lutfen yardim edin arkadaslar...

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve umudumgel tarafından 12 Aralık 2009 başlatılmıştır.

12 Aralık 2009
    Konu Sahibi : umudumgel
  1. umudumgel

umudumgel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ........

Son düzenleme: 31 Aralık 2009
  2. 12 Aralık 2009
  3. bulut2

bulut2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhabalar sevgili umudum gel.
    Daha çok yeni bu durumu öğrendiğin için şok yaşıyorsun.Bu geçecektir.Bir süre sonra soğukkanlı duruma geleceğini biliyorum.Yaşın da gençtir büyük ihtimalle.
    Türkiye 'ye gelirsen sana bir dr ismini özelden verebilirim canım.Hiç paragöz biri değil.
    Senin için elinden geleni yapacaktır.Eşinin durumu azosperm olmadığına göre tüp bebekle çözüm bulabilirsiniz.
    Allah yardımcın olsun.Lütfen daha sakin ve güçlü olmaya çalış.

4. 12 Aralık 2009
  5. nevin_

nevin_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    bencede ya üzme kendini bukadar bi topicleri gez sizin durumunuzda çok kişi var.bak bulut ablamızın durumuda çok zor ama genede çok umutlu ve başaracak.
    şükret canım şükretki yüce allahımda çok güzel karşılığını versin..

6. 12 Aralık 2009
  7. eylul08

eylul08 Allahım bizi koru Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba sevgili umudumgel
    şu anda şok yaşıyorsun ve daha başındasın diğe böyle düşünüyorsun ölmek istemek demek ne demek tamam sorunlar olabilir ama seninki halledilebilir sorunlar inan ki senin tüp bebekle bebeğin olabilir ama önce rahatla ve kendine gel olur mu
    bu siteyi genel olrak okursan ne kadar çok ve farklı problemleri olan insanları görürsün ve burda problemleri olan insanlar yazışıyor
    hepimiz ölmek isteseydik inan bu sitede kimse kalmazdı çünkü herkes bu zorluklarla karşılaşıyor
    sen yurtdışında olduğun için doktor ve yer konusunda birşey diyemiycem ben de kendi bulunduğum şehirde tedavi olamıyorum ve her seferinde 5-6 saatlik yolculuk yapıyorum
    eğer türkiyede yaptıracaksanda emin olbu sitede birçok kişi yer ve doktor konusunda yardımcı olacaktır sana bu arada tedavi süreci ortalama 1 ayı buluyor tabi ilaçlar iğneler ve sonuç alma süreci bu
    maliyet olarak da 4binle 7bin arasında değişiyor ama ortalama 5e falan yaptırırsın tabi ek tedaviler olacaksa farklı olabilir üniversite hastanelerinde çok daha uygun oluyor
    inşallah tedavine başlarsın ve herşey yolunda gider tabi öncelikle kendine gelmen ve buna inanman gerekli allah yardımcın olsun

8. 12 Aralık 2009
  9. umudumgel

umudumgel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    .....

Son düzenleme: 17 Ocak 2010
  10. 12 Aralık 2009
  11. hilall85

hilall85 minik MİNA artık evindee Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    153
    umudum gelll bendee 5 aylık evliyken eşimin çocuğunun olmayacağını öğrndimmm....gerçekten zor bir dönemm ama emin ol geçiyorr....benimde eşimde oligospermi varrr..1 milyon spermm ve spermde %2 hareketlii.....
    tüple şansın yüksekk canımmm...ağlamanın sana bi faydası yokkk....hem sen kötü olursan eşinde dahada kötü olurr onun içinde büyük bir yıkım....
    o dönemde bendense eşim daha kötüydüüü fakat birlikte atlattık...öleee çokda ağlamadım bennn...sonucundaaa dermanın var canımm bunu unutmaaa.....tüple şansın varsaa ki varrr çok yıpratma kendini....yıpratmaktansaaa kendini toparlayıpp tüp denemen senin için daha iyidir.....
    biz o dönemdee hemen testlerimize başlamıştıkk araştırma hastanesindeee ve zaman geçipp gitti ölee.....
    ayrıca geçmiş olsun canımmmmm.......

12. 12 Aralık 2009
  13. denser

denser Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Mrhb cnm. Bende öğrendiğimde şok olmuştum. Kim olmaz ki zaten. Ama eşinin hiç spermi olmayanlar da bebek sahibi oluyor. Bak bu site sana en güzel örnek. Herkes üzülüyor, umut ediyor, umutları yıkılıyor ama asla vazgeçmiyor ne hayatlarından ne de tekrar tekrar denemelerden. Çünkü hayat devam ediyor ve bizler umutluyuz. Ben de ara ara üzülüyorum. İnan bana hiç bir faydasını görmedim zararından başka. Hem ölürsen nasıl anne olacaksın?? :)) :eek:lmaz:
    En önemlisi de eşine tam destek verebilmek. Sonuçta onlar bize lazım di mi? :)) Rabbim eşlerimizi başımızdan eksik etmesin.:Saruboceq:

14. 12 Aralık 2009
  15. tok

tok Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba umudumgel dur bakalım bıraz sakın ollll bu ne kendını hemen salma lutfen bızde senıngıbıyız ama allahımıza sıgınıyoruz kendımızı bırakmıyoruz ve herzaman esımızın arkasındayz bence sen ılk once esıne destek cıkacaksınkı bırlıkte sorunnunuzun ustesınden geleceksınız ve hıcbırzaman umıtsızlıge kapılma derım emınım suna ınanıyorumkı bızlerınde bebegı olacak ama ılk once sabır etmesını bılmemız gerekıo sen yeterkı sıtres yapma uzulme yeterkı rabbımden ıste ıste ıste emınım onun zamanı var ve zamanı gelınce bızlerde anne olacaztamam canım sımdı uzulmede kendıne gel lutfennnn bıze ıyı oldugunu soylekı bırbırımıze destek cıkalım canım benım

16. 13 Aralık 2009
  17. umudumgel

umudumgel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ........

Son düzenleme: 17 Ocak 2010
  18. 13 Aralık 2009
  19. kumsalll

kumsalll Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım cok gecmıs olsun.allah hakkınızda hayırlsıını versin.benım abımle yengem 2 ay önce adana ankara tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptırdılar.6 milyara mal oldu canım.bilkmek istedigin i
    çin rakkamı yazdım.acil şifalar dilerim.