Lütfen Yardım :((

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve ccalikusu tarafından 4 Haziran 2008 başlatılmıştır.

4 Haziran 2008
    Konu Sahibi : ccalikusu
  1. ccalikusu

ccalikusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya kızlar ya 39+4 haftalık oldum bende tık yok cumartesi gününden beri yürüyüş filan yapıyorum. "ayrıca yine cumartesi günü yürüyüşten sonra benden kahverengi renginde yoğun bir akıntı geldi doktoruma sordum geçen perşembe çatı muayenesi yapmıştı ondan olabileceğini söyledi bu perşem be mutlaka geldemişti. "ama doğuma dair belirti filan yok oğlum hareket ediyor başı aşağıda kilosu normal 3400 gr doktorum yarın gel dedi muayaene için sezeryan yapmak filan istemiyorum hayırlısı ne ise o olsun çalışıyorum izine çıkalı 4 hafta oldu inanmayacaksınız artık gelen telefonlar bile beni strese sokuyor.... Allahtan hayırlısı artık bir şey sorcam diyelim ki bende hiç açılma yok suni sancı ile açılma oluyormu ve en az ne kadar oluyor sonrası nasıl devam ediyor ne olur bir şeyler yazın rahatlatın beni ... kaçıncı haftanızda nasıl doğurdunuz... ne bileyim kızlar ya iyice stres oldum dua edin ne olur.. :roflol:

2. 4 Haziran 2008
  3. Libyana

Libyana Allah var, Allah yâr... Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    Tatlım öncelikle rahat ol..O çok özel ve eşsiz ana stresle değil umutla mutlulukla gireceksin inşAALLAH..Tabi söylemesi kolay diyeceksin :KK70: Ben de 7 ay önce doğum yaptım,ilk yavrumu dünyaya getirdimki bende erken doğum riskinin biraz daha fazla olduğu söylenmişti o nedenle 7 .aydan sonra heran bekledik ufaklığı amaaa hanımefendi nazlı bekle beklee gelllmeezzz:KK70: 4o ı da geçti öyleee teşrif etti ve 4kilo doğduu çok güzel oldu:KK70: mann bi ton hurafe ver gebelikle ilgili hiçbirini takıp kendine sıkntı yapma ben genç yaşımda anne oldum elh:KK70: ööölllee korkutmuşlardı ki gözümüüü dua et hep şöyle de:sümme sebile yessera..Pırt diyeee çıkyooo bebişin inş.:KK70: ohhhh bi de rahatlıyooosun kiii..Açılmaa az da olsa suni sancıylaa hallediliyor bu korkunc bısı degıl sakın önyargı yapma sen tek bebeğine odaklan..HERŞEY MÜKEMMEL OLACAK inş...Ben ki AShQabat ta doğum yaptım sen çok daha şanslısın motive eeden dr.ların hmşirelerin türk olacak inş...Sıcacık bir ortmda hayırlıylaaa doğur inş..Güzel habelerini bekliyorum:KK70:

4. 4 Haziran 2008
  5. cemredeniz

cemredeniz Hiçbişeyim.. Üye

Beğenildi:
    232
    Ödül Puanları:
    203
    elbetekı sunı sancıyuı açılman olması ıcın verıyorlar tabıkıde.. ama daha zamanın varmıs bekleyeceksın.. sabır edeceksın
    bende 39 + 3 um 40 haftamız ayın 8 ınde doluyor catı muayenem de henuz olmadı . beklıyorum bu c tesı doktorumuza gtmem gerek ama korkudan gıdemıyorum çatı muayenesınden korktugum ıcın :)
    41 . haftanın sonuna kadar beklıyorlar en azından bnm doktorum oyle dedı olmazsa sunu sancı o da olmazs asezeryana alırız dedı.. benım oğlum gecen hafta c tesı gunu 3,600 du korkum cok kılolu dogmasından en cok.. o zaman mecburen sezeryana yonlenıcem.. Allah hayırlısını versın
    beklemeye devamm yılma...
    hem bende oyle kanlı akıntı flnda gelmedı kı nışanım geldı fln dıye sevıneyım oyle kuzu kuzu beklıyorum

6. 5 Haziran 2008
  7. ccalikusu

ccalikusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Libyana öncelikle tavsiyelerin ve hayırlı dileklerin için çok teşekkür ederim. nasıl mutlu oldum anlatmam evet bugün doktora gittim hatta yeni geldim sayılır. bizim ki ton ton olmuş tam 3,700 gr. doktorum yine çatı muayenesi yaptı hiç açılma yok ama dedi nst deufak ufak sancılar çıkmış bu çok güzel dedi yürüyüşlere devam dedi pazartesi yine gel dedi bide o zman bakalım dedi olmadı perşembe de gel sonrasında artık ne yapacağımıza karar verelim dedi kızlar vallahi artık stres yapmıcam hayırlısı ne ise olsun ben normal istiyorum ama hayırlısı oktorum seni çok normal doğurtmak istiyorum elverişlisin dedi ama son ana kadar bekleriz seni ve bebeği riske atamam dedi öyle işte İnşallah güzel haberimi en kısa zamanda mail olarak atarımsana bu arada BEBEĞİNİ ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN HAYIRLI BİR KUL VE HAYIRLI BİR EVLAT OLSUN CANIM

8. 5 Haziran 2008
  9. rosa85

rosa85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    851
    Ödül Puanları:
    198
    a.s.merhaba canim bende 26 matta 10 gün gecikmeli dogum yaptim üstelik kiz di hani derlerya erkek cocuklar 10 gün gec dogar diye :1rolleyes:neyse bende senin gbi cok stres yapmistim ah o telefonlar yok mu :eek:klava:daha dogurmadinmi? :eek:klava:diye onlar insani dahada strese sokuyor ama takma canim kafana zamani gelince bebeginde beklemez zaten insallah hayirlisiyla dogum yaparsin Allah hayirli ve saglikli bir evlat olmasini nasip etsin:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

10. 5 Haziran 2008
  11. ccalikusu

ccalikusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çOK SAĞOL ROSA CIĞIM YA evet o telefonlar yokmu erken doğuracağın varsa da doğuramıyosun sen normal mi yaptın doğumunu

12. 5 Haziran 2008
  13. rosa85

rosa85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    851
    Ödül Puanları:
    198
    evet canim normal yaptim artik 10 günün sonunda doktorum sabaha hastaneye yatmami söylemisti ama dedimya zamani gelince beklemez diye benim aksam dokuz gibi sancilarim baslamisti ilk dogum oldugu icin 16 saat sonrada dogum yaptim

14. 5 Haziran 2008
  15. ccalikusu

ccalikusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

Maşallah canım Allah bebeğinizde sanada hayırlı ve uzun ömürler nasip etsin :)a.s.

16. 5 Haziran 2008
  17. EU1

EU1 Guest

mrb benimde gecikti doğumum ve dediğiniz gibi bende çok gerginim bugün 2. günümüz daha akşamları sancım oluyo hevesleniyoruz gidicez diye hooooop kesiliyo öfffffff soran sorana sinir oluyorum bi gelseydi kızım sağsağlim bide drum çok rahat haftaya cumaya kadar bekleyelim diyo ama ben bekletmicem galiba bu haftasonunu atlatınca olmazsa sezeryan isticem bide bir hafta oldu nişanım geleli açıklık yoktu o zaman şimdide hiç demiyo bi bakalım açıklıkwarmı yokmu diye niye böyle yapıyo anlamadım stresli günler geçiriyorum Allah bebeğime sağlık wersin sezeryanada razıyım

18. 5 Haziran 2008
  19. ccalikusu

ccalikusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

canım benim seni çok iyi anlıyorum .Ama Bak bugün bende çok kötüydüm stresliyim yani Allahım hayırlısını nasip etsin diyorum artık üzülme sakın doktorun beklicez dedi ise bekle bence ben atrık oluruna bıraktım.. 39+6 oldum 2 gün sonra 40. doluyor Rabbim hayırlısını versin güzel haberlerini bekliyorum stres yapmamaya çalışa.s.