Lütfen yardım edin :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve busequn tarafından 9 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

9 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : busequn
  1. busequn

busequn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Biz 4 sene boyunca aynı sınıfta okuduk onunla ama 4 yıl boyunca neredeyse hiç konuşmadık birbirimize selam bile vermiyorduk o kadar uzaktık birbirimize sınıfta herkesle konuşurdum ama o hep uzaktı gizemliydi konuşup muhabbet etmezdik. Sevgilim 2,5 sene bir kızla çıktı artık Sevgilimin ailesi işi ciddi bir boyuta bile getirmek istemiş o kadar güzelmiş ilişkileri ama kız bir anda buna ayrılmak istediğini söylemiş Sevgilim çok çabalamış ilişkisi bitmesin diye çok aşıkmış ama kız istememiş ve abi dediği bir insanla çıkmaya başlamış Sevgilim de bunu öğrenince çok yaralanmış… Öyle böyle liseden mezun olduk ben 4 aylık zor bir ilişkiden çıkmıştım. o ilişkisinin üzerinden 3-4ay geçtikten sonra baktım facebooktan msnden benimle konuşmaya başladı sonra mesajlaşmaya başladık baktım ki benimle çıkmak istiyor niyetini anladım inanamadım çünkü o ve ben çok uzak bir ihtimaldi aklıma gelebilecek en son kişiydi o öyle böyle sevdiğini söyledi 4 aylık ilişkimden çok yara aldığım için güvenemedim inanamadım ciddi değildir dedim çünkü ben 4 aylık ilişkimden sonra yaşayacağım ilişkinin çok düzgün olmasını istiyordum bana teklif etmeden 1 gün önce annesiyle tanıştırdı ertesi günde teklif etti kararsızdım korkuyordum tekrar yara almaya ama içimden bir ses de kabul et diyordu teklifini kabul ettim ve şuan 6. ayımız ben ona bu 6 ay içinde hediyeler aldım uyumadım sabahlara kadar ona hediyeler hazırladım tartışmalarımızda hep alttan aldım iyi günün de kötü günün de yanında oldum hasta olduğunda kalktım evine gittim ona baktım hatta ilk kez ben onunla öpüştüm :sinifsinif: ailem bir ilişkim olduğunu bilse beni eve kapatır ama ben bunu bile göze aldım v.s ama o benim için hiçbir şey yapmadı ne bir hediye ne bir alttan almak ne bir şeyleri göze almak ne fedakarlık hiçbir şey yok :sinifsinif::sinifsinif: çıkmadan önce çok ciddi bir ilişki istediğini söylemiş ve eski sevgilileriyle nasıl çıktığını ve ne oldu da ayrıldıklarını falan anlatmıştı ki 4 yıl boyunca aynı sınıftaydık ve hep sınıftan birileri ile çıktığı için neler yaşadığını az çok görüyordum sevgililerine sürprizler yapıyor hediyeler güller falan alıyordu ama bana tık yok umurumda değil ama 6 ayda o kadar hayal kırıklığı yaşadım ki şimdi keşke teklifini kabul etmeseydim diyorum sevgilileri görünce niye biz bunlar gibi değiliz diyorum içimden ağlıyorum  ve artık ona duyduğum sevgiden emin değilim ve onun beni sevmediğini hissediyorum ve bitirmek istiyorum ama söyleyemiyorum lütfen yardım edin lütfen… :sinifsinif:senağlama

2. 9 Ağustos 2010
  3. DearesT

DearesT Yalan...yalann... Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    nasıl yardım edelim..gidin, hatta arayın gitmeyin, bitti buraya kadar deyin...okadar...

4. 9 Ağustos 2010
  5. cesmi_naz

cesmi_naz BEŞİKTAŞK Üye

Beğenildi:
    7.411
    Ödül Puanları:
    238
    hele ki artık onu sevmediğini hissediyorsan gerçekten gerek yok bence kendini daha fazla yıpratmaya.. konuş onunla, anlat hayal kırıklığına uğradım olmuyor böyle de.. ya kendisini düzeltir ya da sen de daha fazla zaman kaybetmemiş olursun ayrılırsınız.

6. 9 Ağustos 2010
  7. mozarellaaa

mozarellaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    113
    senin o insanlardan hiçbir eksiğin yok...
    belki tek hatan fazla değer vermek...
    sevginden de emin diilsen zaten bitirmelisin...
    al karşına oturun konuşun olmuyorsa olmuyodur...

8. 9 Ağustos 2010
  9. Dou_You_Wanna

Dou_You_Wanna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Ben bir erkeğin ve kızın daha yeni tanıştığı, yeni çıkmaya başladığı birisini hemen lak diye annesine tanıştırmasına çok sinir oluyorum. Bunu size hemen yaptığına göre başkalarınıda bir çok kez ailesiyle tanıştırmış. Sizin bir özelliğiniz kalmamış. Bence şu saatten itibaren anlayışlı olmayı alttan alıp hediyelere boğmayı kesmelisin canım.

10. 9 Ağustos 2010
  11. 1 anne

1 anne Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    İlişkilerin en başında bu tip sürprizler,jestler her dönemden çok daha önemlidir.Eğer daha önceki kız arkadaşlarına yaptığı jestleri,onlarla olan ilişkilerinin biçimlerini bilmiyor olsaydın yapısı bu denilebilirdi.Tartışmalarda alttan almayışı,bütün fedakarlığı karşısındakinden beklemeside ilişkiye verdiği değeri gösteriyor.Bence al karşına konuş,sıkıntılarını anlat ve bundan sonra eğer yaşadığı ilişkiye aynı özensizliği gösterecekse artık devam edemeyeceğini,hiçbirşeyin tek taraflı olamayacağını,çok daha özel bir ilgiyi ve özeni hakettiğini söyle.umursamıyorsa yapacak bir şey yok en azından denedim dersin.Daha dikkat edip bir şans daha istersede bir kere daha denersin.Bu süre içerisindede fedakarlık yapmaya ara verip ondan birşeyler beklemelisin.

12. 9 Ağustos 2010
  13. busequn

busequn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31

evet çok değer verdim verdiğim değeri ondan da bekledim ama :sinifsinif:

14. 9 Ağustos 2010
  15. busequn

busequn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31

annesi ile tanıştırdığında çok heycanlanmıştım sevinmiştim de ama kızmıştım da çok ama çoook erken ve daha teklif bile etmemişti.. ayrıca evet ben ilk değilim daha önceki sevgililerinin de ailesiyle tanıştırmıştı hiç bir özelliğim yok :çok üzgünüm:

16. 9 Ağustos 2010
  17. busequn

busequn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    çoook ama çoook haklısın.. lisedeyken hatırlıyorum bi sevgilisine bir sürü kırmızı gül alıp okula gelmiş bütün okulun önünde ona vermişti..ben kimseler olmadan sadece 1 tane yaprak bile vermesine razıyım ama... ama işte

18. 9 Ağustos 2010
  19. peninsula

peninsula böğürtlen Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    eğer seviosan ayrılma seni istemesydi senden ayrılrdı sevdğn halde ayrılmayı nasl düşünebldn ortada somut bişi de yok