LÜTFEN YARDIM!! Prof. Dr. Naci Karacaoğlan

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve angieeng tarafından 9 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

9 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : angieeng
  1. angieeng

angieeng Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    burun ve göğüs büyütme ameliyatını birilkte olmayı planlıyorum. doktorun kendisiyle görüştüm yerinde bir karar olur dedi ama sitede araştırdım ikna olacak bir şey göremedim teleş içindeyim.. ne yapmalıyım? açıkçası çok korkuyorum ama isteğim ağır basıyor. önümüzdeki 1 hafta içinde de yaptırmalıyım eylül 15 te şehir dışına çıkacağım. off..!! birde bnm aynı şehirde bu ameliyatları yaptırma imkanım yok, istte anadolu yakasında medipol hastanesinde yaptırmayı planlıyorum ama bana 3 saatlik mesafede. bu konuda da düşüncelerinizi paylaşırsınız sevinirim. allah herkese imkan versin ve herkes bedeninden memnun bir şekilde gurur duyarak yaşasın..

2. 11 Ağustos 2010
  3. necla8

necla8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım medipolde tek burun estetiği ameliyatına ne kadar dediler kafamda ortalama fiyatı belirlemeden gitmek istemiyorum doktora,bütçemi aşarsa oralara gidip üzülmek istemiyorumda

4. 11 Ağustos 2010
  5. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    2 operasyonuzun aynı anda olması çok mantıklı. Hem tek anestezi almış olacaksınız hem de fiyat açısından daha olur..Forumda bu şekilde burun+meme operasyonu olan bir sürü insan var. Biraz araştırın isterseniz...

6. 11 Ağustos 2010
  7. angieeng

angieeng Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    @necla8; naci beye ben arkadaşımın tavsiyesi üzerine birlikte gittik ve görüştük, pazarlığı arkadaşımın annesi yapacak ama tek burun ameliyatı için arkadaşım 2500 lira gibi bir meblağ ödemiş.. ikisi birlikte ne kadara çıkar bilmem ama 4500 5000 gibi birşey çıktı ağzından yalnış duymadıysam.

@yağmurluk; böyle şeyler insanı yüreklendiriyor canım çok teşekkür ederim destek için.

şimdi siteden okuduğum üzere barış çakır diye bir bey varmış ve hastamarı da gayet memnun bahsediyorlar. bir de onunla görüşmeyi planlıyorum. barış beyi bilmiyorum ama naci bey çok sakin bir insan biraz daha atılgan olsa olurmuş.. yarın ikisinden de randevu alıp görüşmeya gideceğim 1 2 gün içinde..

8. 13 Ağustos 2010
  9. necla8

necla8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    angieeng; canım verdiğin bilgi için çoook tşk ederim, eğer estetik olursan tecrübelerini paylaşırsan çok sevinirim, sanırım bende naci beye estetik yaptırıcam, memnun olmayan duymadım hiç :)

10. 13 Ağustos 2010
  11. angieeng

angieeng Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    neclacım ben yarın için barış çakır dan randevu aldım. naci beyin methini açıkçası hiç duymadım kk* da. o yüzden sanırım barış beye doğru kaydı aklım. ama onun daha pahalı olduğunu da biliyorum. neyse yarın bi gidip geleyim de yazarım yine cnaım..

12. 14 Ağustos 2010
  13. necla8

necla8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    naci beye nette fazla yer verilmemiş ama cevremde memnun olanlar var, 4.500 e kadar yaptırabilrim yeterki memnun kalıyım, sen yakın zamanda yaptırıcaksın estetik yaptırıcksın sanırım eğer yaptırırsan hangi doktora yaptırdığını ve tecrübeni paylaşırsan çok sevinirim :KK66:

14. 14 Ağustos 2010
  15. patatesalatasi

patatesalatasi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    naci doçent degil miydi yaaaw :)

16. 14 Ağustos 2010
  17. angieeng

angieeng Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    @patatesalatasi; naci bey prof olmuş bu yıl içinde sanırım.

@necla8; canım istten gelebildim hele şükür.. annem araya mobilya alışverişinide sıkıştırınca eve gönemicem sandım =)) neyse, barış bey ile görüştüm, pts saat 7 de hem burun hem göğüs ameliyatım var. göğsüme 280cc lik koheziv silikonlar dan yerleştirecek, burnum içinse yukarıdan aşağıya dolgu torpü ve ucuna da hafif kaldırma uygulanacak ama hepsi çok çok az olucak. benm asıl gitme amacım burun eğriliğimdi. evet sonuç olarak okuştuk anlaştık allahın iznizye pts oluyorum(bolşans dileyin kızlaarrr..)

18. 14 Ağustos 2010
  19. angieeng

angieeng Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    @necla canım bu arada yalnış anlaşılma olmasın ben barış beye muayeneye gittim..