lütfen yardım edin kızlar çok kötüyüm

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve elisanaz tarafından 26 Eylül 2009 başlatılmıştır.

26 Eylül 2009
    Konu Sahibi : elisanaz
  1. elisanaz

elisanaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ikinci çocuğuma hamileyim ilk hamileliğim çok rahat geçmişti fakat bu defa çok kötüyüm sürekli bulantılarım var aç karna yada bişeyler yiyorum ama sürekli çıkartıyorum.canım yemek yemek istemiyor.sürekli uyuyorum.canım hiç bişey yapmak istemiyor.sürekli halsizim.bu normalmi yada ne zaman geçecek bana yardım edin fikir verin lütfen

2. 26 Eylül 2009
  3. gonulll

gonulll Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4.281
    Ödül Puanları:
    163
    tabıkıde normal.ilkinde sorunsuz gecırmıssın ama ıkıncısı senı uzecek galıba..

4. 26 Eylül 2009
  5. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    3-4 aya kadar devam edıcektır ama bunye meselesı kımınde bulantı 3 aydan sonra bıtıyor kımınde devam edıyor... bebısın nazlı olucak anlasılan...

6. 26 Eylül 2009
  7. elif_ba

elif_ba kocam &oğlum&kızım=aileyiz Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    aynen beni anlatmışsın canım
    ikinci gebelikler zor geçiyormuş heralde
    birçok kişide oluyor bunlar

8. 26 Eylül 2009
  9. nurefsann

nurefsann Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    13.haftaya kadar bu durumlarin aynisini yasadim...ondan sonra mide bulantisindan eser kalmadi...Allah yardimcin olsun.cok zordur bilirim 5kg verdim ,birkac gun su bile icemedigim icin 3gun hastanede yattim...firinlanmis kuru ekmegi ancak yiyebiliyordum..

10. 26 Eylül 2009
  11. esraseyhan

esraseyhan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben 20. haftadayım hala devam ediyor.....ilk hamileliğim çok zor geçiyor. ikincisini düşünemiyorum bile...:KK43:

12. 26 Eylül 2009
  13. esin21

esin21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    ben sansliyim galiba hic bulantim olmadi kusmam olmadi sadece 1 ay falan istahsizlik sürdü oda coktaan bitti...sabret gecer insallah

14. 26 Eylül 2009
  15. benim_olan

benim_olan Canım esadımmm Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    olsun canım sen yinede sabırlı ol biliyorum yaşamadım ama çok zor yakınlarımdan şahit olduklarımdan biliyorum ama sonunu düşün.geçireceğin güzel zamanları bebeklerinle oynayacağın onların sana o güzelim sesleriyle anne dediklerini düşün.şuan o kadar bu çileleri keşke çeksemde anne olsam diyen kişiler var ki eminim nazlı annelere içten içe kızıyorlardır ama biz en azından onları düşünerek kendimizi teselli etmeliyiz..değil mi? kokan şeylerden seni tiskindiren şeylerden uzak durmaya çalış.hatta yakının falan varsa bırak yemekleri falan onlar yapsın.kendine zaman ayır .temiz hava almaya yürüyüşe çıkmaya çalış.herşey ilkindeki gibi olacak diye kötü kötü düşünme.bazısının ilki kolay olur bazısının ikinci bazısının hepsi kolay olur bazısının hiçbiri takdiri ilahi Rabbimden üzme kendini canım.seni bu konuda sinir eden herşeyden uzak durmaya çalışmalısın.bide anne olamayan sayfalarına bak zamanın olunca eminim kendi sıkıntını unutacaksın...