lütfen yardım edin

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve cvcvcv tarafından 19 Haziran 2010 başlatılmıştır.

19 Haziran 2010
    Konu Sahibi : cvcvcv
  1. cvcvcv

cvcvcv Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    lütfen beni yanlış anlamayın arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum size ilk baştan itibaren olanları yazıcam ama lütfen beni kınamayın.benim bundan 8yıl önce kadar bi birlikteliğim vardı okadar ii anlaşıyordukki hiç bi kavgamız bile olmuyordu ve istemeden birgün birliktelik yaşadık sonra bana pişmanlık duymamamı nasılsa evleneceğimizi söylemişti aradan 2-3 aysonra bişekilde ayrıldık ben çok üzüldüm çok ağladım yaşadıklarımı kimseye anlatamadım bu yükü hep içime attım 4yıl önce evlendim bi arkadaş vasıtasıyla tanışıp evlendik 1 oğlumuz var 18aylık iyi kötü bi şekilde devam ediyorken evliliğime çalıştığım işyerine birgün telefon geldi aman allahım ses ona ait meğer oda benim işim gibi aynı sektörde bi işe başlamış ve bizim firmayla çalışıyorlar ve hergün mal sormak için aramaya devam etti ve şirket msninene kayıt oldu oda evlenmiş hayat hikayesini anlattı ama böyle bi işte yıllar sonra aklıma bile gelmezdi onunda benimişimin aynısını yapması öylee böyle derken beni hala unutamadığını benim için eşini bırakıp benimle evlenmeyi düşündüğünü söyledi ve her gün yalvardı bense geçmişte yaşananlardanmı bilemiyorum ama hala onu sevdiğimin farkındayım lütfen bana yardım edin yanlış bişey yapmak istemiyorum duygularımada engel olamıyorum ama çok ii birisi onu söyleyebilirm bi yuva yıkıp kendi yuvamızı kurmanın günahı bana ağır gelir ama bu sevgimi kalbimden söküp atamıyorm artık açık açık beni sevdigini her gün dile getiriyor evlilik teklifini kabul etmesemde bu şekilde hergün söyleyeceğinide söylüyor kısa bişekilde anlatmaya çalıştım size lütfen yardım edin

2. 19 Haziran 2010
  3. Elif92

Elif92 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Biliyorum belki dersin senin yasin kücük sen anlamasin ...
    ama benim düsüncemi ögrenmek istersen,Senin bir cocugun var evlisin bence herseyden önce cocugunu düsün en önemlisi o cünkü düsün eger ayrilirsan o mutlu olurmu baska bir adamla baska birisine baba dicek..
    bence ilk kalbini deyil onu düsün o herseyden degerli bir varlik
    Allah yardimcin olsun

4. 19 Haziran 2010
  5. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.348
    Ödül Puanları:
    363
    Demek ki her ikiniz de birbirinizi unutamadınız..
    Tamam, buraya kadar normal..
    Şu andan sonra yapılması gereken,kendi iç dünyanıza ve evinize bakmanız..Evliliğinizde mutlu musunuz değil misiniz,eşinizin sizle olan iletişimi vs..
    Diğer kişiyle bence görüşmeyi kesin...
    Eğer yok "evlencez, çok aşığız" diyorsanız bir an önce boşanın..
    Her iki tarafın da eşlerinin ve bebelerinin hiç suçu yok daha fazla onların günahına girmeyin..

6. 19 Haziran 2010
  7. cvcvcv

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aklımda hep oğlum onsuz yapamam ama onuda 8 senedir zaten unutmamıştım derler ya kendi canımı verecek kadar onu sevdiğimden eminim ama başkalarınıda üzmek istemiyorum

8. 19 Haziran 2010
  9. Elif92

Elif92 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Bence ani kararlar alma sakin cok iyi düsün her iki tarafida ilk önce kocanla cocugunla bi hayat düsün
    sonra bosanirsan ve ona gidersen.. o hayati düsün hangisinde daha mutlu olursun?
    Bisey daha sorucam siz neden ayrilmistiniz onunla`?

10. 19 Haziran 2010
  11. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    ya o isten ayrılıp farklı bi yerde calısacaksın yada orda devam edip hergun onun sesini duyup boyle dusunmeye devam edeceksin...zamanında bırakmasaymıs bir ilişski yasamıssınız bunu yapan bir erkek sahip cıkmalı normalde oda evlenmis sende hayatınızda olan insanlara bunu yapmayın mutlu olamazsınız baskasının hayatını mahfedip olmaz yani..eger esini sevmiyorsan ayrılırsın ama onunla birlikte olmak icin yapma bence

12. 19 Haziran 2010
  13. cvcvcv

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eşi tamam dört dörtlük biri değil ama yinede haketmiyor gerçi günah olan şimdilik bişey yok temas olmadı anlıyacağınız sadece beynimin içinde sürekli

14. 19 Haziran 2010
  15. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.348
    Ödül Puanları:
    363
    Başkalarını üzmeyecem diye çabalarsanız kendiniz mutlu olamazsınız..
    Sadece anlık kararlar vermeyin..
    Acaba bu kişi ile aşkınız yarım kaldı diye mi bu kadar heyecanlandınız yoksa sevginiz gerçek mi?
    Unutmayın ki üzerinden koskoca 4 sene geçti. Onun da yaşamışlıkları var.. Hiç bir şey sizin bıraktığınız gibi kalmamıştır..

16. 19 Haziran 2010
  17. cvcvcv

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ayrılık sebebimiz nişanlalım falan diye çok üstüne gitmişim inat yapmış ondan sonra aradı tabi bu sefer ben inat yaptım

18. 19 Haziran 2010
  19. Elif92

Elif92 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Seni bi kere yari yolda birakmis dememki hala güveniyormusun ona ;/