaşın

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve buse naz tarafından 9 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

9 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : buse naz
  1. buse naz

buse naz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben 3 yıldır biri ile yaşıyorum. önceden sevgilim eve koşarak gelirdi beni çok azulardı.Hemen hergün büyük bir istekle birlikte olurduk. ama 3 aydır bir soğukluk var ve daha çok hazırlanmama rağmen dönüp bakmıyor. acaba başkasımı var yoksa hep aynı şeyler onu sıktımı. lütfen yardım edin:uhm:

2. 9 Temmuz 2007
  3. belissimo

belissimo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bence bakımlı halini sürdür ama yokmuş gibi davran:)

4. 9 Temmuz 2007
  5. Simgeee

Simgeee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    karsina alip oturup konus, acikca söyle ne hissettiklerini, belki is yerinde sorunlari vardir, soguk davrandiginin farkinda bile degildir..

6. 10 Temmuz 2007
  7. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Valla Herşey Olabilir..senden Sikilmiş Da Olabilir, Bir Başkasi Da Olabilir Ya Da Senle Hiç Alakasi Olmayan Başka Birsey Mesela Iş Stresi Vs. De Olabilir. Tek Yolu Karsina Alip Konuşman Başka Türlü Anlayamazsin Sorunu

8. 10 Temmuz 2007
  9. yüz verme bak nasıl gelecek yanına:)) belkide ilgiden sıkıldı erkeğe fazla ilgi iyi değildir.yerimseniben

10. 10 Temmuz 2007
  11. guzelkizMS

guzelkizMS İnsanın kaderi güzel olcakmış... Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    163
    nalancaya katılıyorum bravo bacım sen insan sarrafı olmuşun dediğin gibi fazla ilgi erkeği sıkıyor ve şımartıyor gitme üstüne o seni bulur agırdan sat kendi :))

12. 11 Temmuz 2007
  13. BeLLa

BeLLa Sevgi neydi?Sevgi emekti Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Fazla üstüne düsme derim, bilirsin kacan kovalanir... Baktin sonuc degismedi, acik acik konusmayi dene... Mutlaka bir nedeni vardir soguklugunun...

14. 12 Temmuz 2007
  15. yelizzz

yelizzz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    klasik erkek elindekinin elinde olduğunu hep onun olduğunu bilmesi bencede fazla üstüne düşme onu serbest bırak dönerse senindir dönmezse zaten hiç senin olmamıştır muhabbeti relax her şey olacağına varır erkekler kaybedince anlar böyle bir ahmaklıkları var

16. 15 Temmuz 2007
  17. xsxirine_4553

xsxirine_4553 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    yaşadıklarından dolayı kimseyi kınamak bize düşmez biz burda ona ayardımcı olmaya çalışıyoruz yaşadıklarının ona olumlu sonuçlar getiremeyeceğini anlatmayaa calısıyoruz ........bende evlilik öncesi ilişkiyi tasvip etmiyorum yanlış buluyorum sonuçları da hiçte hoş olmuyorrrrr amaaa düşene bir tekmede siz atmayın derim benn toplumumuzda cok önemli değerler bunlar amaa bu arkadasımızın daaa evlenmeye yuva kurmaya hakkı var sadeceeeee bu erk arkadası ıle yasadı dıye anlaşamadıkları halde kosa kosa nıkah masasına oturacak degıl ......insanların sözleri ve itham ları yaşamlarına etki ederr....heleki böyle sıkıntılı dönemlerde o yüzden daha dikkatli olmak lazım çikollatta rumuzlu arkadasımmm.....amaaaa ne yazıkkı busecımm erkeklerrrr bu konuda hassas ileride evlenıgın zaman bu ark degılde bır baskası olursaaaa bıraz sorun yasabılırsınnnnn,,,,,,dilerim böle bir sorun olmazzzz her anımız bır olmayabılır cok fazla uzerıne dusme bence olayların yoluna gırer sen önemsedıkce olay gözünde buyur bu konuya takılı kalırsınnnn sıkılmak degılll dekendınce sorunları olabılır ona yasam alanı sağla derimmmm rahat bırak bıraz o kendılıgınden gelırrrrr

18. 15 Temmuz 2007
  19. didemdemir

didemdemir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    siz bence evlilik moduna geçmişsiniz.evlilik böyle birşey işte.