Lütfen yardım arkadaşlar

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve renginn tarafından 10 Ekim 2009 başlatılmıştır.

10 Ekim 2009
    Konu Sahibi : renginn
  1. renginn

renginn renginn Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam arkadaşlar ben daha önce aşılama bölümündeydin tüp bebek bölümüne yeni geldim ve çok dalgınım düşünceliyim sizden lütfen yardım istiyorum arkadaşlar aşılama tedavisine başladım doktorum yumurtamın erken çatlaması nedeniyle tedaviye son verdi ve 1 ay ara vermek zorunda kaldık kist oluşmasın diye benim istediğim yardım ben düşündüm taşındım eşimle tüp bebek tedavisine karar verdik sizden yardım istemem hangi doktoru tavsiye edersiniz fiyatlar ne kadar oluyor lütfen yardım a.s.

2. 10 Ekim 2009
  3. msms

msms 09/09/09 hoşgeldin kuzum Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    bu işin en iyileri memorıal semra kahraman ve bahcecı klınıgı. Allah bu yolda çok oylamadan evladınıza kavusturur umarım.

4. 10 Ekim 2009
  5. mlkpinar

mlkpinar gel kavuşalım artık.... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben de msms'e katılıyorum,en iyi merkezler bunlar.ama sen iyice düşün taşın,araştır ve ona göre kararını ver.ben ilk denememi boşuna yapmışım mesela...insanın cahilliğine geliyor iyice ölçüp tarmadsan hareket edebiliyor.
    inşallah doğru karara ulaşır ve hayırlısıyla olumlu sonuç alırsın
    sevgiler...

6. 13 Ekim 2009
  7. renginn

renginn renginn Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ttüp bebek tedavisi ne kadar tutuyor ve acı sancı gibi şeyler oluyormu kısaca anlatırmısınız bundanda korkuyorum

8. 13 Ekim 2009
  9. ikoncan85

ikoncan85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    merhabalar bende tüp bebek yaptırmış deneyimli biri olarak euro fertili öneriyorum harika bir merkez herşey üst seviyede ilgi alaka zaten doktorları sürekli tv de benim ilk denememde oldu herşey mükemmeldi çok memnum kaldım birde kendi özel doktorum da bu konuda çok iyiydi oda ist cerrahi hastanesinde orasıda çok iyi tavsiye ederim

10. 13 Ekim 2009
  11. ikoncan85

ikoncan85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    :çok üzgünüm:
    canım benim 5 milyar kadar tuttu özel merkezdi yukarda söyledim ama tabi senin yumurtalarının gelişmesinede biraz bağlı mesela benim geç geliştiğiiçin 2 paket fazla ilaç kullandım buda 650 ytl idi 1 kutu ilaç 350 tl düşün hastaneye ilk kayıt ücreti 3.000tl vermiştik sonrası ilaçlar falan bu kadar tutuyo hemen hemen acı derkende kısaca şöyle anlatıyım ilk önce karnından iğneler vuruluyosun benimki öyleydi başka şekli varmı bilmem kendi kendine onlar gösteriyolar zaten sana dereceli mesela 265 e getirip vuruyosun hergün insülin gibi sonnda ra gelişmiş yumurtalarını genel anestezi altında topluyolar uyandığındada adet ağrısı gibi hafif bir ağrı oluyo inan hiç acımıyo çok birde yumurtalar içeri verildiğinde ama o anestesiz ama ağrı çok az oluyo bu kadar ağrı çok olmuyo korkulacak kadar ben çok korkuyodum ama bitti şu an ikizlerim var inşallah allahım her isteyene verir çok zor bişey mafoldumben

12. 13 Ekim 2009
  13. EU2

EU2 Guest

oncelikle bu telas ve acelecilik neden
    cok telasli gorunuyorsun
    tup bebekte en onemli sey sakinlik canim
    sonra gerisini ogrenirsin
    karar verdinizmi tup bebek icin