Lütfen yardım

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve limon_kabugu tarafından 24 Nisan 2009 başlatılmıştır.

24 Nisan 2009
    Konu Sahibi : limon_kabugu
  1. limon_kabugu

limon_kabugu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar transferimin bugün 11.günü kan testi yaptırdım ve değerim 59.70 çıktı..ama test yaptırmadan önce kanamam başladı..senağlama progesteron iğne vuruluyorum 2 gündür..çünkü dünde kahverengi lekelenmelerim olmuştu..kanamam halen geçmedi..başından böyle durumlar geçen arkadaşlar varmı?düşük mü yapıcam acaba diye sevincimi bile yaşayamadım...sizce düşükmü yapıyorum?
    rabbim kimseyi evlat hasretiyle sınamasın....

2. 24 Nisan 2009
  3. egeliii

egeliii biri cadı biri sıpa :)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım düşük yapmiosunn sadece düşük riskinden dolayı kanın gelmiş çünkü aynısını bende 3 gün önce yaşadım banada iğne verdi dr um sonrasında kesildii birde sadece wc için kalmamı söledi hala yatiorummm..sende kedine dikkat et..içini rahat tut.. bu rskin olduğunu zaten bilioduk dimi

allah hepimizin yardımcısı olsun..

Ayrıca bebişinde hayırlı olsun canımmmmmmm :)))))

4. 24 Nisan 2009
  5. bebetom

bebetom Teyzesinin gülü o Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım ınsallah bebesıne kavusursun.Oara kanamalardan korkma ama tedbırını al.Tanrım ınsallah bızımde olur bebısımız bıze de dua et.Hamıslerın duası kabul olurmus ya ondan canım sımdıden hayırlısı olsun.:ecrin_bebek:

6. 25 Nisan 2009
  7. limon_kabugu

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    egeli sanada geçmiş olsun..3 gündür iğne oluyorum ama halen kanamam devam ediyor..sen kaçgün vuruldun iğneni?kanaman kaç günde durdu?

8. 25 Nisan 2009
  9. limon_kabugu

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    bebetom,teşekkür ederim hayırlı olsun dileklerin için..ama inan bana hiç sevincimi yaşayamadım...kanamam durmak bilmiyor çok korkuyorum...resmen adet oluyorum...5 yıldır tedavi görüyorum ve ilk defa olumlu sonuç alıyorum..bu 3.tüp bebek denememdi...

benim yaşadıklarımı yaşayan başka arkadaşlar var mı aranızda..belki teselli olurlardı bana...

10. 25 Nisan 2009
  11. egeliii

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim kanamam salı sabahı tuvalete çıktığımda gördüm hemen iğnemi oldum ve allaha şükür bidahada gelmediii,,iğnemide 4 günde 1 vuruluyorum.

şuanki durumun nedir,,merak ettim canım?

12. 25 Nisan 2009
  13. limon_kabugu

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    canım kanamam bugün şükür durdu..şuan kahverengi akıntılarım var...sabah doktora gittim..kesinlikle ayağa kalkmayacaksın sadece tuvalete gitmek için kalk dedi...düşük tehditi altındasın şuan dedi..ne kadar üzüldüğümü anlatamam..

benim iğnelerim her gün vurulan iğnelerden seninki farklı heralde..ismini yazmanda sakınca yoksa yazabilirmisin?
    ben sabah akşam vurulmaya karar verdim bugün...sabah vuruldum, şimdi gecede vurdurucam eşime bir daha...çünkü iğneyi olunca kanamam duruyor..
    rabbim hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin...tek başına hamile kalmak yetmiyormuş,onu da anlamış oldum...sürekli dualar ediyorum rabbime..bana bu mutluluğu yaşattın sonunu da göster rabbim diye...ben ömrümce 2.çizgiyi görebileceğimi sanmıyordum..çok tedavi gördüm, çok problemlerim vardı..inşallah yarum/yavrularım sımsıkı tutunurlar bana...

14. 25 Nisan 2009
  15. bala

bala Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aurora öncelikle sakin ol.kanamanın rengi çok önemli.kanaman kırmızı(taze kan ) ise ciddi problem var demektir.o yüzden mümkün olduğunca az haraket et.yok kahverengi veya siyah ise ,daha iyi durumun.şunu unutma her kanama düşük yapacasın manasına gelmiyor.benim arkadaşımın 3-4 kanaması sürdü ama sonra toparladı.ben üç düşük yaptım.

16. 25 Nisan 2009
  17. egeliii

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106

canım ben pruloton iğnesini kullaniorum..allaha şükür daha iim şimdii ama yatmaya devam..sende yat dinlen canım kalkma ayağa..allah hepimizin yardımcısı olsun.. :CüvCüv:

18. 26 Nisan 2009
  19. limon_kabugu

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106

kanamam hep ufak ufak kahverengi parçalarla beraber koyu kırmızı renkte oldu..bunu doktoruma söylemiştim onlar önemsiz daha büyük parçalar olursa dayanılmaz sancılarınla beraber ozaman hemen hastaneye gel dedi...ben her adetimde yaşadıklarımı yaşadım..şükür ki iğneler fayda etti kanama durdu..kahverengi çok az lekelenmem var sadece o kadar..

sana da çok geçmiş olsun canım...neden düşük yapıyormuşsun sebebini öğrenebildin mi?