lütfen yardım edin çok üzgünüm

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve kSo tarafından 21 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

21 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : kSo
  1. kSo

kSo Guest

arkadaşlar c.tesi doktorla randevum vardı 19 haftamıza girdik ultrason sırasında doktor bebeğimin beyninde 2 kan pırtısı fark etti 3 test yaparız derken 4 test yapalım daha iyi dedi birde 2 usg makinasına gir araştırma hastanesinde vardır dedi çok üzüldüm panik oldum bebeğimde bişey olmasın çok üzgünüm dua ediyorum sürekli 4 test ti cuma alıcam sonucunu 2 usg yede araştırıyorum bu hafta girerim
    ne olur bu konuda fikri olan böyle bişey yaşamış varsa bilgilerinizi paylaşın
    kendimi çok kötü hissediyorum :a015:
    ilginize şimdiden teşekkür

2. 21 Temmuz 2008
  3. ebrunver

ebrunver Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayyyyy canımmm üzülme sakın.Kötü bişey yoktur umarım.benim de bebişimin beyninin sol tarafında kist gördü doktor.Aslında duygularını anlayabiliyorum.Düşünsene sen yediğine içtiğine dikkat ediyosun, o kadar üstüne titriyosun.Kist var diyince doktor ben nerde yanlış yaptım diyosun.kablosuz blgisayardan bile uzak durdum duyunca.çok yıprattım kendimi 20.haftanın dolmasını beklicez dedi doktor ve 4 haftam vardı.4 hafta işkence gibiydi.Sonra kendi kendine kaybolmuş Allah ı ma şükürler olsun.üzülmem yaptığım stres yanıma kaldı.sen de kötü düşünme de kötü olmasın canım benim.her zaman iyi düşün.stres yapma.bu bebeğin içinde iyi birşey değil biliyorsun.

4. 21 Temmuz 2008
  5. kSo

kSo Guest

sağol canım ben 19 haftamdayım doktorumda olsada kaybolmalıydı dedi o zaten beni üzdü sanada geçmiş olsun ALLAH'ım herkezin bebeğini korusun

6. 21 Temmuz 2008
  7. annekuzusu

annekuzusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Allah korusun bebeğini İnşallah hiç bişeyi yoktur Allahı'ım sağlık versin hepsine ama bak bu kadar üzülürsen tabiki elinde değildir ama yazık bebeğine onada yansıyor senin bu sıkıntıların içini ferah tut.

8. 21 Temmuz 2008
  9. ebrunver

ebrunver Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

10. 21 Temmuz 2008
  11. EU3

EU3 Guest

Allah acil şifa versin canım
    inşallah doktorun tez elden çare bulacaktır.
    sen moralini sağlam tut yeter ki..
    sağlıkla kucağına almak nasip eder inşallah yüce rabbim..

12. 21 Temmuz 2008
  13. kSo

kSo Guest

kızlar hepiniz sağolun elimde değilki düşünmeden duramıyorum ALLAH yardım etsin herkeze çok zor

14. 21 Temmuz 2008
  15. baytar

baytar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok üzme kendini bak sen ne hissedersen bebişin de hisseder pozitif düşün allah yardımcın olsun inşallah herşey yolunda gider dualarımız seninle haberdar et bizleri...allah bebişine sağ salim kavuşmanı nasip etsin ona da kendine de iyi bak ve POZİTİF düşün...

16. 21 Temmuz 2008
  17. chatlak_4180

chatlak_4180 serap Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim Allah korusun biz nedesek sen gene strese gireceksin pozitif düşün canım bizim dualarımız senin bebeginide korur canım benim bizde manevi olarak üzülüyoruz inan bana ama bak sapa saglam olucak Allahın ziniylee kötü bişey olmuycak sen içini ferah tut canım benim bide dua et biz hamileyiz bizim dualarımız kabul olur.....:)) Allah saglıklı bebegini kucagına almayı nasip etsin

18. 21 Temmuz 2008
  19. kSo

kSo Guest

canım sağol ne güzel demişsin dualarım hep dilimde sağlık sıhhatli bebeklerimiz olsun diye zaten ama ALLAH acısın bebeğime herkezin sağlıkla bebeklerine kavuşmasını diliyorum