Lütfen yardım edin, dayanamıyorum =(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Tweety26 tarafından 22 Ekim 2010 başlatılmıştır.

22 Ekim 2010
    Konu Sahibi : Tweety26
  1. Tweety26

Tweety26 One Way or Another :) Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    41
    Diğer konumu okuyan arkadaşlar bilir. Bir süre önce sevgilimden ayrılmıştım.
    Geçen gün okulda arkadaşım yanlışlıkla telefonumdan onu ( eski sevglimi ) çaldırmış.
    Ve bende çocukla yaklaşık 2 aydır hiç konuşmuyorum. Hiç bir alakamız yok ama aynı okuldayız işte ister istemez karşılaşıyordum. Cocuk telefondaki çağrıyı görünce ben aradım sanmış. Gitti arakadaşım olayı belirtti. Ben çaldırdım dedi ama çocuk inanmamış. Daha az önce yani 20 dakika önce msn'de açıktı ve bende olayı açıklamak istedim. Yoksa bn aradım diye üstüne alınıyodu beyfendi.

Önce "Bişey söyleyeblir myim" dedim.
    Oda " evet ?" dedi.
    Bende durumu açıkladım. "Arkadaşım çaldırdı. Numaran sim kartta kayıtlı kalmış. ben aramadım haberm yoktu. kusura bkma" dedim.. Ve aldığım cevap :
    " Bi gt yha. Hadi ordan. Çağrı atmalar, aramalar falan. yemezler" dedi..
    Ve ben haliyle şok oldum.
    "İster inan, ister inanma bn aramadım." dedim..
    Ve sonra
    " Ya bi gt başımdan bb " dedi.. :1shok:
    Ve bende anında "Adam olan laftan anlar. " dedim Ve sustum.

Haliyle şok oldum ve hala da şoktayım. Böyle bir şey dediğine ve böyle bi cevap aldığıma inanamıyorum.Yani Şu anda sinir krizi geçirmek üzereyim. Çok ağır geldi. "Bi gt bşımdan" fln.. Karşıma geçip havalı havalı,umrumda deilsin edasında "bi git başımdan" diyecek cesareti ve yüzü bulabliyor ve ben hiç bir cevap veremiyorum. Bide pardon ama Konuşma aptallığında bulundum. iyi niyetle konuşmaya çalıştım ama resmen defol dedi bana. Npcağımı hiç bilmiyorum ..

Son düzenleme: 31 Ağustos 2012
  2. 22 Ekim 2010
  3. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    hayal kırıklıgı yasamıs sen caldırdın sanıp sevindi garip heralde sende oyle deyince kabullenemedi sinir yaptı:)..bosver takma muattap olma bile dedigi kelimeelr icin ozurde diler o yakında

4. 22 Ekim 2010
  5. Paradoks

Paradoks Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    38
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim ya üzülmene değer mi..
    Nasıl bir terbiyedir bu,ne biçim laflar bunlar.
    Anladım çok sinirlendin ama hiç kendini açıklamaya çalışmamalıydın zaten.
    olan olmuş.
    Ondan ayrılmakla ne kadar doğru bir karar verdiğini bir kez daha anlamış oldun.
    sen de aynısını yap,haa oyun olarak değil yanlış anlama.sen de görme onu,hayatına bak.neşeli ol,bakımlı ol en önemlisi mutlu ol .

6. 22 Ekim 2010
  7. Tweety26

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    41
    Hayatımda hiç kendimi bu kadar aşılanmış ve bu kadar kötü hissetmemiştim.
    Ki.. Umursamıyordum da bugüne kadar. Görmezden geliyordum. Yolumu deiştriyordum.
    arkadaşları konuyu açınca konuyu kapatıyodum ve hep gülüyordum ki zten hep gülen birisiyimdir.
    Terslemez heralde. Olay yanlış çekimlenmesin diye söyleyeyim dedim.
    2 aydır hiç muhattap olmadım. Bugün bi adam gbi konuşalım dedik.
    Söylemez olsaydım. Resmen defol dedi :KK43: Umrumda deilmiş gibi yapıyordum.
    Demekki ben de onun Umrunda gerçekten deiLim.. Çok güzel anlattı sağolsun.

Son düzenleme: 22 Ekim 2010
  8. 22 Ekim 2010
  9. prenses006

prenses006 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.142
    Ödül Puanları:
    188
    sil gitsin msn'den ne işi var msninde

10. 22 Ekim 2010
  11. Punchshe

Punchshe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşın çaldırmış ama sende önemsemişsin işte bu yüzen bukadar üstüne düşmüşsün.
    msni hala silmemişsin telefon numarası duruyor ve ne hikmetse senin arkadaşın senin telefon numarandan kafsına göre istediğini arıyor..
    sen arkadşaını gönderip konuşturuyorsun
    yetmiyor msn den konuşuyorsun
    takılma bukadar sen bukadar takılırsan onunda havasından geçilme böyle yediğin lafla kendini kötü hissetiğinle kalırsın.

birde bütün mesaj içeriğin kısaltmalarla dolu biraz daha özen gösterebilirsen sevinirim anlamakta zorlandım :kahve:

12. 22 Ekim 2010
  13. balxixmnur

balxixmnur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ya neden açıklama yapmaya çalışıyorsun daha boşver salla umurunda bile olmasın. onalra en büyük ceza onları umursamamaktır unutma. salla gitsin sen çaldırınca onu hala sevdiğini felan sanmıştır ahmak. bir daha görsende kafanı çevir selam verme.

14. 22 Ekim 2010
  15. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.470
    Ödül Puanları:
    363
    Kötü olmuş..
    Arkadaşınız da ayıp etmiş..
    İnsan hiç başkasının telefonunu kurcalar mı?

16. 22 Ekim 2010
  17. Tweety26

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    41

Öncelikle yazı için kusura bakmayın. El alışkanlığı işte. Bide hızlı hızlı sinirle yazınca bazı harfleri yutuyor insan :)

Ben telefon hafızamdan numarasını silmiştim normalde ama bir numarayı telefona kaydedince sim karta da kaydoluyor bende otomatik olarak. Ve sim karttakiler telefondakiler silinince hemen beliriyor yani. yedek rehber gibi birşey. Bunu daha sonra fark ettim yani hala numarası olduğundan haberim yoktu. Msnden ise öbür adresini silmişim. Bu kalmış. Bunu da genellikle az açardı. Unutmuşum.
    Arkadaşım da arama olayını kendisi gidip soylemiş ben zor durumda kalmayayım diye. Ve hatta ben arkadaşımın telefondan onu çaldırdığını arkadaşım cocuga söyledikten sonra öğrendim.
    Olay yanlıs anlaşılmasın diye bi açıklama yapalım dedik, terslemez, anlar dedik ama..
    Kaldım işte öyle.. =(

Son düzenleme: 22 Ekim 2010
  18. 22 Ekim 2010
  19. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Zaten hayatınızdan çıkarmışsınız,
    bu tarz şeylerde hiç iletişimde bulunmamak en doğrusu.
    Bir açıklama yapmaya çalışmışsınız ve bu onu önemsediğinizden kaynaklanıyordur sonuçta.
    Karşıdaki de bu önemsemeyi hissettiği için, üste çıkıyor.
    Canınız sıkılmıştır tabi ki ama boşverin, böyle bir insan yok hayatınızda artık sevinin bence.
    İletişime de geçmeyin hiçbirşekilde bence.