lütfen yardım acilll

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve minik tuzluk tarafından 9 Haziran 2008 başlatılmıştır.

9 Haziran 2008
    Konu Sahibi : minik tuzluk
  1. minik tuzluk

minik tuzluk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar teyzemin şöyle bir sorunu var kendisinin söylediği gibi söylüyorum kanalları saç teli kadarmış ve rahmi küçükmüş senelerdir doktora gidiyor dün konuştuk hep çocuk özlemi var çok üzülüyor hepimiz farkındayız hatta ben araştırıcam teyzecim internetten teknoloji çok ilerledi dedim ama yüzünden düşen bin parça sanmıyorum keşke dedi ama olmuyor tüp bebekte olmamış 28 milyar harcamış kızlar az para değil açıkçası ama sonuç alamamış acaba böyle bir soruna çözüm bulabilirmiyiz tedavisi varmı yada iyi bir doktor tavsiyesi olan bu konularda bir bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun bursada oturuyoruz lütfen yardımmmm !!!!!senağlamasenağlama:enbuyukkk:

2. 9 Haziran 2008
  3. zeyhat

zeyhat sonunda oldu :) Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    Öncelikle geçmiş olsun. Benim rahimimdede sorun vardı. Ben çok iyi bir doktor buldum. Ameliyatımı çok iyi yaptı. Artık rahatlıkla hamile kalabileceğimi söyledi. Oun hakkında çok iyi şeyler duydum hatta muayenehansine gelen herkes çok memmundu. Ben ne zaman doktor arayan birini görsem öneriyorum bu doktoru. Yalnız İstanbulda. İnfertilite ve rahim sorunları üzerine özellikle çalışor.

4. 9 Haziran 2008
  5. minik tuzluk

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sağol ama teyzemin şeyle sorunu rahim kanalları saç teli kadarmış gittiği doktorlar olmaz demiş kimi olur demiş olmamış ayrıca rahimide küçük yaşı da 38 yani bu rahim genişletme yada kanalları genişletme gibi bişiler yapılabilirmi ? benim bilgim yok dar olduğu için tüp bebekte olmuyormuş yani tüp bebeğin tutmasını bırakın teyzeme kanalları ve rahminden dolayı olmuyormuş ama teknoloji ilerledi
    inşallah bi çaresini buluruz burdan

6. 9 Haziran 2008
  7. minik tuzluk

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

zeyhat çım seninde darmıydı kanalların ve rahmin küçükmüydü eğer doktorun buna çare bulduysa açık adresini ve doktor ismi vb ayrınbtıları yazarsan memnum olurum :enbuyukkk:

8. 9 Haziran 2008
  9. zeyhat

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    zaten benimde rahimde sorun vardı. Eğeer ameliyatım iyi yapılmazsa doğurganlığım tamamen bitebilirdi. Banada önce rahim ameliyatı yaptılar ondan sonraki aşama bebek.

10. 9 Haziran 2008
  11. minik tuzluk

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    açık adresini yazabilirmisin doktorunun bende teyzemi yönlendiricem kadıncağız çevresindeki çocukları severek yetinebiliyor sadecesenağlama

12. 9 Haziran 2008
  13. zeyhat

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    Benim rahimde rahimi ortadan ikiye bölen bir parça vardı. Hamile kalmam çok zor kalsamda düşecekti. Çünkü bebek rahmin yarısında yerleşecekti. Ayrıca doktorum tüplerime falanda baktı onlarda sorun görmedi bunlar için birşeye gerek yok dedi iyiymiş demmeki yapılabilior. Ayrıca rahmin hacmini büyüten operasyonlar var. u doktor zaten tüp bbek değil böyle rahim sorunları üzerine çalışıyor.

14. 9 Haziran 2008
  15. minik tuzluk

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bide gerçekten kesin sonuç verirmi bizim için bu çok önemli artık bi çocuğu olmasından öyle umudunu kestiki kadıncağız bursada gittiği doktorlar çocuğunun olması imkansız demiş o kadar tedaviden sonra yapılcak bişi yok demişlersenağlamasenağlama

16. 9 Haziran 2008
  17. zeyhat

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    Çiftehavuzlar kadıköyde.

Adı. Prof. Dr. Fatih DURMUŞOĞLU

Hatta web siteside var. Ayrıca internetten araştırabilirsinde çok iyi şeyler göreveksin.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx. Ben sana bu adamı gerçekten tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör: 9 Haziran 2008
  18. 9 Haziran 2008
  19. minik tuzluk

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teyzemin normal yollarla hamile kalması imkansız demiş doktor tüp bebekte olmaş demişler kanalları saç teli kadar peki kanallarıda genişletebiliyorlar mı ?