Lütfen yardım edin !!!!!

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve hsuboyluk tarafından 18 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

18 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : hsuboyluk
  1. hsuboyluk

hsuboyluk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba 36 haftalık hamileyim...ortalama 1,5-2 haftadır küçük tuvaletimi yaparken acı çekiyorum.. nasıl tarif edeceğimi bilmiyorum sanki içerde bir şey başka birşeye takılır gibi oluyor idrara çıkarken ...yani bir bölümünü yaptıktan sonra kesiliyor ve o acıdan sonra birden bire kalanı boşalıyor gbi...tam olarak anlatamıyorum da..ayrıca bacak arasındaki kemiğime 2 gündür kramp giriyor yürütmüyor bunlar neden olur bilgisi olan varsa yardım etsin lütfen.. acil cevap bekliyorum sizden çok endişeliyim.. :KK43:

2. 19 Mayıs 2010
  3. mhtp

mhtp tutun bana annemm Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    canım idrar yollarında iltihaplanma var büyük ihtimalle..dr git ilaç al derim...geçmiş olsun..

4. 19 Mayıs 2010
  5. CaNFeZaM

CaNFeZaM Sen Gidnce Üşüyor Ellerim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet iltihaplanma olabilir bendede çıkmıştı ilaç verdi doktorum geçmezse hamileliğin sonlarında çok çekersin demişti. doktora gidip bi tahlil yaptırıp ona göre ilaç kullanabilirsin cnm çok geçmiş olsun...

6. 19 Mayıs 2010
  7. guldanem_17

guldanem_17 HAYIRLISI Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun.... iltihaplanmadır çünkü hamileliğim ilk ayında aynıları bendede vardı ılac vermişti kullandım geçti ama ihmal etme derim sonra çok çekersin doktorum öle demişti .....

8. 19 Mayıs 2010
  9. hsuboyluk

hsuboyluk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    iki ayrı doktora gittim bri enfeksiyon dedi fitil verdi ortalama 1 hafta kullandım akıntımda vardı cunku sonra sancılanıp doktora gıttım bu defa gece oldugu ıcın devlet hastanesıne gıttım mecburen orda da vajınal muayene yaptılar bende anlattım durumu fıtıl kullandıgımı enfeksıyon durumun yok dedı fıtıle devam edıp etmeyecegımı sordum etme dedı. bende son gunlerım dıye korktum fıtılı bıraktım acıkcası..ne yapmalıyım pazartesı muayenem var o gune kadar beklemelımıyım ne yapacagımı sasırdım cok acı cekıyorum

10. 19 Mayıs 2010
  11. hsuboyluk

hsuboyluk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hepınıze cevaplarınız ıcın ayrıca cok tesekkur edıyorum