lütfen yardım edin kızlar, çok ihtiyacım var :(:(

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve desga tarafından 29 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

29 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : desga
  1. desga

desga Guest

merhaba kızlar bu benim açtığım ilk konum biliyorum ama gerçekten cevaplara ihtiyacım var :KK43: 2 aylık evliyim eşimle ilk ilişkiye girmemizde bi sorunla karşılaşmadık ancak ilk ilişkilerimde ciddi bir yanma ve derin bir acı hissediyordum bu acı nispeten geçmesine rağmen yinede cinsellikten beklediğim gerçekleşmedi hiçbir şekilde zevk almıyorum ve nasıl söylesem biraz daha derin olduğunda garip bi h,is duyuyorum sanki içimde bir organ garip bi dokunmayla temas etmiş gibi ama zerre zevk almıyorum. eşim oldukça anlayışlı dawranıyor ancak ebn yinede üzülüyorum duygusal anlamda yıpranıyorum. sizce bu acı hissi ve zevk almama duygusu geçer mi yada bende bir sorun olabilir mi? şimdiden çok teşekkür ederim sağolun...

2. 29 Temmuz 2009
  3. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    zamanla geçer merak etme..çoğu insan ilk zamanlar bunları yaşamıştır.kafana takma

4. 29 Temmuz 2009
  5. EU3

EU3 Guest

daha çok yeni evlisiniz cnm zamanla birbirinize hem tensel , hem ruhen alışıcak ve uyumu kolaylıkla sağlıcaksınız merak etme a.s.

6. 29 Temmuz 2009
  7. lilalove

lilalove Guest

kuzenim beklediğim gibi zevkli bişi değilmiş demişti 2 haftanın sonunda. geçenlerde sordum. ağzı kulaklarındaydı. ilk zamanlar öyleydi o şimdi karıştırma dedi :jeyyar:

8. 29 Temmuz 2009
  9. kelebeklikuzu

kelebeklikuzu SANA EMANETİZ RABBİM... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile ilahi rumiza çok güldüm çok güzel açıklamışsın.

10. 29 Temmuz 2009
  11. Adivar

Adivar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    148
    Sizin o an beyninizde neler düşündüğünüze bağlı.Eğer beklediğinizi almak istiyorsanız relax olun ve sadece o anının tadını çıkarın:nazar:
    Ama yok kafanızda türlü türlü senaryolar çizerseniz işte böyle umduğunuzu bulamazsınız:1ninca:

12. 29 Temmuz 2009
  13. KEDERSİZ

KEDERSİZ Guest

ilk aylarda oluyor canım hatta ben 6 aya kadar hiç zevk alamamıştım acıdan :kedi:

14. 29 Temmuz 2009
  15. desga

desga Guest

ya çok teşekkür ederim nasıl mutlu ettiniz beni anlatamam çok sağolun bayanlar:) kadın olmak böyle işte duyarlılık değil mi?:) tekrar sağolun :):)

16. 29 Temmuz 2009
  17. desga

desga Guest

cok sağolun kızlar cok rahatlatınız mutlu etiniz beni :):) ilginiz için sağolun:):)

18. 29 Temmuz 2009
  19. fairy15

fairy15 Kendimi Çoook Seviyorm.:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hehee bende yaşamıstım bunları ama artık iyiyiz çok şükür:dance: kasmakla alakalı bu durum bence kasma cnm kafanı rahatlatırsan atarsın bunu :teselli: