LÜTFEN YARDIM EDİN slm arkadaşlar erken diş çıkarma

Konusu 'Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri' forumundadır ve ceydat tarafından 19 Ocak 2010 başlatılmıştır.

19 Ocak 2010
    Konu Sahibi : ceydat
  1. ceydat

ceydat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    YAKLAŞIK 15 GÜNDEN BERİ BEBEĞİMİN AĞZI SÜREKLİ SULANIYOR VE ELİNİ EMİYOR YANAĞIMA DOĞRU GETİRSEM HIRSLANIM YANAĞIMI YAKALAMAYA ÇALIŞIYORDU BU SABAH BEBEĞİM GÜLERKEN ARKADA AZI DİŞLERİNİN ÇIKTIĞINI FARKETTİM ÜST AZI DİŞLERİ ÇIKTI OĞLUMUN ŞOKTAYIM 18. AYINDA ÇIKMASI GEREKEN DİŞLER 3 AYLIKKEN ÇIKTI AĞZINDA BAŞKA DİŞ YOK SADECE ONLAR ÇIKTI BU DURUMLA KARŞI KARŞIYA KALAN ANNELER LÜTFEN PAYLAŞIN NEYAPCAĞIMI ŞAŞIRDIM:bbo:

2. 19 Ocak 2010
  3. mirisa

mirisa Sensiz bir an yaşamayalım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim oğlum 3 aylıktı diş taslağı çıktığında ben de çok korkup bir sürü doktora götürdüm 8 tane diş kabarmıştı ama patlama olmamıştı ve dediğin belirtiler bizdede vardı şuan 7 aylık 6,5 ayında alttan 2 tane çıkardı aylarca çektik o kaşıntı ve salya olaylarını ama benim görünürde patlayan bişi yoktu doktorlarımzıın hepsi anne karnında başlamış diş gelişimi kemikleri güçlü bir bebek demişlerdi ve o zaman kkda topiklerde çok yazdım anne karnında bile dişli doğan bebekler oluyormuş bunu öğrendim hiç korkma hiç bir zararıda yok sadece süt dişleri biraz daha erken çürüyormuş oda diş çıktığından itibaren bakımını iyi yapmak gerekiyormuş eğer patlayan dişi varsa eczaneden parmak diş fırçalarından al bebekler için ve bakıma başla derim kolay gelsin sağlıkla sevgiler

4. 19 Ocak 2010
  5. ceydat

ceydat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Çok teŞekkÜr ederım bneı korkutan azı dıŞlerının ÇıkmıŞ olması Ön dıŞlerde Çıkması gerekırken azı dıŞŞı Çıktı Çok ŞaŞkınım

6. 20 Ocak 2010
  7. 29ekim2003

29ekim2003 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim kuzumda 3 aylıkken ilk dişini çıkardı.7 aylık şu anda ve ağzında 6 dişi var hepside kocaman.diğer alt 2de yolda patladı patlıyacak ama sana şaşırdım doğrusu azı dişini duymamıştım hiç.erken dökülme denen birşey yok canım drumuz söyledi.emerken zor oluyor şimdi ilk aylar gibi memeler yara içinde kalıyor ısırmıyor ama dişleriyle tutarak emiyor oda berbat acı veriyor.
    aceleci bu çocuklar... : )

8. 21 Haziran 2010
  9. nhl88

nhl88 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bebeğim 8 aylık ve 7 tane dişi var bu normalmı sızlerde boyle bısey yasayan varmıı

10. 22 Haziran 2010
  11. specialx

specialx Hayat seninle güzel Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım bazen azı dişleri çıkabiliyormuş.benimkinin de alt azı dişi çıkıyor galiba.