lütfen yardım edin...

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve Eecrin tarafından 3 Haziran 2009 başlatılmıştır.

3 Haziran 2009
    Konu Sahibi : Eecrin
  1. Eecrin

Eecrin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar merhaba,adetımın gunu gecneden idrar tasti yaptım 2. çizgi silik çıktı habıle olabılecegımı soyledıler kan testı yaptırdım pozıtıf çıktı bugunde adet oldum kendımı cok hazırlamıstım moralım sıfır acaba düşük mü oldu .....bılen varsa lutfen yardımcı olsun....

2. 4 Haziran 2009
  3. ebru1987

ebru1987 SeninleDoluRüyadanUyandım ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    108
    eercin cim bazen kadınlar farkında olmadan düşük yapabiliyolar bunada sessiz düşük deniyo ama seninki kesin düşükmüdür bilemiyorum cnm niyetin seni üzmek kalbini acıtmak asla değil ama bazı testlerde bozuk olabiliyo va insanı yanıltabiliyo en iyi sonucu kan testi ile alabilirdin eger gebelik var sa bu degerinden anlaşılırdı şimdi adet oldugunu yazmışsın eger gebelik vardı ve düşük yapıyosan (allah korusun:KK43:( ) değerin düşmeye başlamıştır yani bilemiyorum cnm rabbim hakkınızda hayırlı olanı nasip etsin inş cnm

4. 5 Haziran 2009
  5. dilek23

dilek23 hayatımın anlamı oğlum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım üstüne adet görmek diye birşey var yani hamile olduğun takdirde ilk adetini görüyorsun benim yengemde öyle olmuştu seni ümitlendirmek istemem ama hamile olabilirsin zaten düşük yapıyorsan parça düşürürsün ve ağrın olur sen bir sağlık ocağına danış derim yinede . hayırlısı olur inşallah

6. 5 Haziran 2009
  7. Elif26

Elif26 @şkısın@ @şık Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Kandada pozitifse mutlaka doktora gitmelisin.Düşmüş olmayadabilir,düşse bile parça kalabilir...Geçmiş olsun.