lutfen yardim

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve nazli_ tarafından 27 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

27 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : nazli_
  1. nazli_

nazli_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaslar ben 21 yasindayim ve adet iyi gormuyorum. 27 -29 gunden bir adet oluyorum . 5- 7 gun oluyorum.ama kanamam fazla degil. yani 1 gun az oluyor 2. gun ve 3. gun 1 ped kullaniyorum 4 .gun ve 5. gun cok az oluyor. doktorada gitmek istemiyorum . sizce ne yapmaliyim lutfen soyleyin. iyi adet gorme sansim varmi offfffff

2. 27 Temmuz 2009
  3. Pazza

Pazza nam-ı diğer Lucita Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    doktora neden gitmek istemiyorsun onu anlayamadım
    biz mi tedavi edelim bilgisayar başından? 21 yaşındaki bir insanın olgunluğu ile pek bağdaştıramadım...

4. 27 Temmuz 2009
  5. bonibon

bonibon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    güzelim bahsettin sey zaten normal degil mi? 27-29 günde bir adet görmek, 5-7 gün sürmesi, 4., 5. günler cok az olmasi... zaten 3. günden sonra cok azalir. cogu kiside de 3. günde biter zaten...

acayip hic bir sey görünmüyor.. ama huzursuzsan dr a gitmekten baska ne yapilabilir ki??? tabiki burada bir dr arkadas okuyup yardimci olursa o baska... ama dr agitmekten korkma... bu yaslarda kadin dr una gitmek pek itici gelir biliyorum ama inan zor birsey degil.... utanilacak bir sey de yok bunda....

yukarida yorum yapan arkadasa da anlam veremedim... kizcagiz paniklemis.. bilmedigi icin yardim istemis... hemen bu sekilde tavir almayi gereksiz buldum ....nedir ki sorun ???

Son düzenleme: 27 Temmuz 2009
  6. 27 Temmuz 2009
  7. nazli_

nazli_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bonibon anlayisin icin tsk. bilmiyorum doktora bir gun gidicem ama simdi gitmeye cesaretim yok. iste korkuyorum boyle adet gormem normalmi?

8. 27 Temmuz 2009
  9. prenses006

prenses006 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.150
    Ödül Puanları:
    188
    telaşlanma, bu yaşta hiçbişiyin yoktur, basit bi hormon bozukluğudur, yada belki o bile deildir normaldir.içini rahatlatmak için doktora sorabilirsin sadece ultrasonla bakar merak etme, bende senin yaşlarında gitmiştim bu yaşlarda ultrasonla bakıyor yada kandan hormonlarına bakar,yani korkulcak bişi yok doktora gitmekte:1hug:

10. 27 Temmuz 2009
  11. bonibon

bonibon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    periyot süresi genelde o kadar sürer. 27-29 gün normal. yani cok güzel hatta. 5-7 gün sürmesi de cok normal. ama gercekten cok az miktarda geldigini düsünüyorsan bir dr a görünmekte fayda var. bunu da gercekten ancak dr karar verebilir. cesaret etmiyecek birsey yok. cidden. hem gercekten sorun varsa bunun erkenden bulunmasi ilerde olabilecek olumsuzluklari yokeder. hersey bir yana kadin hastaliklari cok önemli. gelecekte üzmesin seni.

12. 27 Temmuz 2009
  13. nazli_

nazli_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ınsallah

14. 27 Temmuz 2009
  15. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    normal canım. ..ama çok rahatsızsan doktora git. ama ,,anlattıklarında bir sorun göremiyorum ben

16. 27 Temmuz 2009
  17. TatLiGaci

TatLiGaci Heidi ve kankileri Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    203
    27-29 gün de bir regl olman normal..regl günüde normal,miktarımı senin canını sıkıyor.?.
    Doktora gitsen bile bekar olduğun için vaginal muayene etmiyecektir..
    En fazla karnından ultrason ile muayene eder..
    Dr.gitmek için çekinecek bir nokta göremiyorum..

Yani ancak bu kadar yardımcı olunabilir...

18. 27 Temmuz 2009
  19. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    bence de normal canım ... ama yine de çok az geliyorsa bir doktora görünmekte fayda var... olası bir rahatsızlıkta en azından başında sorunu çözebilirsin hem de için rahat eder ... belki hormonal bir durum vardır ; kan testi ile çözülebilir... korkacak bir şey yok ...