Lütfen yardım edin, dün gece ben böyle evlilik istemiyorum diye ağlayarak uyudum...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Tugba_Nur1 tarafından 30 Mart 2010 başlatılmıştır.

30 Mart 2010
    Konu Sahibi : Tugba_Nur1
  1. Tugba_Nur1

Tugba_Nur1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben 7 aylık evliyim, herşey çok güzeldi.
    Eşim kamuda çalışıyor, ama her hafta farklı şehirlere göreve gidiyor ve 3-4 gün kalıp dönüyor. Evliliğimizin başından beri gidiyor ve artık bende onun gitmelerini hep sorun haline getiriyorum yanımda olmadıı için. O olmadığında evde yalnız kalıyorum ailem akrabalarım farklı şehirlerde senağlama Bugün yine gidecek ve dün birlikte vakit geçirmek istedim. Gel odamıza gidelim sohbet edelim dedim. O da televizyonu tercih etti. Benimle vakit geçirmeyi tv ye tercih ediyor. Benim içinse 1 sa onunla vakit geçirmek çok çok önemli. Sinirlerim bozuldu ağladım sürekli ve söylediğim sözlerle onu da kırdım.. 2 -3 defadır böyle ağır tartışmamız ve sinirlerim de bozulma oluyor...Ne yapmalıyım nasıl davranmalıyım bilmiyorum.
    Evliliğim kötüye gidiyor hissediyorumm :a015:

2. 30 Mart 2010
  3. efsal

efsal Fikrim Firarda Üye

Beğenildi:
    691
    Ödül Puanları:
    148
    panik olma lütfen canım.bu tarz ayrılıkların öncesinde ve sonrasında tartışma cıkartma lütfen.ona öyle bir davran ki sensiz kaldığı her anı bir kayıp olarakgörsün.böyle devam ederse mapus istirahat sürgün seyahat olur.

4. 30 Mart 2010
  5. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    Siz evlenmeden önce de eşinizin işi aynı değil miydi??

6. 30 Mart 2010
  7. Tugba_Nur1

Tugba_Nur1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

Evet aynıydı ama 2 haftada bir falan gidiyordu şimdi daha sık. Bir de evlenmeden önce bu kadar sıkılacağımın farkına varamadım açıkçası. Yaşayınca anladım. Ve evde yalnız kalmak beni en çok sıkan

8. 30 Mart 2010
  9. mumy.2009

mumy.2009 En güzel armağanım,canımm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    şu anda evliliğe alışma sürecindesin bence. zamanla alışırsın diye düşünüyorum. sorun şehir dışına gitmesi değil ama bence asıl sorun seninle vakit geçirmek istememesi olabilir. şehir dışına giden bir sürü meslek var. benim kuzenim deniz subayı. bi çıktımı seyire üç beş ay gelmiyor ama çok mutlu bir evliliği iki de çocuğu var. gidişlerine alış derim yuvan yıkılsın istemiyorsan. ama senle vakit geçirme konusunda sen bişiler düşünebilirsin belki..

10. 30 Mart 2010
  11. efsal

efsal Fikrim Firarda Üye

Beğenildi:
    691
    Ödül Puanları:
    148
    hem böyle bir evlilik istemiyorum demek için cok erken.en son söylenecek lafı ilk söyleme lütfen.sakin ol.sakin ol

12. 30 Mart 2010
  13. beste2006

beste2006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    başlarda birşey anlamadınız tabi.. aman gitsin, yine bana gelecek düşüncesiyle.. ama artık bıçak kemiğe dayandı.. yalnızlık, özlem hepsi karıştı birbirine.. ve huysuz oldunuz.. eşinizde anlayışlı değil, zaten haftanın yarısı yok kendisi, birde tv ile vakit geçiriyor..

tartışma yada krizlerle biryere gelemezsiniz.. aksine eşinizi soğutursunuz kendinizden.. o tv izlerken sizde başınızı yaslayın kucağına , arada sohbetle izleyin tv nizii..

14. 30 Mart 2010
  15. denizbaris

denizbaris Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Benim eşim her ayın 15 günü şehir dışında...
    Evleneden öncede böyleydi şimdi de böyle....
    Bilerek evlendim, şikayet de etmeye hakkım yok..
    Zaten şikayetçi de değilim, sadece şu an hamile olduğum için her doktor muayenesine onla gitmek isterdim ama maalesef olmadı..
    Belki doğumda bile yanımda olamama ihtimal var çünkü o tarihlerde Antalyada Bayi toplantıları var...
    Sırf o yüzden normal doğum olmasın tarihi belli olsun ki yanımda olsun deme noktasına geldim...

Ama eşimi çok seviyorum, hiç de pişman olmadım...
    Burada olduğu 15 günü dolu dolu geçiriyoruz o bize yetiyor....

Ben sizin tv izlemeyip odada vakit geçirme konusunu anlayamadım, TV izlerken de beraber vakit geçirmiş oluyormusunuz? Maksat vakit geçirmek sohbet etmekse tv izlerken de yapılabilir.. Aa odada başka paylaşımlarda bulunacaksanız :KK66:) o zaman da eşinizin bunu istememesine şaşırdım...

16. 30 Mart 2010
  17. nevaM0707

nevaM0707 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    bencede dışarıya çalışmaya gittiğinde tartışmayın derim onu mutlu uğurlayınki aklı sizde kalsın hem çalışmakta zorunda bence evdeyken gayet neşeli olun hiç birşeyi sorun etmiyormuş gibi davranın böyle oluncada o size daha düşkün olur...

18. 30 Mart 2010
  19. Tugba_Nur1

Tugba_Nur1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Başka paylaşım tam olarak olmasa da ben göreve gitmeden önce tv siz başbaşa olmak istemiştim...

Neyse sanırım sizlerin de dediği gibi alışma safhasındayım fakat bu safha beni fazlaca etkileyecek gibi