Lütfen teselli ne yapmalıyım şimdi ?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve History tarafından 31 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    31 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : History
  1. History

History Guest

Kızlar bgun askerdekli erkek arkdasımın carsı izni .3 4gündür carsı ıznıne cıkmasını beklıyordum. SOhbet bolumundekı evlılık hazırlıkları yapan arkdaslara cok özendım ve bende hayaller kurmaya baslamısdım. Ve bunu cıddı cıddı erkek arkdasımla paylasıcakdım sectıgım gelınlık ve damatlık modellerını felan gosterıcekdım hatta.ıçim kıpır kıpırdı .Ve bugun bıkac saat önce bu dusuncemı erkek arkdasımla paylasdım pek ciddiye almadı beni güldü bakarız bısıler felan deyıp konuyu degıstırmısdı.Teli kapadık ve oturdum agladımm .Yarım kalmıs gıbı hıssettım kendımı tavrını anlıyamadım .Daha önce kendısı hep baskı yapardı söz nişan diye erken derdim . Aradan bıraz gectı ve gene aradı ister istemes soguk konusdum farkettırmemek ıstedım ama anladı sorun oldunu.Sanki öle bi konusma gecmemıs aramızda gıbı noluyo sana neye takıldın qene burnumdanmı getırceksın carsı ıznımı felan demeye basladı :S Tam anlatıcakdım evlılık dusuncemı kestırıp attığın ıcın uzuldum dıycekdım ki .BANA allah belanı versın burnumdan getırdın dedı şok oldumm ılk kez yabdı aglıyarak telı kapadım :S aradı bıkac kez acmadım en sonunda acdım aglıyarakk bahane yaptın demı bunu ayrılmak ıstıodun bahane yabdın bunu dedı. Konusamadım hala şoktayımm .Bana bela okudun dedım hayır sana deıl kendıme dedım dıe lafı cevırdı.Bı süre aarama benı dedım ve telı kapadık :S:S:S:S

Son düzenleyen: Moderatör: 31 Mayıs 2009
  2. 31 Mayıs 2009
  3. History

History Guest

Biride benimle ilgilensinnnnn

4. 31 Mayıs 2009
  5. ddm

ddm yok başka yolu..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    saçmalamış gerçekten
    ayıp etmiş daha doğrusu
    ne yaptığını bilmiyor bence
    bişeye canı sıkın sanırım
    üzerine gitme arama ne yapacak bakalım
    hem evlilik konularını sen niye açıyrsun ki
    erkek teklifte bulunur bu tür durumlarda

6. 31 Mayıs 2009
  7. History

History Guest

Biz zaten 4 yıldır bırlıkteyız ona kalsa cokdan evlenmısdık cocumuz bıle olmusdu.Ayrıca hadı evlenelım felan dıede ısrarlı konusmadım .Canım nette senın ıcın damatlık baktım artık cıddı ıslere koyuluuruz felan dedım :S:S

8. 31 Mayıs 2009
  9. MuzurKedi

MuzurKedi Bir çaresi bulunur.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hmm allah allah neden öyle yapti ki acaba hem o bahsederdi demissin bu konulardan..
    Askerlik yaramamis heralde :1closedeyes:
    Veya baska bi sorunu problemi varda senden mi cikardi acaba gercekten anlamak güc bu erkekleri bence fazla üstüne gitme.. Eminim anlicaktir hatasini..

10. 31 Mayıs 2009
  11. History

History Guest

Mesele bu konu değildi zaten neden souksun gene ne oldu felan dedı aglıyodum konusamadım zaten anlatıcakdım anlatmaya kalmadı bulmussundur takıcak bısı dedı allah belanı versın burnumdan getırdın dedı şok oldum :S:S:S:S sana demedım kendıme dedım dıe cevırdı ama aptal deılımkı :S

12. 31 Mayıs 2009
  13. MaViPaTiKLeR

MaViPaTiKLeR Guest

sana allah belanı versin mi dedi:mymeka:

hevesini kursağnda bırakış yaa yazık....off bu erkeklere bazen çok sinir oluyporum:kızgın:

bırak hiç ilgilenme...ararsa açma...bi dahada evlilik lafı etme....burnunu sürt biraz....askerdeler diye bu kadarda kapris olmas...

14. 31 Mayıs 2009
  15. History

History Guest

Yok canm mesele o muhabbat deıldı o konuyu güle oynaya kapamısdı zaten kendısı aradan 1 saat kadar zman gecdı tekrar havadan sudan konusuoduk neden canım cıcım demıyosun noldu gene dedı yok bısı felan dedım olmus bısı söle neyın var dedı yok bısı dıyorum felan dedım sonra olay patladı :S:S suanda cok kotuyumm ınanılmaz aglıyorum :S:S:S:S

16. 31 Mayıs 2009
  17. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    canım erkeklerın bazen boyle cıddı konuları soyleyınce degısık tepkılerı olur

sevgılı askerde ..askerlık pskılojosı...

senın moralın bozulunca onunda bozuldu herhalde..

ozur msj atmadı mı

18. 31 Mayıs 2009
  19. ddm

ddm yok başka yolu..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canı sıkkındır dediğim gibi
    üzerine gitme
    kızgınlıkla demiştir o lafıda