Lütfen yardım edin..

Konusu 'Bir önerim var !' forumundadır ve meyra8 tarafından 3 Şubat 2009 başlatılmıştır.

3 Şubat 2009
    Konu Sahibi : meyra8
  1. meyra8

meyra8 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    85
    Ödül Puanları:
    153
    :1no2:Bu bi sorun değil sadece soru nereye acıcagımıda bilmedigim için buraya yazıyorum ben calısıyorum 4,5 senedir ve ii kötü bi para biriktirdim suan da hayatımda biri var ve kısmet olursa 2010 haziran gibi evliliği düşünüyoz kısmet tabi hersey suan bi söz bile yok aramızda ama ben en azından bulasık camasır makinemi almak istiyorum bayi ile anlastım belli bi taksit ödicem evlenmeye yakın yeni bi modelini alıcam elimde tabi belgede olucak yaza dogruda nevresim tencere falan diğer esyalrı almayı planlyıom ama bazı tanıdıklar alma evlencegin zman al hersey netlessin biriktirdiin para var orda harca bazı tanıdıklarımda yavas yavas baslaki yatırımın olsun evlendiğinde cok zor olucak hersey basit değil neden paranı bitiresin diyolar ben cok kararsızım ne yapayım YARDIM EDİN LÜTFN senağlama erkek arkadsımda benm gibi orta halli

2. 3 Şubat 2009
  3. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    Daha önünüzde iki sene var o zamana kadar farklı modeller çıkar hem iki sene içinde ne olacağı belli değil bence biraz daha bekle evi tutacağınız zaman alırsınız o zamana kadarda daha çok birikim yapmış olursun yerimseniben şimdiden alıpta mağazada bekletmek benim içime sinmez....

4. 3 Şubat 2009
  5. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Eşyaları almak için bu kadar ecele etmenize gerek yok ki...Dünyanın binbir türlü hali var.Onu bırakın bugün aldığınızı yarın beğenmeyebilirsiniz.Ben olsam para biriktirmeye devam ederdim.Evlilik hazırlıklarına başladığımızda çıkarır verirdim.O zamanda kadar da bankada değerlendirirdim.:içelim:

6. 3 Şubat 2009
  7. cloudy

cloudy en iyi koca ölü kocadır:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bence ufak tefek şeyleri şimdiden alıp koymak en mantıklısı
    annelerimiz daha ortada koca adayı yokken başlıyor böyle şeylere kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
    sen netleşsin diyenlere bakma şimdiden tava tencere başla bence a.sa.s

8. 3 Şubat 2009
  9. meyra8

meyra8 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    85
    Ödül Puanları:
    153
    ben belli miktar bi para ödeyip evlenceğim zman biraz daha para katıp yenisini alıcam

10. 3 Şubat 2009
  11. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    o zamanda aynı parayı vermiş olcaksın nasılsa ben olsam paramı kenara koyar evleneceğim zaman alırdım yinede sen bilirsin ufak tefek şeyleri şimdiden alıp eve koyabilirsin ama çamaşır mak. bulaşık mak. gibi şeyleri en son almak daha iyi mağazada bekletmek pek benim mantığıma uymadı ama sen nasıl içine sinecekse öyle yap... :1hug:

12. 3 Şubat 2009
  13. meyra8

meyra8 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    85
    Ödül Puanları:
    153
    :asigim:
    tesekkür ederim yerimseniben

14. 3 Şubat 2009
  15. EU2

EU2 Guest

bencede şimdiden öle büyük eşyaları almanın bi anlamı yok....paranı biriktirmeye devam et bence yarının ne olacağı hiç belli olmaz

16. 3 Şubat 2009
  17. SevgiDamlasi

SevgiDamlasi ·˙●•٠ Acer Gelin &#967 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    katılıyorum arkadaşımaaa
    zamanı geldiğinde bu ufak tefek şeylerin öyle çok pahalıymış gibi görünen beyaz eşyalardan daha fazla tuttuğunu görürsün.ufak tefek şeyleri şimdiden almaya başla ki ileride zorlanmayasın:1rolleyes:

18. 3 Şubat 2009
  19. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    şimdiden elinizdeki parayı eşyaya bağlamayın...
    bankaya atın,her ayda üstüne koyarak biriktirin,ya da farklı
    yöntemlerle yatırım yapın..şimdiden ödeyerek kar yapacağınızı sanmayın,
    sonuçta o günün fiyat farkını isteyecek sizden..
    bence de ufak tefek mutfak eşyalarınızı,küçük ev aletlerinizi alabilirsiniz...
    herşey gönlünüzce olsun...
    sevgiler...