lutfen yardim edin ben kac haftalik hemileyim kafam karisti :s

Konusu 'Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler' forumundadır ve gulaymurat tarafından 14 Kasım 2009 başlatılmıştır.

14 Kasım 2009
    Konu Sahibi : gulaymurat
  1. gulaymurat

gulaymurat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar cok merak ediyorum bana yardimci olursaniz sevinirim son adet tarihimin ilk gunu 23/09/2009 internetten bakinca 7 hafta 2 gunluk cikiyor
    ama doktorum bana asagi yukari 5 haftaliksin dedi sizce kac haftalik gebeyim luften biseyler yazin

2. 14 Kasım 2009
  3. Teletubby

Teletubby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım, eğer adetlerin düzenli değilse geç döllenme olabiliyor. Mesela benim adetime bakılırsa 10 gün ilerde olmam gerekir. Fakat reglim düzenli değildir. Doktor zaten kan değerine ve keseye bakıpta ne kadarlık olduğunu söylemiş. Bazılarıda küçük gibi görünüp sonradan olması gereken duruma geliyor. Kalp atışını duyman nasip olsun inşallah.

4. 14 Kasım 2009
  5. gulaymurat

gulaymurat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tsk ederim insallah duyarim kalbini benim adetim genelde duzenlidir en fazla 2,3 gun oynar ben bundan 1 sene once gebe kaldim ama karnimda oldu bebegin kalbi durdu 2 aylikken simdi korkuyorum bende tiroid hastaligida var :KK43:

Son düzenleme: 14 Kasım 2009
  6. 14 Kasım 2009
  7. AdaEge

AdaEge Guest

Sonradan ilerler, bebeğin haftasını bile geçer üzülme..bende de var tiroid hastalığı..hatta ben tüm tirodi bezini aldırdım.her gün tefor alıyorum tam 13 yıldır...sorun değil bunlar canım...:teselli:

8. 14 Kasım 2009
  9. Teletubby

Teletubby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Hiç üzülme, nasibinde varsa yavrun sana gelir ve inşallah nasibinde vardır arkadaşım.

10. 14 Kasım 2009
  11. AdaEge

AdaEge Guest

Bu ölçümler ultrasondan ultrasona ,bakan dr un eline ve ölçümüne göre değişiyor..Çok takılıp üzülme canım..opuyorumnanaktan

Benim aynı gün farklı dr lara gördündüğüm ultrason muayenelerinde bir dr 6+5 haftalı derken diğer dr 7 haftalık demişti..Oysaki 6+0 haftalıktım kaydirigubbakcemile3

12. 14 Kasım 2009
  13. mimoza

mimoza Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    bencede fazla takma kafana..
    geç döllenme olmuş olabilir...

14. 15 Kasım 2009
  15. gulaymurat

gulaymurat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hepinize cok tsk ederim arkadaslar icimi rahatlatiyorsunuz allah gonlunuze gore versin :kedi: