Lütfen yardım edin...

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve sswweett tarafından 12 Ocak 2009 başlatılmıştır.

12 Ocak 2009
    Konu Sahibi : sswweett
  1. sswweett

sswweett forever... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar benim bi sorunum var. erkek arkadasım askerde ve ailem onu istemiyo. neden diyceksiniz çünkü ben 2 senelik beraberliğimde her sorunumu anneme yansıttım her üzülmemi gördü. ben ikiz erkek kardesimle aynı evde yasıyorum ailem uzakta yasıyo ama buna rağmen herseyi paylasır ve sürekli görüsürüz... erkek kardesim de kıskanır beni erkek arkadasımdan .. ben sevgilimi seviyorum ve ciddi düsünüyoruz ama annem istemiyo iste çok üstüme geliyo hatta trip yapıo herseye çok zor durumum.. ne yapmalıyım sizce ne olur akıl verin bana ... simdiden çok tesekkür ediyorum hepinize..

2. 12 Ocak 2009
  3. SalvaMea

SalvaMea Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bazen aileler bizim göremediğimiz bir çok şeyi görebilirler daha objektif bakarlar çünkü..
    sen aşıksın seviyorsun ve belkide ailenin gördüğü ama senin göremediğin birşeyler var..
    annenle oturup konuş,nedenlerini öğren ..

4. 12 Ocak 2009
  5. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    çiftlerin her sorunu ailelere yansıtmaları o kadar çocukça ki.
    düşünsene o da annesine anlatsa sen kızmazmıydın?
    çiftler birbirine kin tutmaz belki sorunları unutur da, aileler unutmuyor işte.
    annene sorunlarınızın çözüldüğünü ve bi daha olmayacağına ikna etmekten başka çözümün yok. yada annen istememekte haklı, belki senin göremediğin şeyleri o görebiliyor. konunu tam bilmeden anca bu kadar diyebiliyorum. hayırlısı olsun.

6. 12 Ocak 2009
  7. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    güzelim herkesin arasında sorun olur ve herkes zaman zaman üzülür...acaba büyük olaylar mı oldu kşi sen üzüldün..basit bir şeyde de annen olmaz demez herhalde

8. 12 Ocak 2009
  9. sarxix papatya

sarxix papatya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım bu sana akıl bagı olsun.hersey aıleye anlatılmaz.sen yarın barısırsın ama sen onların kanısın canısın onlar unutmaz.kın besler.bır sure sonra ok kotu olur.hersey anlatılmaz.sımdı en ufak bır hatada ona sınır olurlar senı uzdu ve uzecek dıye.

10. 12 Ocak 2009
  11. sswweett

sswweett forever... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok haklısınız herseyin aileye anlatılmıycağını öğrenmis oldum.. erkek arkadasım bi hata yapmadı aslında ben basından beri herseyi büyüten bi insandım zaten.. sorun beni bigün aramadı arkadasıyla çıktı ve aksam bana geldi nerdeydin kimleydin die kıyamet kopardım saçmaydı rest çektim gereksiz yere ve askere gidicekti 1 hafta sonra.. ben üzüntümü de mtluluğumu da büyük yasıyorum.. annem in kriterleri vardır. illa dıs görünüsü bana yakısacak die ben bu tür seylere önem vermem. bide annem ister ki ne olursa olsun hep annemin yanında olayım simdiye kadar bütün arkadaslarıma bisey bulmustur.. o bana yakıstırıcak beğenicek önce o secicek istiyo.. çok zor yaa nasıl idare edicem bütün bunları bilmiyorum ama sunu biliyorum ki annem istiyo die vazgeçmem ondan .. sadce annemlede artık bu konuda kavga etmek istemiyorum.. önerileriniz içinde ayrıca çok tesekkür ederim...

12. 12 Ocak 2009
  13. DingiltereKralicesi

DingiltereKralicesi Makyaj Günlüğü... Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    keşke her şeyi yansıtmasaydın ailene bu kadar
    onlar da arkadaşını bu şekilde tanıdılar tabi
    kim biricik evladının başkası tarafından üzülmesini ister ki?
    ya da kim evladını üzene hoş bakar?
    senin göremediğin, ailenin gördüğü bir çok nokta vardır
    sen de iyice düşün lütfen, ya ailemi ya da onu memnun edeceğim diye hırpalama kendini
    bir orta yolu bul ve unutma ailen ne olursa olsun hep seninle olacak

14. 12 Ocak 2009
  15. yaralim

yaralim Kizim...Askim... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Sadece kavgalarinizdan dolayi mi istemiyor yoksa baska sebepler varmi onu ogrensen annenden
    Birde zaten sevdigin askerde suan...bos yere tartismalar çikmasin
    Kardesinin kiskanmasi dogal olabilir ilk basta herkes biraz kiskanç
    Zamana birak ve yeri geldigi zaman annenle dostça konus
    Belkide ona gore hakli sebepler var...

16. 12 Ocak 2009
  17. yesilim

yesilim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    İçerik nedeniyle konunuz”Aşk Acısı Çekenler”bölümüne taşınmıştır

Editör arkadaşımın da bilgisine

18. 12 Ocak 2009
  19. sswweett

sswweett forever... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sevgilime anlatsam mı b durumları bilmiyorum suan askerde ve kafası bunlarla dolu olsun istemiyorum. ciddi düsünüyoruz biz.. daha dün yanındaydım yemin törenine gittim nasıl özlemisiz birbirimizi bakmaya doyamadık.. onu gerçekten seviyorum ve annemle onun için kavga etmek istemiyorum.. annemi nasıl yumusatabilirim nasıl ara bulabilirim bilmiyorum. annem inat dediğim gibi iste hep onun istediği olsun istiyo. sevgimizi görüyo ama dıs görünüsü yakısmıyomus bana ve bu düsüncesi çok sacma geliyo.. o gercekten iii biri ve benim üzülmeme dayanamaz biz birbirimizi gerçekten seviyoruz...