lütfen yardım edin rahim ağzımda sorun varr

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve EU1 tarafından 28 Ekim 2008 başlatılmıştır.

28 Ekim 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

arkadaşlar dr ye gittiğimde rahim ağzında kalınlaşma olduğunu söyledi smear testi yaptı bana ilaç verdi ve 3 ay bekleme mühleti verdi ben bazı sebeplerden gidemedim yani bu acaba gebe kalmama engelmi merak ettim yardım edin lütfen :eek::eek:senağlama

2. 28 Ekim 2008
  3. birebira

birebira Herşey güzel olacak.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba canım, bence hiç oyalanma bir an önce randevu al ve doktora git. Bunun bazı tedavilerle iyileştiğini duymuştum, dilerim bir an önce iyileşirsin sevgilerimle..

4. 28 Ekim 2008
  5. EU1

EU1 Guest

inşallah bana yalkıcaz yada donduracağız dedi ama galiba gebeliğe engel dimi sonuçta her ay düzenli adet oluyırum ve yumurtlaığımı ben anlıyorum kasık ağrılarım oluyo ve akıntımdn gtakip ediyorum ve o zamanlar ilişkide oluyor.ancak bende de girişte sorun var of yicem kafayı

6. 28 Ekim 2008
  7. DIPTISDIPTIS

DIPTISDIPTIS Rüzgar Ege ❤️ Pro Üye

Beğenildi:
    3.532
    Ödül Puanları:
    163
  8. 28 Ekim 2008
  9. EU1

EU1 Guest

teşekkür ederim dıptıs isterseniz bu konuyu kilitleyebilirsiniz çünkü verdiğiniz linkten faydalanacığım

10. 8 Ekim 2013
  11. idizz

idizz Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    16
    canım rahim ağzı kalınlaşması genellikle kaptığın bi enfeksiyon sonucu oluyor.smear dışında kültürde yaptırman lazım.bendede biara olmuştu doktor kutu kutu antibiyotik ve fitil vermişti.eşle birlikte tedavi sürecine giriliyor.sonradan düzeldi allahtan ufak bir yara olarak kaldı onuda bayramdan sonra yaktırıp bebek düşünmeye başlıcam.geçmiş olsun