Lütfen yardim

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve DALOLIM tarafından 24 Nisan 2009 başlatılmıştır.

24 Nisan 2009
    Konu Sahibi : DALOLIM
  1. DALOLIM

DALOLIM pes etmek yok yola devam Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle konu yanlis yerdeyse özür diliyorum
    gelelim kk bayanlarindan yardim istedigim konuya
    kizlar yeni bi eve geciyorum hersey tamam herseyi aldim ama oturma odam turkuaz ve kahve dösedim
    oturma odama bi tablo bulamadim söyle üclu ve ya tek fark etmez turkuaz ve kahve renginin icinde bulundugu tablolar ariyorum bana tr de bulabilecegim bi site veya tabloyu bulupta resmini cekip bana burdan gösterebilecek biri olursa cok sevinirim eger tabloyu bulan olursa bende begenirsem postaayla bana yollayabilen olursada ben cok mutlu olurum ücretini fazlasiyla karsilarim
    aradigim tablo recep ivedik 1 de duvarda asili olan o turkuazli kahveli resim ne olur yardim edin burda bisey bulamadim

2. 25 Nisan 2009
  3. DALOLIM

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kizlar kimse yokmu bu tablolardan nerden bulabilecegimi bilen

4. 15 Haziran 2009
  5. vidi

vidi SMYRNA(hülya) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım bulabildinmi tabloyu,valla merak ettim bende nasıl bişey bahsettiğin,filmide izlememiştimki:)

6. 26 Ağustos 2009
  7. DALOLIM

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    yok be güzelim ulamadim artik baska tablo aldim odama ama aklim hala icinde turkuaz olan tablolarda ben burda bulamadim ama tr gelincede bakacam bulursam alacagim ilgin icin tesekkür