lütfen yardım edin......(

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve serpil26 tarafından 30 Nisan 2010 başlatılmıştır.

30 Nisan 2010
    Konu Sahibi : serpil26
  1. serpil26

serpil26 Guest

slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım 23 yaşındayım okuyorum benim sorunum kızlık vazımla ilgili yaklaşık 15 yaşından beri masturbasyon yapıyorum parmağımı vajinama sokarak parmağım vajinama hiç acı hissetmeden giriyor rahat bir şekilde acaba bozmuş olabilirmiyim ama hiç kanama veya acı duymadım bunu şimdi yazmamın nedeni nişanlıyım inş bir sorun yoktur olsa hissederdim acaba bozdummu eğer öyleyse nişanlımın yüzüne bakamam :KK43: lütfen yardım edin :sinifsinif:

2. 30 Nisan 2010
  3. nefertity80

nefertity80 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bunu burdan anlamamız mümkün değil.
    belki esnektir belki yırtılmıştır bilemeyiz.
    en kestirme yolu bir jinekoloğa gidip muayene olmak...

4. 30 Nisan 2010
  5. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    parmagını sokupmu masturbasyon yapıosun akannehir:eek:lmaz:

6. 1 Mayıs 2010
  7. doctor1982

doctor1982 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bozulmuş yada zarar görmüş olabilir..Bilinçli mi bi mastürbasyondu bu??Kesinlikle burdan yardım edilmez hemen jinekologa basvurun

8. 6 Mayıs 2010
  9. nihal_

nihal_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bana düşmez ama bence mastürbasyon yapmayı bırak yada azalt. ileride sorun olabilir çünkü.parmaklarınla yaptığını ve uzun süredir yaptığını söylüyorsun büyük ihtimal ya zedelenmiştir yada yırıtlmışda olabilir çünkü kızlık zarı çok içerde derin de değildir. büyük ve küçük dudakları yana ayırdığımız zaman idrar yaptığımız yer üretranın altındaki açıklık kızlık zarıdır. burda genital bölgesini ayna ile inceleyen arkadaşlar yazmışlar cevaplarıda okumuşsundur muhtemelen arkadaşların tabiriyle idrar deliğinin hemen altında vajinal ıkınmalarla açılıp genişleyen yer kızlık zarı oluyor. eğer çok genişse muhtemelen zar yırtılmıştır. ayrıca zarın önünde zarı koruyan dokular da yoktur. iyi geceler.

10. 6 Mayıs 2010
  11. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    eee hiç kanama olmamış niye bozulsun:sm_confused:gerçi bazı zarlar değişik oluyo tabi bozulduğu zamanda kan gelmiyo ama oda düşük ihtimal.ama bu masturbasyonu kes bence alışkanlık haline gelir evlenince hiç zevk almazsın.

12. 6 Mayıs 2010
  13. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    8 senedir kendini kurcukluyorsun şimdi mi aklına geldi bu sayın 23 yaşındaki serpil26
    kızlık vazınla çok ilgiliysen parmaklamadan halledecektin kendi işini :nazar:

nan ben 15 yaşında sek sek oynuyordum millet neler yapıyormuş yaa

14. 6 Mayıs 2010
  15. nihal_

nihal_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bana düşmez ama bence mastürbasyon yapmayı bırak yada azalt. ileride sorun olabilir çünkü.parmaklarınla yaptığını ve uzun süredir yaptığını söylüyorsun büyük ihtimal ya zedelenmiştir yada yırıtlmışda olabilir çünkü kızlık zarı çok içerde derin de değildir. büyük ve küçük dudakları yana ayırdığımız zaman idrar yaptığımız yer üretranın altındaki açıklık kızlık zarıdır. burda genital bölgesini ayna ile inceleyen arkadaşlar yazmışlar cevaplarıda okumuşsundur muhtemelen arkadaşların tabiriyle idrar deliğinin hemen altında vajinal ıkınmalarla açılıp genişleyen yer kızlık zarı oluyor. eğer çok genişse muhtemelen zar yırtılmıştır. ayrıca zarın önünde zarı koruyan dokular da yoktur.

16. 6 Mayıs 2010
  17. HanimKelesimiGetir

HanimKelesimiGetir TEK DİL TEK VATAN Pro Üye

Beğenildi:
    34.088
    Ödül Puanları:
    563
    15 yaşında başlamışsın hemde o yaşlarda bizler sokakta oyun oynuyorduk yahu kafamçokkarıştı

18. 6 Mayıs 2010
  19. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Normal şartlarda bozulmuş olması lazım. Ama esnekse bozulmamıştır. Bunu ancak doktor muayenesi çözer.