Lütfen yardım.... Uyuşturucu

Konusu 'Zararlı Alışkanlıklar: Bağımlılık, Tiryakilik' forumundadır ve crazy_angel tarafından 19 Şubat 2009 başlatılmıştır.

19 Şubat 2009
    Konu Sahibi : crazy_angel
  1. crazy_angel

crazy_angel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba ben 21 yaşında bir genç sitenizi 2 gün evvel feşvettim burda olan bilgiler menfaat gözükmeden her insanın derdine yardım etmeniz resmen gözlerimi yaşarttı benim derdim brz büyük bundan 2 sene önce uyuşturucu bağımlısıyıdm denemediğim uyuşturucu yoktu ailem üstüme çok titreyen bir dediğimi etmezler arkadaş kurbanı oldum bende herkez gibi ilk önce hap sonra kokain en son eroin bağımlıydım okulum arkdaşlarım tanıdığım herkz koptu benden teker teker üniversite hayatımda bitti tbi okulda uyuşturucu kullandığım öğrenince okuldan atıldım herşyin dibine vurmuştm ama zorda olsa tedavi olmaya karar verdim balıklı rum hastanesinde kaldım kalmak denirse tbi kaçmaya çalışmalar uyuşturucu tehmin etmek bu durum yüzünden tedavim uzadı sonra psikolojik tedavi olmaya başladım anlatıcak çok şey var ama size özet geciyorum bunları yaşamak çok zordu hem manevi hem fiziki hemde aile ilişkilerin bitiyor uyuşturucu tedavisi hem çok zor hemde çok pahali bi tedavi allahıma şükür annem babam bende hiç bıkmadılar ve sonunda atlattım ve 2 senedir temizim okulu dışarıdan okuyorm yeni sayfa açtım taki bundan 1 ay evvel eski bir uyuşturucu bağımlısı arkdaşımla karşılaştım çoğu tanıdığım arkdaşım ölmüş yada intihar etmişerdi (altın vuruş)sonra görüşelm dedi tamam olur dedim buluştk eski günleri yad ettik oda bırakmaya çalışıyormuş ve ailemin artık güveni kalmadı hep tedirginler onlarda haklı sonuçta her uyuşturucu bağımlısı tedavi olduktan sonra tekrar dönmesi çok yüksek benimde bu konuda 2 kere dönmeye çalışmam olmuştu nereye gitsem peşimdeler buda beni yalana sürükledi hemen hmen hergün ömerle gizli gizli buluştuk sonunda 1 kere kokain kullandım ilk denediğim hissi verdi ama sonra kendimden nefret ettim kzlar ne yapıyım ben şimdi aileme söylemeyi planlıyorum ben eski olmak istemiyorm ama irademede sahip çıkamadım ömerle ilişiğimi kestim şimdi ne yapmam lazım
    YARDIM EDEN BÜTÜN HERKEZE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM:nazar::nazar:CADIARZUCADIARZU

BURADA BİR SÜRÜ ANNE VAR HEPSİNİN ELİNDEN ÖPÜYORUM YAŞITLARIM ARKDAŞLARIM SİZDEN RİCAĞIM COCUĞUNUZUN KARDEŞİNİZİN BİLGİSAYAR BAŞINDAN YETERİNCE UZAK TUTUN HATTA BELİRLİ SÜRE KOYUN SÜREYİ AŞTIYSA FİŞTEN ÇEKİN VE TEK SİZİN BİLDİĞİNİZ ŞİFRE KOYUN ARKDAŞLARINI ÇOK İYİ GÖZLEMLEYİN ÇOK İYİ OLABİLİR DIŞARIDAN AMA BENİM ARKDAŞLARIM GİBİ OLABİLİR VE ÖZELLİKLE PARA DOZUNU FAZLA ABARTMAYIN VE EN ÖNEMLİSİ ERKEK DAHİ OLSA BİR EVE GİRİŞ ÇIKIŞ SAATİ OLSN BRZDA OLSA YARDIMCI OLABİLDYSEM NE MUTLU BANA

Son düzenleme: 19 Şubat 2009
  2. 19 Şubat 2009
  3. glsh85

glsh85 Guest

oncelıkle tebrık edıyorum senı bak bırakmıssın sen basarmıssın
    ve geri istemıyorsun işte ..

farklı ortamlara giR

Yeni uğraşlar bul kendine ... mirmirmirmir

4. 19 Şubat 2009
  5. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.682
    Ödül Puanları:
    163
    Eski arkadaşlarınla ilişkini kesmelisin. Ailene her şeyini anlat. Şu anda senin tek dostun ailen güzelim. Azminden bir şey kaybetme ve tedavini sonuna kadar devam ettir.
    Bir dahada o zıkkımları sakın deneme. O ortamdaki arkadaşların seni daima eski günlerine götürür, yolda görsen bile görmezden gel, selam bile verme, yeni arkadaş ortamları yarat kendine.

6. 19 Şubat 2009
  7. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    kesinlikle ama kesinlikle eski çevrenden kimseyle görüşmemelisin. hatta mümkünse taşının mekan değiştirin. telefon numaralarınızı değiştirin, ama uzaklaşın.

ailene söyle içinde ne varsa, at ağırlığını üstünden. sana onlardan fazla kimse yakın olamaz şu anda.
    en iyi dostun ailen senin. geçmişe ait ne var sil at hayatından. kendineyeni uğraşlar yarat bence.

geçmiş olsun herşeyden önce, ama geçmiş olsun tamamen hayatından

8. 19 Şubat 2009
  9. bekolim

bekolim Gecmis tozdur üfle gitsin... Pro Üye

Beğenildi:
    42
    Ödül Puanları:
    148
    Acilarini tekrar yasamak istemiyorsan tek caren iradene soz gecirebilmen kuvvetli olmalisin,
    o arkadaslarinin da sana faydasi dokunacagini hic sanmiyorum, bilakis omer le bulustugunda da tekrar kullanmissin, once kendin icin sonra aileni uzulmemesi icin verilen emeklerin bosa cikmamasi icin lutfen saglam durus sergile...

10. 19 Şubat 2009
  11. tatlxixrxuxya

tatlxixrxuxya NEFESİMSİN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    eski arkadaşlarınla görüşme...bir kereden bir şey olmaaz diye düşünüp hayatını karartma...daha çok gençsın hayatının baharındasın....ailene sığın....onlar her zaman yanında ve daima iyiliğini ister.....

12. 19 Şubat 2009
  13. senza

senza Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    kesinlikle eski arkadaşlarınla görüşmeyi kesmelisin...
    onlar kurtulmaya çalışıyoır bile olsalar illa ki eski anılar konuşulacak hatırlanacaktır...
    geçmişi tamamen silmen senin iyiliğine olacak bence..

14. 19 Şubat 2009
  15. crazy_angel

crazy_angel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bbende artık görşmek istemiyorm ailemi çok üzdüm onları daha üzmek istemiyorm ama artık onlar bırakmıyor telefon num değiişitrmye düşünüyorm yoksa irademe karşı koyamayabilirm temiz bir sayafa açtım harika arkdaşlarım var bunu berbet etmek istemiyorm okulumada devam ediyorm açıktan

16. 19 Şubat 2009
  17. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    [ı]canım ailene soyle ve uzak dur onlardan..
    Bak ne guzel yenı bır hayat kurmuşsun..
    [/ı]

18. 19 Şubat 2009
  19. Burcuxoxzge

Burcuxoxzge Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    198
    bunu ailene yapamazsın :çok üzgünüm: yapmamalısın.... :sm_confused:
    onları bir kere daha yarı yolda bırakma..
    kimsenin başaramadığını başarmışsın geri dönme... sengözlerimebaksanab