Lütfen Yardım edin :(((

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Asdax tarafından 15 Nisan 2009 başlatılmıştır.

15 Nisan 2009
    Konu Sahibi : Asdax
  1. Asdax

Asdax Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :çok üzgünüm:Merhaba bana yardım edebilirmisiniz :KK43: Ben 20 yaşında bir genç kızım.Konuyu Sİze nasıl anlatıcamı bilemiyorum kendimden çok utanıyorum:KK43:Belkide kötü biriyim ama kendime engel olamadım.Bundan 6 ay önce erkek arkadaşımla bişey yaşadım.Ama boşalma falan olmamıştı sürtündü sadece.Ve ben bu olaydan 5 veya 6 gün sonra 7 gün süren normal adetimi oldum ancak ondan sonra 3 ay adet olmadım.Belim gösülerim çok ağrıyordu.Akıntım çok geliyordu.Bu 3 ay içerisinde 9 defa test aldım yaptım negatif çıktı.Ama karnım günden güne şişiyordu.6 ay oldu hala şişiyor :KK43:Doktorada gittim kan aldılar hormon testleri yaptılar kanda bhcg gebelik testiymiiş oda 0.10 çıktı doktor hamile değilsin dedi farlutal verdi içtim bitti adet oldum.sonra adetin 5. günü divina diye bi hapa başladım 21 gün kullandım 23 gün adet oldum yani geçen ay.Bu ayda yine geçti 5 gün oldu hala olmadım:KK43:Kendimi öldürmeyi düşünüyorum Çok kötüyüm.kimseye anlatamadım bu konuyu ne olursunuz bana yardım edin.Hamile olsaydım bu testlerden biri doğru çıkmazmıydı.Ulrasonada girdim herşey normal dedi doktor.6 ay oldu her dk bunu düşünmekle geçiyor :KK43:(( 6 ayda çok şişermii karın yada ne bileyim içine çekebiliyormusunuz.ben hep içime çekiyorum dümdüz oluyor lütfen yardım edinn:KK43:(( belki beni yadırgıcaksınız ama cahillikten başka bişey değildi yaptığım.çok utanıyorum kendimden sizlerden herkestennnn :KK43:(((

2. 15 Nisan 2009
  3. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    canım boş yere takıntı yapıyorsun..
    hanı doktora falan gitmesen belki ama diyeceğim..
    hamılelık belirtileri hemen kanlada teslerlede çıkar...
    karnının şişmesi belkı kılo aldın yada hormonlardan dolayı falandır..
    bende regl olmadan önce yada reglımde düzensizlikler olunca karnım şişer..
    kötü şeyler düşünme..
    bundan sonrada tedbir li ol. bunlar sana ders olsun canım..

4. 15 Nisan 2009
  5. Asdax

Asdax Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bir daha asla böyle bişey yapmam gerçekten çok büyük bi ders oldu:KK43:( benim karnım şiş ama hiç kilo almadım 1 kiloda vermişim hatta:KK43:ama ben bu hamilelik korkusunu kafamdan atamıyorum:KK43:(6 ayda kaç kilo alınır ki :KK43:(

6. 15 Nisan 2009
  7. biricixgxim

biricixgxim tatlı HUZUR almaya geldim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sıkınta yapacak bişey yok sanki doktor değilsin demiş bence kafandan at bu düşünceyi...adet düzensizliğinden olabilir şişliğin..dikkat et kendine ............

8. 15 Nisan 2009
  9. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    ahh canım benim yaaa ,hamile filan değilsin at bunları kafandan bakiyim ..dr a gitmişsin bişey

yokmuş işte ,adet düzensizlikleri zaman zaman olağan durumlar,hava değişimi ,stres çok etkiliyor ,bi

hata yapmışsın bi daha yapma ,normal flörtler yaşayın ,yaşlarınız genç henüz merak etmeyin böyle

şeyleri,zamanı geldiğinde zaten yaşayacaksınız .. yok karnımı içime çekiyorum düzeliyo filan takma

bunları ,psikolojini bozmuşsun iyice ,toparlan bakim

10. 15 Nisan 2009
  11. EU1

EU1 Guest

bu olan şeyin yaşadığın ilişki ile ilgisi yok sanırım.. üstüne geldiği için sen ona yordun tabi..
    dr hamile değilsin dediyse değilsindir.. boşuna kuruntu yapma, sağlığını geri kazanmaya çalış bence..

12. 15 Nisan 2009
  13. mnla

mnla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    canim, hamilelik, cinsellik vb ile ilgili biraz daha bilgilenirsen rahatlarsin. hamile kalmak o kadar kolay deil. eh 6 aydir hergun bunu dusunursen olacagi da budur. demem o ki boyle adet olamadim acaba hamileyim gibi dusunursen adet duzenin diye birseyin kalmamasi cok normal.

14. 15 Nisan 2009
  15. calikusumuz

calikusumuz Aklım egede kaldı...... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Yaşadıklarınız psikolojik gebelik sanırım.
    Hem 9 kez tahlil yapmışsınız hemde dr ultrasonla bakmış.
    Bu kadar şeyden sonra hala şüphe etmeyin bence.
    Eminim çok gergin ve streslisiniz, bu konuya odaklandığınız için
    böyle hissediyorsunuz.

16. 15 Nisan 2009
  17. acemiperi

acemiperi Şükür Rabbime Üye

Beğenildi:
    520
    Ödül Puanları:
    153
    hamilelik, cinsellik vb ile ilgili biraz daha bilgilenirsen kendin için iyi olur. önce ne olduğunu bil yaşayıp yaşamamak senin kararın. bilmeden yaşarsan böyle sıkıntıda kalırsın canım.

18. 15 Nisan 2009
  19. ilona

ilona psikolocik deli Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    348
    yazıııkk kıyamam sana :teselli:
    bak doktorda hamile değilsin demiş rahatla biraz psikolojiktir o şişlik:teselli: